• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánoční sáňky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Lze získat vánoční sáňky když mi 10 modlitba začína po půlnoci ?
 

DeletedUser4876

Guest
jsou 3 možnosti sice dve stejne ale mužeš si vzit truhlu :)
 

DeletedUser4876

Guest
ja měl 3 možnosti a 2 mi zustaly a ten za ktery jsem vyměnil kalendař se neukazal ve splněných takže to bude nějaka chyba. A na jakém hraješ světě?
Jinak sáně mužeš prodat u cestovniho obchodnika
 

DeletedUser12400

Guest
dozvedel sem se ze ta bedna je pro ty kteri ukoly uz splnily minule
 

DeletedUser4876

Guest
aha tak proto a vzhledem k tomu že minule jsem ziskal kuličky tam jsem měl na vyběr 2xsáně.
A tys měl jeden kalendař nebo jsi dostal 2?
 

DeletedUser3617

Guest
A nebo ještě z bedny kterou si koupíš od skřítka :)
 

DeletedUser4876

Guest
ja myslel ten kalendář jestli jsi neměl 2x nebod ukoly když z minuleho ruku se opakujou a tys je nesplnit tak se ti objevi i ten stary i ten novy takže bys měl mit kalendáře 2
 

DeletedUser3617

Guest
Mě se kupříkladu objevili 4 úkoly a když jsem jeden odklikl, pořád tam mám 3 další a ty už nijak asi nesplním :D
 

DeletedUser

Guest
Mimochodom, preco nenabehol ukol "Vánoce (Vánoční anděl)" u serifa? Minuly rok bol za to Klobuk snehuliaka a podla TW-DB tento rok ma byt nejaky darcek. Vsetky podmienky som za tento rok splnil. Hmmmm...
 

DeletedUser4876

Guest
Me se zobrazili jen na kalendář. Možna nebyl opakovany tenhle ukol i když o tom bych pochyboval když všechny jsou
 

DeletedUser3617

Guest
Letošní vánoce taky nebyly opakovatelné jak se píše na webu.
 

DeletedUser

Guest
Ale bol opakovatelny. Ved vsetky casti mam hotove (objavili sa i tento rok) a cakal som uz len na poslednu podulohu s nazvom "Vánoce (Vánoční anděl)", ktora sa mala objavit az na Vianoce. A nic. Zeby az 26teho?
 

DeletedUser4876

Guest
Naděje umira posledni, ale to by se už nejspíš objevilo
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru