• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Všechny práce

Líbí se vám tento nápad?


  • Celkový počet hlasujících
    9
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser3648

Guest
Zdravím.
Občas by se podle mě hodilo na mini mapce mít kolonku k zaškrtnutí "všechny práce". Občas prostě hledám stříbrné/zlaté práce jen v mém sektoru a nezáleží mi, co to bude za práci. Ruční přejíždění a pátrání je docela zdlouhavé. Rozhodně si nepamatuji všechny zadavatele prací, abych si je na minimapce odklikal. Chci mít prostě zobrazený na mini mapce všechny "kladívka", co tam jsou, chápem?

Dík za pozornost a teď mě rozcupejte. :)


Janca20: Myslíš více detailněji než zhruba jak to mám. Dobře.

Když si otevřete mapu (zkratkou M), tak tam máte po pravé straně roletku s prácemi a nad ní zaškrtnuto "Práce". To známená, že Vám to ukáže veškeré polohy práce, kterou si naleznete. Ale jen jednu tu určitou skupinu prací, kterou máte v roletce.

Tak můj návrh je, že vedle by mohlo být k zaškrtnutí políčko "Všechny" a v tu chvíli by vám to zobrazilo veškerý kladívka na mapě, co jsou, úplně všechny práce bez ohledu na to, zda něco máte v roletce nebo nebo ne.

Defaultně by bylo nastaveno nezaškrtnuto, aby to zbytečně nenačítalo hromadu věcí navíc.
 

DeletedUser16057

Guest
U tohoto nápadu jsem PRO. Sám mám takový problém a bylo by to velmi dobré ke zjednodušení hledání. Jen bych tuto možnost přiřadil k nějakému scriptu, než aby to bylo přímo volně ve hře.
 
Nahoru