• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Výprodej - Staré předměty 2023

Abych začal, tak prostě ty předměty jsou drahé. Kuchař není špatný, ale je to stále stará sada, kterou už predčili free sady. Dobrý jednotlivý bonus mají jen boty. Zbraně kuchaře jsou dobré, protože ještě u těhle sad nebylo úmělé snižování poškození duelových zbraní a pušek. Ale vím, že se sekáčky dali pořídit jednou za 150 nugget kus. Wright a letní duchy prakticky už jen sběratelská záležitost. Odpor na bitvách prostě nefunguje a +20 útok není k zahození ale kdo hraje dobro. Momentálně je lepší snad už Perryho jízda a podobné věci. Požárník se mi vždy zdál slabší oproti fanouškovi. Což si myslím, že je jediná věc, která se dá z tohoto výprodeje koupit i za slušné peníze. Hawajská sada by byla fajn, kdyby se dala koupit jednotlivě, 4500 nugget je za takovou sadu fakt raketa.

Mimochodem není čas už dát do výprodeje Unii a sadu piráta?

Je paráda, že jsou výprodeje ale když nevydávají nové premiové věci tak to trochu ztrácí hodnotu. Nemyslím ty jízdy co se dávají každé 3 měsíce k sadám. Ty rovnou nepočítám jako premiová sada ale něco co by mělo být ve hře bez nugget.

A ještě nápad. Proč nedat staré sady z akcí do UPD shopu.
 
Presne tak. Dokedy planuju recyklovat tieto veci za ceny z rokov ked vysiel tento vypredaj? To im nieje blbe kazde 3 mesiace toto nukat? Vsak vacsina tych setov je horsia ako sucasne sety. Nech pridaju nieco nove a nie 5 rokov stary odpad.
 
Mě by docela zajímala statistika prodaných věcí za posledních 3 roky z výprodejů. Nemyslím si že se toho prodá hodně, ale je to prakticky bez práce. Stejně jako akce jako velikonoce, den nezávislosti atd. Udělejte nové prémiové sady! Pokud má hráč utratit nuggety musí to být atraktivní.
 

Komora95

Člen týmu
4500 nugget za havajskou sadu je přepal, když to srovnáš s jakoukoliv jinou novou duelovou sadou, tak je to prostě strašně moc. I za 1000 nugget by to bylo asi moc. :D
Ty pracovní sady mají celkem dobrou cenu, ale myslím si, že tím jak na sobě mají různý mix bonusů, tak je současné věci cíleně zaměřené dávno překonaly.
Možná jen jednotlivé věci na max xp (fotbalová čapka + požárníkův šátek) nebo na drop produktů (klobouk kuchaře).
 
Přesně tak. Pracovní sady jsou okey a cena taky. Ale jo no 4500 nugget je fakt dost. To radši vytočím prémiovky.
 
Bude to nejspíše tím, že tam dali i dvě lesklé prémiovky, nějaké VIP a pár blbostí... "Chceš sadu? Kup si ji předraženou s dalšími krámy."
 
4500 nugget za havajskou sadu je přepal, když to srovnáš s jakoukoliv jinou novou duelovou sadou, tak je to prostě strašně moc. I za 1000 nugget by to bylo asi moc. :D
Ty pracovní sady mají celkem dobrou cenu, ale myslím si, že tím jak na sobě mají různý mix bonusů, tak je současné věci cíleně zaměřené dávno překonaly.
Možná jen jednotlivé věci na max xp (fotbalová čapka + požárníkův šátek) nebo na drop produktů (klobouk kuchaře).
Jo, já mám díky sellu teď 273% šanci na nález produktů při práci. :)
 
Nahoru