• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Velikonoční event a váš názor!

Ahoj,

chtěl bych se Vás zeptat, jaký máte názor na velikonoční event.
Zajímá mě to všeobecně tak i tento rok.

Otázky:
Líbí se vám duely, které jsou součástí tohoto eventu?
Myslíte si, že je možno zlepšit tento event?
Jaká je vaše reakce na zvýšení ceny za úplatek?
Co si myslíte o nugget jízdách, které se dají koupit po eventu?
Padají vám více věcí ze sady dnes nebo to bylo v minulosti?
Točíte i dražší úrovně odměn? Modrá, zlatá atd.
Co je nejhorší věc, kterou můžete dostat z tohoto eventu?
Máte někdy nutkání si dojít pro premiové zbraně?
Pokud jste nějaké zbraně vyhráli, tak jaké a jaká je vaše strategie?
Líbí se vám velikonoční bitvy o odměny?
Co by mohl tým zlepšit při organizaci velikonočního eventu?
Jaké věci by se mohly odebrat a jaké věci by se mohly přidat do jednotlivých úrovní?
Co by tento event udělalo atraktivnější?

Ale můžete prakticky diskutovat o čemkoliv na téma velikonoční event a velikonočí event 2023.
Prosím dodržujte diskuzní téma opravdu jsou vaše názory přínosné.
 
@Legate: tak abys neměl pocit, že na tebe všichni kašlou :-)

Co je nejhorší věc co vám můžete dostat z tohoto eventu?
V tombole je jediná špatná věc a to vejce, co zkracuje cestování o 25% . Na zbytek (rozvržení cen), jsem si zvykl a nemám s tím problém.
Co by mohl jako tým zlepšit při organizaci velikonočního eventu?
Pokud event trvá tři týdny, tak v každém týdnu uspořádat jednu odměnovou bitvu. Dělat tři bitvy v posledních třech dnech je takové ... no jako, že jste se na to vy ... kašlali.
Pokud jste nějaké zbraně vyhráli, tak jaké a jaká je vaše strategie?
Jedu spodní dvě kategorie, až teprve ve chvíli, kdy vím, že bezpečně stíhám vše, začínám spořit vejce na některou z těch vyšších odměn.
Co by tento event udělalo atraktivnější?
Atraktivnější sady :-)
 
K čemu byl tento event? Pokud se INNO rozhodlo hráče znechutit, tak event dopadl na výbornou. Úkoly eventu: přijmout odměnu za hledaného hráče, poslat x hráčů do KO. Jak to mám asi splnit, když díky bezmozkům z INNA mohu duelovat kvůli už dávno zastaralé duelové úrovni 3 hráče? Jak mám poslat do KO hráče, který díky sadám Santy nebo Nata Loveho mají 20 000 hp a víc? S poškozením, jaké dávají duelové zbraně, na toho hráče půjdu 4x a než na něj stihnu jít po páté, jde spát do hotelu nebo pevnosti. Takže jediná šance by byla duelovat hráče v pracovních sadách ( Reaver, Cortéz, a pod.). Kolik hráčů s těch tří, které mohu díky systému duelovat, si na sebe vezme tuto sadu, aby šli poslat do KO? A to mám duelovou úroveň 265. Jak mám dosáhnout úroven 450 na úspěch?
INNO vymýšlí samé hovadiny, úspěchy naprosto o ničem, soutěž na facebooku, ktrerý nemá s westem nic společného a pak dají do eventu úkoly, které je naprosto nereálné splnit.
Tolik k předvelikonočnímu eventu.
A velokonoční?
Celou dobu nic a na poslední tři dny tři bitvy?
Neúplné sady, aby INNO podojilo hráče za jízdu?
Že padají jen opasky Sundowna a boty Waiteho? Jako 21 opasků a 19 bot, to nějak s tou procentní šancí nesedí :)
A posunout čas bitvy, která už je vyhlášená? Tomu říkáte jak?? U mě je to naprostá neschopnost.
 
Naposledy upraveno:
Ahoj, ja by som privítal viac eventov ako sú zlaté mince a štvorlístky. Keby sa tieto staré, nudné eventy upravili tak by to bol krok dopredu. Prémiové zbrane by som dal tomu, kto nazbiera najviac vajíčok, srdiečok a pod. (aby neplakali, tak by sa do toho rátali aj tie, ktoré kúpite spolu s nuggetami - to by možno zvýšilo aj ich tržby?)
 
Ahoj,

chtěl bych se Vás zeptat, jaký máte názor na velikonoční event.
Zajímá mě to všeobecně tak i tento rok.

Otázky:
Líbí se vám duely, které jsou součástí tohoto eventu?

Určitě je to fajn, ikdyž občas nepochopitelné. Xkrát mi přišlo že první je silnější než ten druhý, ale asi půjde o správné rozložení statů
Myslíte si, že je možno zlepšit tento event?
Vždy je co zlepšovat.
Jaká je vaše reakce na zvýšení ceny za úplatek?
Asi jsem nepostřehl, ale za mě to bylo ok. Jak nuggety tak i vajca
Co si myslíte o nugget jízdách, které se dají koupit po eventu?
Chápu že inno se snaží vytěžit kde se dá, ikdyž by asi nebylo uplně od věci je mít šanci vyhrát i za nějakej větší počet vajec, případně s minimální šancí. Třeba v halloweenu lze získat jízdu normálně, bez nuggetů.
Padají vám více věcí ze sady dnes nebo to bylo v minulosti?
ikdyž hraju TW od začátku, tak jsem měl dlouhou pauzu a pamatuji jen poslední dvě sezóny, nemohu zcela posoudit.
Točíte i dražší úrovně odměn? Modrá, zlatá atd.
Převážně zelenou, modrou jen občas když je přebytek vajec nebo potřebuji nějakou poslední věc ze setu. Ale je mezi tím velký skok a procentuálně vůči šanci na drop se to zkrátka moc nevyplatí točit modrou.
Co je nejhorší věc, kterou můžete dostat z tohoto eventu?
Dost individuální, každému se hodí něco jiného. Pro mě jsou celkem zbytečné věci do pevnosti (třeba Sundown), nicméně třeba vejce na zkrácení cesty, nebo ty ,,obyč,, truhly nejsou taky žádný vejvar.
Máte někdy nutkání si dojít pro premiové zbraně?
Určitě se hodí, protože na mrtvých serverech se k nim člověk pak už prakticky nedostane, max až někdy na Vánoce z truhly. Ale určitě jsou s prioritou až na konci
Pokud jste nějaké zbraně vyhráli, tak jaké a jaká je vaše strategie?
Tušim že mi padl set Sundowna a pak střelná od Gibsonky, a strategie žádná. Když padne, padne, když ne tak ne :D (Sundown mi padl z točky zadarmo)
Líbí se vám velikonoční bitvy o odměny?
Ale jo, zase to nějak oživí hru. Aspoň mají ti starý lišáci a veteráni z pevností co dělat.
Co by mohl tým zlepšit při organizaci velikonočního eventu?
Proběhly bitvy, proběhla FB soutěž, nenapadá mě nic konkrétního na úrovni CZ teamu, aniž by se zásadně zasahovalo do kódu hry.
Jaké věci by se mohly odebrat a jaké věci by se mohly přidat do jednotlivých úrovní?
Free: s nějakou malou šancí klidně vzácné věci jako je 3. klíč, Kousek lístku, atd.
Zelená: tahle je nejchudší, ale sám těžko hledám co tam přidat navíc.
Modrá: truhly setovek z minulých velikonoc (ne jen kusový bedny), 3dny prémium hvězda, ale jinak je obsahově bohatá.
Zlatá: s malou šancí bych tam přidal asi tu jízdu
Co by tento event udělalo atraktivnější?
Jelikož se to celé točí kolem hledání vajec. Nevím zda tu již takový event neproběhl, ale udělal bych hledání vajec i na fóru. Kde team do různých příspěvků (v tomhle fóru asi jedině příspěvky od adminu, at clovek neprojíždí všechny nesmysly od hraču) schová vajíčka (obrázek, odkaz, cokoliv) a kdo jich najde za určíté období nejvíce, tak udělat klasickou soutěž. Ani bych se nebál na první místo hodit něco z eventu, jako je jízda/zbraně z aktuálního období dle výběru.
 
Otázky:
Líbí se vám duely, které jsou součástí tohoto eventu?
ano

Myslíte si, že je možno zlepšit tento event? nie, pretoze cokolvek napiseme ajtak sa nic nezmeni, strata casu pisat aj tuto vetu

Jaká je vaše reakce na zvýšení ceny za úplatek? lepsie oproti skrateniu o 2/4h

Co si myslíte o nugget jízdách, které se dají koupit po eventu? blbosti ktore su castokrat horsie ako veci zadarmo

Padají vám více věcí ze sady dnes nebo to bylo v minulosti? je to ajtak jedno lebo zavadzate s % u jednotlivych kategorii, vsetko by malo mat rovnaku sancu na drop v danej kategorii

Točíte i dražší úrovně odměn? Modrá, zlatá atd. nie pretoze veci dostanem cez vianoce zadarmo z pytlov (aj za 800+)

Co je nejhorší věc, kterou můžete dostat z tohoto eventu? trapne vajcia 15% ene, 25% zrychlenie a pod.

Máte někdy nutkání si dojít pro premiové zbraně? Ano, zobral som si 3 uvery a kupil som si 15000 nuggiet aby som mohol byt najlepsi medzi 500 ludmi ktori este hraju tuto hru. Teraz mozem s nimi bicovat ludi

Pokud jste nějaké zbraně vyhráli, tak jaké a jaká je vaše strategie? Cakat do poslednej sekundy az skonci event a potom smarit 500+ toceni
Líbí se vám velikonoční bitvy o odměny? Nie, pretoze 500 vajec je vysmech nieje to ani na 1 tocenie + Support zas zaspal a zobudil sa 3 dni pred koncom tomboly ze maju byt bitvy

Co by mohl tým zlepšit při organizaci velikonočního eventu? Vsetko

Jaké věci by se mohly odebrat a jaké věci by se mohly přidat do jednotlivých úrovní? Vsetky vajcia 15% energie, 20% zdravia - vyhodit, boty, opasky do kategorie a aby kazda kategoria mala rovnaku sancu na drop: nie ze zbrane v kat 4 maju 10% a truhly iba 3% to je zavadzanie a klamstvo. Clovek minie 500kc za 1000 nugg aby si dal 1 tocku a padne mu nejaka trapna zbran ktora nema cenu ani 100k $ ked by mal dostat celu truhlu.
 
Naposledy upraveno:
Líbí se vám duely, které jsou součástí tohoto eventu?
Duely jsou fajn když máte koho mlátit. S duelkou 310lvl a dvěma soupeři na serveru je to hroznej pain.
Jaká je vaše reakce na zvýšení ceny za úplatek?
Lepší jak zkracování času.
Co si myslíte o nugget jízdách, které se dají koupit po eventu?
Mě se tyto "nekompletní" sady nelíbí. Čistě bych to rozdělil na komplet nuggetovou sady a čistě free sady a ne, že půlku si vytoč a druhou zaplať.
Padají vám více věcí ze sady dnes nebo to bylo v minulosti?
Statistiku si nevedu. Jediné co tak tento event padala většinou pořád jedna a ta samá sada.
Točíte i dražší úrovně odměn? Modrá, zlatá atd.
Do 9k vajec jo. Nejvyšší úroveň je nesmysl.
Co je nejhorší věc, kterou můžete dostat z tohoto eventu?
Vajíčka na rychlost. Velikonoční truhla a z ní nějaká úplně nepoužitelná věc.
Máte někdy nutkání si dojít pro premiové zbraně?
Ano.
Pokud jste nějaké zbraně vyhráli, tak jaké a jaká je vaše strategie?
Mít víc toček jak ostatní.
Líbí se vám velikonoční bitvy o odměny?
Ano, ale škoda, že nebyly rozložené skrze celý event, ale nacpané do posledních dnů.
Co by mohl tým zlepšit při organizaci velikonočního eventu?
Více možností získání vajec: Bitvy, úkoly na fóru...
Jaké věci by se mohly odebrat a jaké věci by se mohly přidat do jednotlivých úrovní?
V podstatě na vysokých levlech na starých světech jsou free točky úplně k prdu. Byl bych rád za jízdu.
Co by tento event udělalo atraktivnější?
Klidně delší úkolovka nebo více linek. Lepší duelový systém.
 
Nahoru