• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Uzykm

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16557
  • Vytvořeno

DeletedUser16557

Guest
Koupim Huckleberryho prak,Šedé holínky,Drahý plátěný klobouk

Dám peníze a produkty na Dakotě a chci je na Eldorádu! :-)​
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17046

Guest
Taky už sháníš, co? :D Kdyžtak pokud tam Ty věci budu mít prodám Ti je, ale Hucka chci taky moc :P
 

DeletedUser16557

Guest
Já ty věci potřebuju víc :-P Na duely...
 

DeletedUser17046

Guest
Jasný, to pak bude každej :P ale tak, uvidíme, co nám pak padne pod nohy :D
 

DeletedUser17723

Guest
Me ten prak padnul na colu ze zacatecnicky truhly :D...tak treba budu mit to stesti i tady :D
 

DeletedUser17046

Guest
Mě padl, když jsem hru moc nechápal, co je co a prodal jsem ho kupci za 480. Pak čumím na trh, že tam je za x desítek tisíc :D
 

DeletedUser16557

Guest
Já na Eldorádu na expy nepojedu,takže se může stát že po tobě budu "dědit" :-D
 

DeletedUser17899

Guest
tak já se zeptám, k čemu vám takový huckleberryho prak je? po pár letech se zase vracím k Westu a nepamatuju si že bych ho někdy potřeboval :)
 

DeletedUser9371

Guest
Já chci taky dědit, ale při mé smůle na jedny bobule za hodinu radši ne. :D
 

DeletedUser17046

Guest
:DDD tak uvidíme :DD bude sranda hoši, nějak to dáme do kupy :D :)
tomasberan218: Huck je nejlepší duelová střelecká zbraň u level 20-30 :)
 

DeletedUser17899

Guest
jen tohle?...a proč má tedy cenu x desítek tisíc? :D
 

DeletedUser17046

Guest
Tak je vzácný :D Padá málo a je to nejlepší zbraň :D Já jsem ho tam tenkrát viděl na trhu, byly tam asi 3-4 a nejlevnější byl za 23 000 :D
 

DeletedUser17899

Guest
tak to mi trošku nejde do hlavy :D...hráč na tak malém levelu tolik tisíc nikdy nesežene, a hráč na velkém levelu už zase tenhle prak nepotřebuje...
 
tak to mi trošku nejde do hlavy :D...hráč na tak malém levelu tolik tisíc nikdy nesežene, a hráč na velkém levelu už zase tenhle prak nepotřebuje...

Proto je vzácný a vyhledávaný. Kdo ho najde, ten ho dobře využije, či prodá. Já bych ho ale nekupoval, přeběhl bych na level kde mi mi k ničemu nebyl, tak rychle že bych ho ani nestihl napnout. Na těch pár Npc v úkolech mi bude stačit to co dostanu do základu v uvítacím balíku...
 
Proto je vzácný a vyhledávaný. Kdo ho najde, ten ho dobře využije, či prodá. Já bych ho ale nekupoval, přeběhl bych na level kde mi mi k ničemu nebyl, tak rychle že bych ho ani nestihl napnout. Na těch pár Npc v úkolech mi bude stačit to co dostanu do základu v uvítacím balíku...

ale takle z tebe nebude obávaný lovec skalpů malých levelů :-)
 

DeletedUser17046

Guest
:D :D Jo, musí se z něj stát Uzy, protože je u mě ve městě :D :D
 

DeletedUser16557

Guest
Fííha,sem hodim další nabídku :-P
Dám peníze a produkty na Dakotě a chci je na Eldorádu! :-)​
 

DeletedUser17046

Guest
Se přesouváš na Eldorádo jo? :D :) Já teda jako taky ale no :P Už dýl :D
 

DeletedUser16557

Guest
Jasně že se tam přesouvam :-)
Na Dakotě už mě to tolik nebaví :-)
 
Nahoru