• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánoční tombola

  • Zakladatel vlákna Funkční Veterán
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
button_glow.png
Jsou tu Vánoce a s nimi přichází INNO po vzoru minulého roku s dárky.
button_glow.png


Jak vidíte letos dopad dárků na hru? Líbí se vám tyto akce? Používáte na tyto akce nuggety? Chtěli by jste takových akcí více? Líbí se vám nová forma darů v podobě tomboly?


Diskuze je otevřena...
 

DeletedUser16495

Guest
To s těmi nugetty mě štvě .. -.-

800 Nugetts za poslední se celkem vyplatí, ale stejnak dostanu nějáký šunt z sady který ani nepoužiju...

25 Nugetts ... to je taky dost -.-

Takže opět INNO slaví vánoce vytahováním peněženek.
 

DeletedUser7239

Guest
Nápad to je dobrý... až na tu vysokou cenu 800 nugget. :P Doufám, že bude tombola i v příštích letech. Snad to za 10 let ten jeden set poskládám. lol Nebo jaká je šance, že po odstranění těch častých předmětů (25 nugget jsem schopný obětovat) si vytočím celý set ? :kobylka: Takže víceméně akce pro nuggeťáky... :( INNO přeje všem pěkné vánoce - hlavně sobě. :D
 

DeletedUser

Guest
Jak většina z nás ví, minulí rok právě v tomto období přibilo do hry plno vzácných věcí a tím pádem se toho hodně změnilo. Hráči, kteří užívali nuggety s tím neměli téměř žádné problémy, ba naopak, ale hráči, kteří užívali nuggety méně nebo vůbec tuto akci moc nepřijali a profily většiny z nich plnili výhružné vzkazy INNU. Letos je to jiné, INNO spustilo celoroční shop, kde se platí dluhopisy nebo nuggety, takže kupování speciálních věcí za nuggety se stalo každodenní praxí. Novinkou jsou nové sady a věci, které je možné získat, jak píše INNO, je možné získat tyto věci i bez použití nugget, ale co si budeme povídat, to bude chtít asi velkou dávku štěstí, navíc (pokud jsem dobře pochopil) si pojistili masové užití nugget tím, že stanovili cenu pro první tři nejčastěji hrající hráče (v tombole) celkem velkou cenu, 3 komplet sady pro každého. Takže jak to bude vypadat po této akci? No asi to nebude žádná idilka, hráči co používají nuggety, budou mít ve svém inventáři k cenným věcem z minulých akcí, další nové věci, ne li celé sady a my milovníci starého westu budeme mít zase o pár vrásek navíc, protože do teď po světě lítali rychlostí světa duelanti se zlatými tomahawky, howdah pistolemi a dalšími vymoženostmi, teď jich po světě bude běhat o pár víc a co je nejhorší, že se k nim přidají i bitvaři a dobrodruzi.
 

DeletedUser10447

Guest
33d3983f6ec74fffbb6b20b.png


Tu je krutá realita pro ty, co si myslí, že si zkompletují lehce nějakou sadu. :D
 

DeletedUser

Guest
Další motivace nuggetit co to jde a být v prvních třech a mít všechny tři sady...:D
 

DeletedUser9371

Guest
Jojo, pamatuji tuto loňskou akci. Super tahák na peníze za nuggety, nákup bedýnek a v nich naprosto nic. Jen levné cetky.
Je to každého věc, kdo nakoupí. Já osobně už do toho nedám ani korunu.
:(
 

DeletedUser11063

Guest
Já bych to zhodnotil slovy jak zprasit west snadno a rychle :(

podle mého tohle nemá s westem nic společného - zvláště ty sety už začínají přehánět a pouze to kazí hru. stejně jako hru kazí zlaté zbraně. Na co je ve městech zbrojíř, když stejně jakmile dosáhnete na zlaté s epoužívá zlatý kolt, šavle, popř jiná vzácná zbran a nebo na bitvy zlatá puška - a lidi už volí i v úkolech postup aby ji měli :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8423

Guest
Když do toho šoupnu těch 25 nuget, na vyřazení těch nejčastějších věcí, tak už to je vyřazeno nafůrt, nebo jen na ten jeden určitý nákup??
 

DeletedUser

Guest
iba pre ten jeden x.

inak máte v tom infe zle preložené, bonus 100PB, to nie su bonusy celej sady, ale len bonusy tých 2 zbraní ;)
 

DeletedUser1575

Guest
no já se nechám překvapit a vánoční tombolu zhodnotím po 6.1 ale myslím si že dopadnu se svým štěstím jako vždy pár zbytečností pár normálností a to bude vše
 

DeletedUser9371

Guest
Jak jsem psal, nechci Vás odrazovat, ale za nuggety kupovat bedny a různé ? Pak to otevírat ? A nedosáhne to vůbec ani hodnoty vložených peněz ? To je o ničem a škoda peněz. Levné cetky jako šátky a spol ? Které už máš v inventáři ? To je naprosto o ničem.
Šel jsem do toho proto v loni, že jsem na světě 7 kdysi "podělal" plnění klíče č. 2. Poradil mi moderátor hry, abych zkoušel nákup, právě v tombole, a že tam údajně má být (šance prý ovlivněná cenou nákupu). Jmenovat nebudu. On si vzpomene.
Stále mě to hodně peněz a nic. Proto jsem tady psal, že už do toho nejdu, ale je to jen a jen můj názor, podložený trpkou zkušeností. Tohle jim jde, ale aby opravili chyby na Dakotě ?
:(
 

DeletedUser

Guest
Nepoužívám nuggety, přesto si myslím, že z akce získám hodně:
1) Předměty do sad jsou dražitelné, možná se mi je podaří časem sehnat
2) I kdyby ne, po letmém shlédnutí se mi nezdají až tak supermocné
2) Za UPB (kterých mám nyní 800) dostanu věci, ke kterým bych se jinak nedostal (charakterový bonus, bonus regenrace atd...)
 

DeletedUser9371

Guest
Jasně Olde, pěkný názor a souhlasím.
Jenže máš série úkolů, které když pokazíš ? Jsi mimo a už nezískáš předmět. Třeba jako zlaté srdce z lásky a podobně. Když jsem byl hňup a prodal jsem to přes trh a ještě omylem. Takže z nouze cnost a koupím i nugeety pro nápravu. No a pak jsem zklamaný.
:(
 
A to budeme točit pokaždé kolem "štěstí" tajak bába tutovka, anebo se to losuje nějak jinak?

Já chápu tombolu tak, že se vystaví ceny, k nim se přiřadí pořadí a pak se losuje. Ruka šmátralka tahá číslíčka a kdo má, ten bere. Tady to musí fungovat určitě nějak jinak. A to právě nevím jak se to bude losovat...
 

DeletedUser13514

Guest
Ty jen klikneš na start a čekáš, co ti hra vygeneruje. Není tam žádné točení, losování, klikání na čísla, či něco jiného.
 

DeletedUser

Guest
Bude omezení levelem či úkolem? Popřípadě je nějaké opatření proti mulťačení?

Ocenění nejaktivnějších losovačů bude v rámci světů, české mutace, všech westů?
 
Nahoru