• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Výročí na Sedmičce

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

DeletedUser9371

Guest
21:20:53 29/09/2010 Hráč Sannko z města La Muerte Negra založil alianci!
G150144.gif

Přesně za měsíc máme roční výročí aliance. Je to kus poctivé práce ve hře nás Všech. Za rok jsme toho spolu prožili spousty pěkného a byli jsme i svědky zbytečných " žabomyších hádek " na chatech a aliančních fórech ( viz dnešní bitva, ale tím si nehodlám kazit ráno, jen to sleduji ).
Takže Přátelé bitvaři, aliančníci a plantážníci, vesele do dalšího roku naší společné hry a nenechte se odradit neúspěchy v posledních bitvách. Máte aspoň jako já motivaci pro další hru a super relax na této hře s fajn lidičkami proti námi zvolenému a silnému soupeři, alianci SP.
Připomínám, že v sobotu je sraz hráčů ( soukromý ) na Mácháči !
http://forum.the-west.cz/forumdisplay.php?f=201

Hodnotit i " pokecat " můžete tady :pianista:

Krosna33
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11313

Guest
Aha,výročí založení,no to abych se oháknul do duelového a šel poblahopřát :zásek:

Co se týká srazu,je připraveno malé překvapení - abych vás nerozhodné trochu nalákal,mírně poodkreju. Bude pro Vás k osahání a vyzkoušení něco,co k divokému západu neodmyslitelně patří.
Hádejte,tipujte - kdo tipne nejlíp,dostane přívěšek s kulkou ke klíčům a bude si moct z překvapení vystřelit jako první ;-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Asi pořádný kolt, ne ? Max nějaký " bejkovec ". Těžko tam přivandruješ na kobyle, aby jsme ji plácali po zadnici :střelec:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11313

Guest
Noze dobra, Krosna33 ma privesek - je to Colt, neni to sice original,ale funkcni replika na zbrojni pas. Ale jeste by to chtelo si tipnout razi a model - privesku mam dost :angel:
 

DeletedUser9371

Guest
Tak v tom nejsem zdatný ( v ráži koltů západu ). Osobně mám legálně ČZ 7,65 mm a Beretu M 62. No ale ty předvádět radši nebudu. :zásek:
 

DeletedUser

Guest
Všechno nejlepší, mí bývalí spojenci. Zatopte SPéčkám a nezraďte Skoty... :-)
 

DeletedUser9371

Guest
Ahoj Deli !
Nejenže zatopíme, ale řádáně topíme a přikládáme už 2 roky. Jen věrní Skoti by měli povstat z popele. Škoda, spousty jich už na sedmičce nehraje. :bey:
 

DeletedUser

Guest
No přikládáte tak, že už ovládáte jen 20 pevností a poslední pořádný útok jste dobyli před dvěma měsíci a nedokážete naplnit střední, i když tam není protiútok. Mám obavy o stav vaší aliance, potřebovali by jste pořádného velitele. Odchází od vás dobří lidé k Sp, či končí definitivně a k vám od nás přechází jen odpad a mulťáci (Brandýs, Kindom of Heaven, Golden town, Dollar city, ronaldo, yuri a spol a pár dalších:-) )

Držte se, bitvou jsou dobré jen tak, jak je dobrý soupeř!
 

DeletedUser9371

Guest
No a o tom to je Bonehade. Je to hra, kolektivní hra. Není umění, aby se každý spojil s SP a stále vyhrával, protože psychicky neunese prohru. Pak na sedmičce nebude proti komu hrát, takhle už zmizelo spousty hráčů od roku 2009.
Jsem jeden z mála, který Vám bude zdatně čelit a vždy půjde proti SP. A to proto, že chování hráčů SP v roce 2009 je dodnes v mé skromné osobě zakořeněno. Nehraji s hráči tipu Bonehad a spol. Vždy proti nim a vždy budu stát na straně slabších a mladých hráčů věkem, kteří hrají pro zábavu a ne pod diktátem dospěláků. No a mulťáci ? Ti byli a budou. Jestli o někom víš, tak to nahlaš :lool:
 

DeletedUser14186

Guest
No přikládáte tak, že už ovládáte jen 20 pevností a poslední pořádný útok jste dobyli před dvěma měsíci a nedokážete naplnit střední, i když tam není protiútok. Mám obavy o stav vaší aliance, potřebovali by jste pořádného velitele. Odchází od vás dobří lidé k Sp, či končí definitivně a k vám od nás přechází jen odpad a mulťáci (Brandýs, Kindom of Heaven, Golden town, Dollar city, ronaldo, yuri a spol a pár dalších:-) )

Držte se, bitvou jsou dobré jen tak, jak je dobrý soupeř!



Ale no tak. Co si to dovoluješ vůbec psát o našem městě!!! Jestli se na něj podíváš tak jsme na tom hodně dobře.A od vás co jsme odešli (už je to hodně dávno) , tak to bylo kvůli takovýmu odpadu jak ty píšeš . Nebudu jmenovat konkrétně , ale všichni víme proč a o kom mluvím.Tvýmu machrování bude konec a pevnost jsme vám vzali v pondělí , tak co lžeš. Myslel jsem že umíš přemýšlet , jako jeden z mála v SP , ale není to tak , teď si se projevil.
A radši mi už neodpovídej! :::))::
 

DeletedUser9371

Guest
Díky Nyo za podporu i příspěvek. Tohle téma bylo založeno k výročí aliance na sedmičce. Cílem bylo jen ukázat Všem hráčům, že se tady dá hrát s partou hráčů ne pár dní, ale roky.

Takže "tupý příspěvěk " plagiátora Bonehada sem vůbec nepatří. Jsou hold hráči jeho tipu a těch se jen tak nezbavíme. Mě nechávají v klidu, protože se " vytlučou z kolektivu sami ". ::(:
 

DeletedUser

Guest
Nyo4: No bylo to po protiútoku. Kdy se to na naší straně organizačně nezvládlo [vtip](prostě jsme vám tu pevnost dali, ať je co dobývat:-) )[/vtip]

Krosna: nemysli si, že to vždy bývalo takto. Dřív S7 "tyranizovalo" AVP skoti a podobná pakáž, proti nimž vznikli SP a další, kteří vedli dlouho zoufalý boj. Osobně si nejsem vědom žádných zákeřností, které bych já nebo moje město udělalo a o těch z SP nic nevím (nic se ke mě nedostalo, leda faky ale tady si obě aliance nemají co vyčítat)
(btw, proč jsem plagiátor? co jsem opsal?, píše se typ( jako druh) a ne tip (jako tipovat sportku, výsledek zápasu) )

Já osobně jsem rád, že se stále držíte. Díky vám jsou bitvy stále o něčem. Když od nás dostane facku tak dáte hlavu nahoru a jdete si klidně pro další. A jinak neberte tu hru tak vážně:-)

Nechtěl jsem vás urazit, jak si to zpětně pročítám, působí ten můj příspěvek arogantněji, než jsem zamýšlel. Za to se omlouvám, ale ani jednou jsem nelhal.
 

DeletedUser14186

Guest
Lhal si skoro ve všem. Protiútoky dáváte taky.A když píšeš odpad o nějakým městě , tak to samé můžu říct já o vašem městě.:zásek: A víš co . Já to vlastně můžu říct o každém z vašeho města:::))::
 

DeletedUser

Guest
Nechci dělat vlny ale já snad tvrdil, že nedáváme protiútoky? Já nelhal (dobře o tom mulťáctví se dá špekulovat, ale tipuji, že je jich dost všude, tj i v naší a vaší ali.)
Odpadem mě klidně nazvi, ale třeba já jsem náhodou nepřeběhl ani jednou a ani jednou jsem nebojoval proti našim (samozžejmě mimo bitvy pro bohaté :-) ) :-)

Nyo ty všude hledáš lži, ale jsi dost paranoidní (viz unique777 a síň slávy:-) )

Ale v tomto má krosna pravdu. Toto si máme řešit v poště či telegramech a ne exibovat tady. Já chtěl jen popřát výdrž vaší ali a reagovat na to zatápění :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14186

Guest
Tak přej a nemachruj.My jsme tedy pro vás odpad a vy jste pro nás Nuly!:zásek:
 

DeletedUser

Guest
No přikládáte tak, že už ovládáte jen 20 pevností a poslední pořádný útok jste dobyli před dvěma měsíci a nedokážete naplnit střední, i když tam není protiútok. Mám obavy o stav vaší aliance, potřebovali by jste pořádného velitele. Odchází od vás dobří lidé k Sp, či končí definitivně a k vám od nás přechází jen odpad a mulťáci (Brandýs, Kindom of Heaven, Golden town, Dollar city, ronaldo, yuri a spol a pár dalších:-) )

Držte se, bitvou jsou dobré jen tak, jak je dobrý soupeř!

Puvodně jsem na tyhle plky nechtěl vubec reagovat,ale nedá mi to.Jen bych chtěl podotknout že ti "dobří hráči" jak si je nazval se teda poznají podle toho,ža když se nám dlouhodobě nedaří,tak převlíknou kabát a jsou to kamoši na druhé straně.
To je pro mě spíš naprosté srabáctví,proto že všichni dostali možnost s tím něco dělat,nějak pomoct a jediné na co se zmohli mimo neustáleho kecání co by kdyby byl odchod k vám.Jeké to hrdinství.

A dokud nás neporazíš na střední v sedmdesáti lidech v utoku (a pulkou off) tak mužeš o tom kdo je jaký genáral vyprávět akorát holubům,protože větší váhu to od tebe nemá.
 
Ten Bonehead musí být zřejmě nějaký vtipálek. Dost mě pobavilo že nabízí polodrahokam za celý milion. Asi má chuť na kaviárový tousty...


Ps: ty jsou dost drahé
 

DeletedUser9371

Guest
Chlape, Bonehad je Bonehad a Bonehadem beze změn zůstane. I takových hráčů je třeba na této hře, pak máš motivaci takové hráče " drtit " ( hrou ). Nic jiného s tím neuděláš, škoda i myšlenky na tuto osobu :lool:
 

DeletedUser

Guest
Ten Bonehead musí být zřejmě nějaký vtipálek. Dost mě pobavilo že nabízí polodrahokam za celý milion. Asi má chuť na kaviárový tousty...


Ps: ty jsou dost drahé

Toto je už docela off topic, už jsem to chtěl nechat, ale nedá mi to nereagovat, když jste se na mě vrhli 3 :-)
Ty polodrahokamy tam jsou pokud vím, tak prodávám v dražbě za 2500 tisíce. Sloužili mi i trošku jako reklama. Ten milion jsem tam vyplnil jen tak, opravdu neočekávám, že by to za tuto někdo cenu koupil. Z toho milionu jsem nezaplatil ani dolar na poplatcích, tak co?

Jinak za tím, co jsem tady napsal stojím, i když uznávám, že to bylo napsáno pichlavou formou:-) . Od toho jsme protihráči, aby jsme se popichovali:-)
 

DeletedUser14186

Guest
Jenže si to přehnal. Vlastně všechno co si napsal si přehnal.
 
Nahoru