• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Velikonoce 2024

EREWAN

Člen týmu
Akce na nuggety se objevují individuálně hráčům v (ne)pravidelných intervalech v závislosti na "tajném" algoritmu. Plošně se dávají jen na Vánoce.

Z vlastní zkušenosti když si trackuješ nabídky 30/60/90/150% + eventy jsou každoročně vesměs v ty stejné termíny, dá se okolo toho hrát a připravit se předem, když má člověk zrovna náladu utrácet.
 

raketak95

Člen týmu
Plus pravděpodobně jako každý event bude akce kup nuggety a dostaň eventovou měnu - ale blbě se mi posuzuje návratnost takové investice.
 

raketak95

Člen týmu
Nechci nic říkat, ale [item=53907000] [item=53906000] nemají stejný dmg...
Ok - předáme, bohužel neposoudím, jestli jde o záměr nebo chybu.

Potvrzuji a přidávám, že na to že jsou to "prémiové zbraně" tak dmg je pěkně chabý.. když je nelze vylepšit tak bych čekal že opravdu budou prémiové..
Snížení dmg u prémiových zbraní (možná u zbraní obecně) pozoruju už 4 roky - z druhé strany si myslím, že z hlediska objemu schopek rozhodně prémiové jsou.
 
Nahoru