• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Vánoce

DeletedUser

Guest
zdravim
nezobrazuje se mi k přijmutí úkolová řada vánoce ani řada duch vánoc nějaka rada?
 

DeletedUser

Guest
co sem koukal tak bych měl mit všechny podminky minuli rok sem tu řadu normalně dělal ale nestihl dodělat pač sem ještě nemohl dělat praci hledat poklad tendle rok nic...
 
v tom případě mě napadá jedině to, že spolu nějak souvisí neukončený úkol loni a teď ... na to asi bude muset odpovědět někdo z vyšších míst :)
 
mám dotaz... dokončil jsem úkol "Vánoční hvězda" od marie (10x jít na průzkum, dostal jsem sílu, xp i dolary) ale nezobrazuje se mi další úkol ( Marie " Jack Frost", jako podmínka je Zpřístupnit
Datum: 6.12. - 27.12. což myslím v těchto dnech splňuji)

ale prostě ho nevidim... kde může být problém?

díky
 

DeletedUser

Guest
mám problém...plnil sem tuopakovatelnou vánoční řadu, ale dneska přes noc sem splnil hledání pokladu a nechce se mi ten ukol odevzdat?! Je psáno ale že je to 27.12. tak proč mi už dneska neplatí??????
 

DeletedUser13514

Guest
Úkol Vánoční hvězda šel plnit od 06.12.2012 v 00:00 hodin do 27.12.2012 v 00:00 hodin - takže dnes už splnit nejde.
 

DeletedUser16535

Guest
chtěl jsem se zeotat do kolikátého je ůkolová řada vánoce??
 
Nahoru