• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Velikost-zajímavý pojem ve vesmíru

DeletedUser

Guest
[YOUTUBE]HEheh1BH34Q[/YOUTUBE]
Toto video hovoří za vše.

I ta největší známá hvězda je však prcek,vždyť jsme vesmír skoro neprozkoumali :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pekné video... až mi príde, že aké sme nič oproti všetkému.



ps: Velikost-zajímavý pojem nejen ve vesmíru :D
 

DeletedUser

Guest
Podle mě už o moc více větších hvězd nebude, než jsou v tom videu.... Protože hvězda nad nějakou hmotnost už nemůže vzniknout.... (Okamžitě by se zhroutila a vznikla by černá díra....) Hmotnost se táhne úměrně s velikostí.... (Pokaždé je ten poměr jiný ale nějaký tam je vždycky....) Takže podle mě nějaké hvězdy ještě budou, (větší) ale né zase tolik.... (Nepracuju v NASA, takže mě opravte jestli něco říkám špatně.... Tohle jsou hlavně hodiny fyziky a vědecký časopisy....)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13138

Guest
Kdyby ta největší hvězda byla obyvatelná tak bysme s prostorem neměli nikdy problém :D

Jedna jistá menšina by takovou planetu zalidnila za 1000 let a tomu věř.Jinak by to bylo k ničemu tam bydlet kdyby tam například byly litosverické desky uspořádany jako tady na zemi tak při cestě z Evropy do Ameriky by jsme zestarli o 30 let letadlem a to nemluvě o tom,že by tam ani nedoletělo a při plavbě lodí by tam doplula jen lod duchu.Museli bysme vynalézt nějaké rychlejší způsoby cestování a to by s možnými novými prvky byli snad možné.
 
Nahoru