• V úterý 30.6. proběhne aktualizace na verzi 2.128. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte na každoroční události Den nezávislosti! Jste připraveni na oslavy? 4. červenec je již za dveřmi. Opět nastal čas na oslavu svobody na The West se spoustou jídla, nápojů a ohňostrojů! Od 2.července (11:00) až do 23.července (23:59) budeme s vámi oslavovat Den nezávislosti!Více informací najdete na herním fóru

Valentýn

Já myslim, že ty srdce odvážej do nemocnic a mrazej je, aby je mohli transplantovat padlým po bojích.
 

Teplý vánek

Guest
Já děkuji všem soupeřům za to, že mi posílali srdíčka tak usilovně, že do nich můžu střílet v kompletní valentýnské sadě :)
 
Jojo, dobrá klikačka a těch přátel. Snad jsem posílal srdíčka poctivě, každému. Teď aby se v přátelích čert vyznal. Taky to musím promazat.
Ty pytlíky se srdíčky si nechám. Zřejmě to bude jako s kytkami na duely. Dali se taky použít z minulých let znovu, letos na Valentýna.
:)
 
Naposledy upraveno:
Tak ty pytlíky asi projdou nějakým procesem sebedestrukce, takže budem muset příští rok asi investovat znovu.
Možná by stálo za úvahu zjistit, jestli to není ta správná odměna pro opičku v cirkusu.
Asi to na Eldoradu zkusím :)
 
Opičák mě taky už napadl, zkouším to na světě 7. Píše to, že pytlík bude zničen za tolik a tolik dní a hodin. Když ho spotřebuji, zase se to regeneruje po nějaké době. Třeba popravím konečně tu opici. :)
 

Teplý vánek

Guest
Zatím script nedoporučuji používat, dokud nezjistím jak funguje a zda není v rozporu s pravidly.

Script od Jooka byl oficiálně povolen. Jeho návrh byl správně předložen, byl schválen a vložen na fórum.

Váš script Marcusi v příspěvku nemá co dělat. Dále si vyprošuji napadání členů týmu a hráčů. Pokud máte problém s pochopením našich příspěvků, obraťte se na mě v PM.

Omluva za Vaše příspěvky bude chvályhodná.
Tak co, už jej můžeme používat? :)
 
Nemáte odkaz na ten script? Odkaz z prvního příspěvku nefunguje, tak pokud byste věděli o nějakém jiném místě, kde by se nechal stáhnout... :)