• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Vše o klíči č. 2

  • Zakladatel vlákna DeletedUser10800
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10800

Guest
Chtěl bych se zeptat, jestli jde klíč č. 2 získat jinak než jen z úkolu "Vezmi si". Dnes jsem četl v nějakém příspěvku, že jdou najít klíče 1,2,3, produkty, vzácné svítící věci i samotné bedny v sedlové tašce Buffalo Billa. Ale nevím zda je to pravda...pomůže mi někdo prosím? Děkuji za odpovědi :)
 

DeletedUser

Guest
a kde získám tu tašku někdo jsem to určitě četl ale nevzpomínám si díky...
 

DeletedUser10800

Guest
Takže, hráč pozvanej do hry dostane Buffalo Billovu sedlovou tašku, ale nenajde vní drahé nebo vzácné předměty... Jinak Buffalo Billova sedlová taška půjde dostat z bitvy o pevnost a může se vní najít např. klíč číslo 2 ano?
 

DeletedUser

Guest
Takže, hráč pozvanej do hry dostane Buffalo Billovu sedlovou tašku, ale nenajde vní drahé nebo vzácné předměty... Jinak Buffalo Billova sedlová taška půjde dostat z bitvy o pevnost a může se vní najít např. klíč číslo 2 ano?

Nie tak to nieje, keď niekoho pozveš do hry on dostane Sedlovú tašku Buffalo Billa a v nej ma Revolver Buffalo Billa a nejaké produkty na doplnenie života, energie, atd. Pri boji o pevnosť nedostaneš Sedlovú tašku ale môžeš získať Truhlu v ktorej môžeš nájsť maximálne kľúč číslo 3 a iné vzácne veci ale kľuč číslo 1 a 2 sa z truhly nedajú získať, momentálne iba z úlohy :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru