• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Výročí na Sedmičce

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno
Já jsem si u tohoto téma, taky říkal co to je ten Bonhead zač, o co mu jde. Hráči si připomenou výročí své aliance a on se tu nahrne jak velká voda a začne se chvástat svými úspěchy a všechno pomluví. Já to nevidím jinak než že je to takový "třídní komik". Akorát mi je divné že vypadl z role a začíná se cukat. Chce se popichovat, ale jak dojde na něj tak se cuká.
 

DeletedUser2076

Guest
Bonehead je super hráč, jen škoda, že opustil naši ali na S1 :-P
Vás ostatní neznám a vy mě taky ne :-D
 

DeletedUser

Guest
Co cukám?

Jinak gratulace k vítězství po dlouhé době:-) . Člověk vás nechá 5x zaútočit po sobě a bez protiútoku a konečně tam něco padne. Už jsem se bál, že rezignujete.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14186

Guest
Neboj teď už to bude častěji . Pro McBracey chvástání by mu šlo , když jde do tuhýho , tak fakt cuká.
Pro Dracox nic proti tvému názoru , ale bone se cpe kam nemá a ještě má drsňácký kecy a na to nejsme zvědavý.Na to má jinné místo a ne tady.:zásek:
 

DeletedUser

Guest
Kdy jsem cukl, když šlo do tuhého?

Zatím tu vidím spoustu osočování, ale fakt ani jeden.
Jaké drsňácké kecy?
Já mám upřímnou radost, že se vám to podařilo a bitvy budou stále zajímavé.
Přece jen S7 je vymřelina a trochu je zázrakem, že dokážeme naplnit bitvy
 
Kdy jsem cukl, když šlo do tuhého?

Zatím tu vidím spoustu osočování, ale fakt ani jeden.

Poslyš, s tím osočováním jsi tu přišel ty sám a dobrá polovina v tomto tématu ho je od tebe. Oni si tu založí téma o svojí alianci a jejím výročí, upozorní na pořádaný sraz. A ty tu příjdeš jak velká voda a začneš vykládat jak jsi dobrý, jak je dobrá vaše aliance a že jejich aliance je plná pochybných existencí a podrazáků. Zkus si alespoň nahmatat špičku nosu, když už se na ni nedokážeš podívat.
 

DeletedUser14186

Guest
Děkuji McBracey. Přesné vysvětlení pro nechápajícího Boneheada.
 

DeletedUser

Guest
McBracey: a co tu děláš teď ty? Kdyby jsi nepřišel vyloženě trolovat, tak tu mám 3 příspěvky z 16 (takto mám teď 7 z 28, ano celou polovinu).
Mám se nechat napadat? První mi nedalo nereagovat na údajné zatápění alianci SP (samozřejmě jsem si neodpustil popíchnutí). Potom jsem se už jenom bránil očividným lžím na mou osobu (plagiátorství?:-), cukání? :-) ).

Nyo4: Ty máš přece pravdu rád a strašně se za ní biješ. Proč tu teda mám tolerovat pomluvy na mou osobu?
 

DeletedUser14186

Guest
První kdo tu pomlouval si ty Boneheade. Pomlouval si plno měst včetně našeho. Co si jako myslíš?! Navíc to co sem psal Krosna nebylo pro tebe.Cpeš se kam nemáš , tak jako ostatní z SP. A to popíchnutí jak ty píšeš byla urážka , tak že ode mě už pokoj mít nebudeš . Je mi líto měl jsem o tobě jinné mínění. Pár lidí mi to vymlouvalo , ale já si říkal že špatný nejsi! Spletl jsem se!!! Jsi jen rejpal.Nic víc.:::))::
 

DeletedUser9371

Guest
Já jsem si u tohoto téma, taky říkal co to je ten Bonhead zač, o co mu jde. Hráči si připomenou výročí své aliance a on se tu nahrne jak velká voda a začne se chvástat svými úspěchy a všechno pomluví. Já to nevidím jinak než že je to takový "třídní komik". Akorát mi je divné že vypadl z role a začíná se cukat. Chce se popichovat, ale jak dojde na něj tak se cuká.

BONEHADE KLIDNI VÁŠNĚ !

Navadroval si se tady do tohoto tématu TY ! Tvé příspěvky sem nepatří a doufám, že až sem dám 3.10.2011 info o výročí dvouleté hry s partou super hráčů ve městě ČR Krhounkov, že to tady necháš být.
Osobně si 3 hráč, který mi za 2 roky poctivé hry vadí a to je Krosna i v životě trpělivý kliďas :střelec:
 

DeletedUser9371

Guest
Poslyš, s tím osočováním jsi tu přišel ty sám a dobrá polovina v tomto tématu ho je od tebe. Oni si tu založí téma o svojí alianci a jejím výročí, upozorní na pořádaný sraz. A ty tu příjdeš jak velká voda a začneš vykládat jak jsi dobrý, jak je dobrá vaše aliance a že jejich aliance je plná pochybných existencí a podrazáků. Zkus si alespoň nahmatat špičku nosu, když už se na ni nedokážeš podívat.

Krásně jsi charakterizoval Bonevěc. Věcně, přesně *3*
 
Nahoru