• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Valentýn 2024

Ahojte prečo sa mi nezobrazila tá nová úloha Keď mám urobenú Záchranu 2 kto z koho? na svete Lummi ia Mephis nde sa zobrazuje
 

raketak95

Člen týmu
Provinční doktor nepatří k Valentýnu. Jestli myslíš jinou úkolovou řadu, tak je třeba upřesnit název. :)
 

raketak95

Člen týmu
Veď som napísala Prohlídka pacientu -(Panem et veneum) u doktorky a potom u zálesáka, tanečníka, učitelky a Agnusa.
Jo - tak to ale nepatří o diskuze o Valentýnu, ale o aktualizacích obecně. Vzhledem k tomu, že jde o pokračování hlavního příběhu, je nutné mít dodělanou úkolovou řadu Herna. To bys neměla na Lummi mít - poslední, co u Tebe v úspěších vidím, je část 7. Omlouvám se za zmatky, kvůli tomu, kam jsi to napsala, jsem to nepobral.
 

raketak95

Člen týmu
Ahoj,
mohu pro příští akci poprosit o tlačítko Skip? Které zamezí létání po předmětech, ale předmět mi ihned padne do inventu a člověk si zvolí, jestli chce vidět létání nebo ne :)
Nápad je to dobrý a určitě to zmíníme v reportu - každopádně dá se toho dosáhnout zavřením a znovuotevřením okna s kolem - jen vypadne otravné dialogové okno oznamující výhru.
 
Nahoru