• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Vaše zážitky ze hry.

DeletedUser9371

Guest
Dobrý nápad, ale chce to čas. Za tři roky hraní jsem ze hry a hlavně z některých hráčů studnice zážitků :)
 

DeletedUser

Guest
Zážitky jsou smíšené a je jich vážně tolik, že nevím jak dlouhý bych o tom napsal sloh, také hraji 3 roky a co mohu s jistotou říci je, že The West je jediná prohlížečová online hra co mě oslovila...
 

DeletedUser9371

Guest
také hraji 3 roky a co mohu s jistotou říci je, že The West je jediná prohlížečová online hra co mě oslovila...

Hraji jen tuto hru a pak ještě stejnou dobu Gun West. Je to obdobná hra, ale není tam chat aliance, šílená fóra naprosto k ničemu, update hry dělají 3 roky :(

Jenže je tam super banda hráčů jak tady, tak to tam táhnu dál :)
 

DeletedUser11133

Guest
Ja hraju dva roky,premluvil me k tomu mladsi bracha a nakonec on uz moc nehraje a me to dostalo =) Narazil jsem na plno fajn lidi,ale bohuzel i na dost tech,kteri tuto hru kazi.Ale ona je asi vzdycky potreba urcita rovnovaha..Jenom si myslim ze je zbytecne moc svetu..Ja hraju jen na svete 7
 
Nahoru