• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Vánoce 2011

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

DeletedUser11691

Guest
Dne 27.prosince 2011 jsem dostal svůj nejhorší možný dárek k vánocům a to je smrt mého otce nevím co dělat nevím co říkat ale tohle je rána která bude bolet ještě dlouho hodně dlouho prosím vás lidi aby ste se mi snažili pomoct a né to ještě zhoršovat poslední věc přejisi aby začalo do 24 hodin sněžit a tak na 12 hodin nepřestalo jestli se to stane budu věřit na zázraky a až bude někdo tvrdět že natom zle žeho partner už nemiluji tak si na mě spoměnte moc ti děkuji jestli si se sem dočetl R.I.P Stanislav Hulín můj otec :(((( píšu to zbolestí a brekem mám vás rád standa :((((.
 

DeletedUser9371

Guest
Stando, je to smutný příspěvek a soucítím s Tebou. I já jsem měl v loni stejnou událost s otcem o Vánocích. Letos v létě jsem se podílel na organizaci soukromého srazu hráčů Westu na Máchově jezeře. Nedostavil jsem se ( spousty hráčů se na mne zlobilo ) a to zase z důvodu úmrtí a pohřbu v rodině. Vím jaké to je. Bolí to, dlouho a hluboko uvnitř. Proto hraji třetí Vánoce West a utíkám tím před krutou realitou života, práce, rodinných vztahů a podobně.
Na to není lék či rada Stando. Tady "kecy" nemají cenu. S tím se musíš smířit, je to život. Ten je nádherný i krutý.

Držím Ti palce. Jsi chlap, nekleč. Vstaň a jdi dál.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ako sám Krosna napísal.Na toto neexistuje žiadny liek.Nepomôžu žiadne keci.Je to len a len o čase.Čas všetko zahojí.Nič podobné sa mi nestalo a dúfam ,že ani nestane ,ale určite to je velká rana.Rana ,ktorá sa bude dlho hojiť.Teraz potrebuješ pri sebe ľudí najbližších a oni Teba navzájom.Je to aj ich velká rana a mali by ste držať pokope.Objímajte sa,plačte ,spomínajte na krásne chvíle s ním.Smejte sa na každej prkotine ,ktorú ste s ním zažili.Čas Vám pomôže sa z toho dostať.Skúste sa s tým aspon trošku zmieriť.Držím palce aby každý nasledujúci deň bol pre Vás menej a menej bolestivý!

S pozdravom Váš priateľ Tomáš!!!
 

DeletedUser

Guest
Také to znám , mě umřel dědeček 3 dny před vánoci , pes 2 dny před vánoci a papoušek 1 den před vánoci . Vím také jaká to je ,ta bolest v srdci , která tam je a nechce pryč . Jak říká kross "Tady "kecy" nemají cenu. S tím se musíš smířit, je to život. Ten je nádherný i krutý." . Život jde dál , nezůstávej na jedno místě v životě , pokračuj .

S pozdravem Cross of king
 

DeletedUser14186

Guest
Chlape tohle musíš zvládnout sám se svou rodinou.Ta ti pomůže nejvíc.Čas všechno vyléčí , i když to i později občas zabolí.Nezapomeň a jeď dál svůj život.

měj se a drž se Nyo4
 

DeletedUser

Guest
Chcel som ti napisat, ako som to citil ja, ked mi zomrel otec a ako to citim s odstupom casu teraz, ale nakoniec som sa toho vzdal. Velmi by ma zaujimalo, kolko mas rokov, lebo mam pocit, ze si este velmi mladucky. Preto si tvoju bolest viem predstavit a sucitim s tebou. Dufam, ze mamicku mas, lebo mama je najdolezitejsi clovek v zivote kazdeho z nas. Ale otec dotvara cele to caro rodiny a bez neho to uz nikdy nebude ono. Dakovat Bohu, ze stvoril cas, ktory naozaj vsetko zahoji. Aj ked jazva ostava a boli podla pocasia, da sa s nou zit a zdolavat prekazky. Verim, ze to zvladnes a budes silny. Ale teraz kludne plac, lebo tak to ma byt. Prijmi moju uprimnu sustrast.
 

DeletedUser

Guest
Najdi si něco co máš rád a co tě baví a pak se do toho vrhni naplno, to trošku pomůže zahnat smutek.
Život prostě není někdy úplně fér, ale neboj čas postupně všechno zahojí.
 

DeletedUser

Guest
drž se

Ahoj drž se mě se stalo před dvěma roky to samé .Zemřela my máma 25 .prosince .nejhorší bylo vysvětlit mému v té době 8 letému synovi že za babičkou už se nepodívá (ten den jsme tam měli jet -chtěl se pochlubit co dostal od ježíška). Navíc to bylo nečekaně na selhání srdce. Takže jsi další z řady těch pro které Vánoce neznamenají jenom radost ale i připomenutí smutné události.Takže ještě jednou Upřímou soustrast a drž se !!!!!
 

DeletedUser

Guest
cloveku neostava nic ine len sa stym zmierit... bohuzial to je zivot...
 
Nahoru