• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Veterání Svět 3 | 3 -> 1

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6213
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6213

Guest
Skupina emigrantů ze Světa 3

1. Kirof
[SPOIL]Kirof

[report=426956112804e5adfd]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

[report=4273057287856508b0]Modlitba dokončena[/report] 19:27


Mé působení na divokém západě začalo, tuším v roce 2008, někdy na podzim. S kolegou z práce jsme se rozhodli prozkoumat taje této on-line hry a opravdu nás chytla. Založili jsme město Brmbolákov, bylo hned vedle města Crystal Lake. S tímto městem jsme nejprve bojovali, byli to kruté a krvavé přestřelky. Postupem času se z nás stali přátelé. V té době hra vypadala docela jinak. Žádné sady oblečení, daleko méně prací, žádné pevnosti, žádná levá ruka . Jakmile přišli pevnosti, bylo pro přežití nutné, vytvořit bojeschopnou alianci. V té době nefungoval žádný chat, kde by velitel on-line diktoval, co se bude dít. Vzpomínám si, jak jsme vymýšleli strategie rozestavění a přesunu hráčů, aby bitva fungovala či se scházeli na chatu z aplikace BlueBoard. Poznal jsem spoustu přátel, někteří jsou stále aktivní, jiní už ne. Chtěl bych věnovat vzpomínku hráčům: afrika, froine, Drb Ničitel, Lela, Cornell, Hlagren, a mnoha dalším.

[/SPOIL]


2. Nevea Quar

[SPOIL]

Nevea Quar

[report=4269562270ed55b2da]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

[report=42730560888ec7b72c]Modlitba dokončena[/report] 19:27


Začala jsem hrát WEST na S3 s partou lidiček, s nimiž jsem se potkala a poznala v jiné on-line hře. Byli jsme všichni v jednom městě Phoenix Coyotes, a protože jedině já jsem zvolila profesi dělníka, výstavba města zůstala víceméně na mě. Vypadalo to, že budeme prima parta, ale postupně mezi 40 a 60 levelem začali ztrácet zájem o hru, nezachránilo to ani přidání bojů o pevnosti do hry a zanedlouho jsem ve hře osaměla. Zkoušela jsem odejít i do jiných měst, ale moje postava byla slabá a většinu duelů projela. Chtěla jsem to trošku popohnat a tak jsem začala investovat do prémia. Vadilo mi, že jsem utratila za prémium prášule, a jiný hráč mě zdueloval a připravil o energii, kterou jsem si zaplatila. Tohle je ve hře nedomyšlené a nedivím se, že lidé nejsou ochotní prémium si platit. Proč taky že? Nikoho nebaví vyhazovat peníze oknem. Tak jsem nakonec z měst odešla a hrála jako bezdomovec a postavu piplala, i když mi zase chyběla možnost chodit do bitev a větší interakce s hráči. Přihlašování a odhlašování z měst nejde dělat donekonečna, interval ke vstupu do města, jak víme, se natahuje.
Během hraní (začala jsem někdy na konci roku 2009) jsem i já procházela krizemi a řešila, jestli budu pokračovat, hledala jsem motivaci k pokračování a zdůvodňovala si, proč pokračovat. Nejvíc mě zasáhl odchod hráče Cornella, ale jeho důvodu rozumím. Pak jsem byla blízko odchodu, když mě support zabanoval na 14 dní po tom, co jsem si koupila prémium. Zřejmě jsem udělala společnosti takovou škodu, za kterou mě pokutovala oněmi 50 Kč. Přesto všechno jsem vytrvala a pokračovala. Duelování mě nebaví. Jeví se mi naprosto neprůhledným, při něm se můžete tak řídit intuicí, když ho projedete, tak ani nevíte proč - myslím tím konkrétní důvod, ten spíše jen odhadujete. Pak mi vadí neprůhlednost modlení, kolem kterého jsou také jen dohady. Ke kladným stránkám a největším důvodem proč hraji, je nacházení předmětů, ale bohužel, i když si platím prémium, tak žádné excelentní výkony nemám. A tak se otázka zda pokračovat nebo skončit vkrádá častěji.


[/SPOIL]


3. FinRuin
[SPOIL]FinRuin

[report=42716166e83cafd038]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

[report=427308736ebd894e5b]Modlitba dokončena[/report] 19:37


Na prérie území obvykle označovaného jako S3 jsem přišel před více než čtyřmi lety. Neutíkal jsem před zákonem jako mnozí jiní, spíš před nudou a za dobrodružstvím. Byl jsem naprostý zelenáč, a tak jsem se chtěl nejprve trochu rozkoukat, než někde zapustím kořeny. Toulal jsem se týden, dva, pak měsíc a došlo mi, že se vlastně usadit nechci. Tahle země byla k tulákům nečekaně přívětivá, zatímco obyvatelé měst mezi sebou neustále bojovali, tulák byl všude vítán a nikdo na mě nikdy netasil ani nůž, natož pistoli. Pak začaly všude po okolí vyrůstat pevnosti a já zjistil, že se ten všeobecný pacifismus vůči tulákům vztahuje i na ně - nechtěli mě při bitvách nikde ani do řad obránců ani útočníků. Tehdy jsem velmi vážně uvažoval, že se k některému městu přeci jen přidám, ale touha po volnosti nakonec přeci jen převládla.
Stárnu a víc než kdy před dřív toužím po klidu. Na západ přicházela jedna novinka za druhou a já se vždy nějak přizpůsobil, i když z některých věcí mi stále zůstává rozum stát. Tak se třeba skupinka mých jezdeckých a tažných zvířat rozrostla o bizona, pštrosa a nakonec o velblouda. Teď se prý na prérie S3 řítí katastrofa, které nedokážeme čelit ani společně a tak, stejně jako většina ostatních balím svých pět švestek, sedlám "koráb pouště" a mířím dál na západ. Těch pár přátel, které jsem si tu stihl udělat, míří stejným směrem, takže se vlastně nic podstatného nezmění. Toulám se dál.


[/SPOIL]


4. Hudis007
[SPOIL]Hudis007

[report=42695603d6261485a5]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

[report=42730291dc152eb867]Modlitba dokončena[/report] 19:16


Mým domovem a světem se stal milovaný 3.svět.Postava se na The West dostala ještě na střední škole,kdy se známým hráčem na světě a mým kamarádem Drbem Ničitelem jsme si založily městečko.Ze začátku to bylo docela peklo.Jako stavitel jsem to neměl lehké.Duelů na mou osobu bylo opravdu mnoho, a možná bych město ani nedostavěl nebýt mého ochránce Drba.Jako hudis007 jsem absolvoval mnoho bitev, soubojů s nepřátelskými městy, stovky odpracovaných hodin.Poté, co si dal hudis007 po pár letech pauzu a vrátil se, byl svět čím dál tím klidnější a už bohužel bez mého ochránce a kamaráda Drba.Při tomto volnu se toho na světě stalo mnoho,rozdělily se aliance, hodně hráčů skončilo a bitev ubývalo.Už jsem se ale nemusel obávat, že budu napaden a poslán při práci do mdlob. Při tomto klidu jsem si splnil mnoho úkolů, úspěchů.Ločím se světem, na kterém jsem strávil mnoho času a určitě ho nelituji.Hudis007 se rohodl odcestovat na 1.svět a už jen letmím pohledem vypadá aktivně, takže se hra zase oživí a já se mám na co těšit.


[/SPOIL]


5. Housenka35
[SPOIL]Housenka35

[report=426956159a94e8065c]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

[report=427303532ae8e94ffc]Modlitba dokončena[/report] 19:19


Hrál jsem spoustu onlajnovek a West mě zaujal nejvíc. Hlavně svojí tématikou. Na svět 3 jsem přišel později po jeho otevření. Volby charakteru byla jasná. Dostal jsem pozvánku do města Brmbolákov a jsem rád, že jsem byl tam. Byla tam skvělá parta lidí. Kvůli svému povolání, bývám občas na nějakou dobu mimo republiku i civilizaci. Naše město bylo úspěšné v bitvách a doufám, že tomu bude i nadále. Poslední dobou mi dost chyběli bitvy. Doufám, že to tady bude lepší.


[/SPOIL]


6. Táda
[SPOIL]Táda

[report=42695608ac62f8f0bf]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

[report=42730514a7e23830a3]Modlitba dokončena[/report] 19:25


Na světě 3 jsem od začátku tohoto světa. Na začátku jsem se po světě 3 ještě dost rozkoukával. Po vstupu do města jsem se už plyně zapojil do duelování na světě 3. Měli jsme velké duely se sousedním městem. Byly to boje na život i smrt. Skoro každý den bylo mnoho lidí v mdlobách. Byly to těžký časy,ale muselo se pořád dávat pozor na vlny duelů protivníků a tím to mělo i svou jiskru. Poté začaly pevnosti a mnoho nových prvků westu. Bitvy byly krásné. Soupeřili jsme s konkurenční aliancí skoro o každou pevnost na světě. Mnoho bitev bylo opravdu super. Skoro každý den byla minimálně jedna bitva. Byl to trochu problém všechno stíhat. Mělo to ,ale také svou jiskru v této hře. Potom jsme začali mít převahu nad aliancí HA a začalo to být méně zajímavé. Nejen proto Kirof založil nové město. Také proto,že nastaly nové updaty. Začínalo se v podstatě o nuly. Toto bylo klidné období žádné bitvy o pevnosti a duelů pomálu. Nová výstavba města a pevností. Tolik produktů se nanosilo do pevností a nakonec na nic. Ohlášen konec světa 3. Tak končí jeden malý (velký) příběh jednoho světa v internetové džungli. Sejdeme se zatím na světě 1,ale na jak dlouho?


[/SPOIL]


7. Ichus2
[SPOIL]Ichus2

[report=426956127c19c89989]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

[report=42730271f19cc82525]Modlitba dokončena[/report] 19:15


O Westu jsem se dověděl od známých, kteří mě zlákali k hraní. Byl jsem skeptický, neboť jsem znal některé on-line hry. Nechtěl jsem investovat volný čas. Bylo příjemné, že stačilo kliknout párkrát za den. To se časem začalo měnit, ale hra mě už vtáhla. Zůstal jsem a budoval město. Přišly bitvy a budovali jsme pevnosti a bojovali o ně. West se však stal stále časově náročnější a tak jsem se uchýlil do ústraní. Občas nějaké práce zadám, ale asi spíše z nostalgie. Je mi zkrátka líto postavu smáznout po těch letech a času, který jsem hře věnoval.


[/SPOIL]


8. Zuky72
[SPOIL]Zuky72

[report=42695607427dcc409e]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

[report=42730042c6e3370e73]Modlitba dokončena[/report] 19:05


zuky72....Prichádzam zo sveta 3 ale klony mám aj na iných svetoch. Väčšinou pracujem. Duely nemusím. Duely iba oplácam (aby som splnil túto sériu tak jeden musím z mojej iniciatívy). Do bitiev chodím ak sú v normálnom čase. Nie som zberateľ. Zaujímavým kuskom do inventára však nepohrdnem. V remesle stojím pretože mi chýba 600vkový recept. Rád pomôžem začiatočníkom. Nemám nepriateľov iba súperou v hre, bez ktorých by sa hra nedala hrať.


[/SPOIL]


9. Alan Magman
[SPOIL]Alan Magman

[report=42695619b4f1855651]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

[report=427303308bfd07f94a]Modlitba dokončena[/report] 19:18


Hrál jsem na světě 3 poměrně dlouho. V době, kdy jsem začínal nebyly ještě ani aliance ani pevnosti. Bylo tam velké uskupení měst nesoucí jméno Brmbolákov. Když vznikly aliance+pevnosti, tak to bylo něco velkého, něco co nemělo obdoby.
Vzniklo několik aliancí a časem si pevné místo na světě 3 našly dvě aliance: GP-SAW a HA-NN.
Později se od těchto hlavních aliancí odtrhlo několik lidí, kteří založili alianci nesoucí název Liga Veteránů (-LV-). Já jsem nejdříve působil v GP-SAW a při založení -LV- jsem byl krátce členem této aliance ale vrátil jsem se zpět do GP-SAW. Nutno podotknout, že -LV- zůstali spojenci GP-SAW. Poznal jsem na světě 3 spoustu skvělých hráčů ať už v GP-SAW nebo -LV-. Poslední měsíce byla na, světě 3, poměrně dost znát neaktivita. To se projevilo v jistých ohledech-třeba psaní na fórum aliance nebo v bitvách o pevnost. To vyvrcholilo přesunem aktivních hráčů na jiné světy.

[/SPOIL]


10. Elektromont
[SPOIL]Elektromont

[report=42695614386e441eae]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

[report=427305498270b311de]Modlitba dokončena[/report] 19:26


Jmenuji se elektromont. O westu jsem se dověděl někde z reklamy na netu. Zvolil jsem si svět 3 byl poslední, který se otevřel. Hrál jsem za město Liparské ostrovy. Náš vůdce byl DRB NICITEL. Byl skvělý v duelech, ty mi nešli a ani mě nebavili. Mám rád úkoly, obchody, a nalézání vzácných předmětů. Svoji postavu jsem tomu přispůsobil. V bitvách tedy moc užitečný nejsem, ale pokud to jde rád tam zajdu. Jsem zvědav jaké příležitosti mě čekají tady na Světě 1.

[/SPOIL]


11. Adamcok
[SPOIL]Adamcok

[report=4271617519a10b83fc]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

[report=42731193894fef5d05]Modlitba dokončena[/report] 19:49


Prisiel som na the west uplnou nahodou na popud mojho kamarata , s ktorym sme hrali travian a ogame. Z pociatku som to len tak odklikaval a po case som prisiel hre na chut. Ak ma pamat neklame,myslim ze som bol v meste Bibracte, bez kontaktov s dalsimi hracmi, co sa podpisalo i na mojej aktivite a prestal tom hrat. Po dlhsom case ma oslovil typek , ktoreho asi nikto nepozna : Drb Nicitel. Presunul som sa do jeho mesta ( volalo sa SAW - Liparske ostrovy ? ) a hra pre mna dostala inu dimenziu- pevnosti , zacal som zbierat predmety a spoznavat ludi, zacal som robit ulohy a bol nastvany, ked som spatne odklikol v davnych casom listok č3 a kluc č2 .
GP a SAW mali medzicasom problemy. Preto som sa presunul do mesta Udoli sedeho vlka. Zil som tam s prima kamaratkou PJHarvey a s Takhli. Boli to obdobia prijemneho lenosenia a pohody.

[/SPOIL]


12. Cereales
[SPOIL]Cereales

[report=42630247665b56ad03]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

[report=42730313a85d558787]Modlitba dokončena[/report] 19:17


West hraji už dlouho. Už ani nevím jak to vše začalo. Hra mě chytla a stavění je celý můj život . Jsem stavař a stavím jak se dá a co se dá. Pomáhá to vlastním městům jako byly Liparské ostrovy, Teutoburský les, ale i mnoha dalším. Po příchodu pevností bylo zase co stavět. Pevnosti nám vzali a stavělo se znovu. Budu stavět a stavět a dokud se neustavím k smrti. Občas zajdu i na bitvu o pevnosti, ale času je s rodinou málo. Doufám, že migrací na nový svět více získáme než ztratíme.
[/SPOIL]


13.PJHarvey
[SPOIL]PJHarvey

[report=42716167036294c35a]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

[report=427307166767293c9f]Modlitba dokončena[/report]


Hmm.. Bolo to pred vela rokmi. Uz si ani nepamätam ako som sa k tejto hre dostala. Cez nejake online hry, co som z nudy zacala hravat pocas pn-ky. Celkom ma west zaujal. Po dlhom uvazovani som sa stala stavitelkou. Na periferii sameho sveta 3 som si sama vybudovala mesto Údolí šedého vlka. Rozosielala som pozvanky hracom, ale bez odozvy. Az casom sa ku mne pridal hrac arad, s ktorym sa virtualne kamaratime az dodnes. Bohuzial s prechodom na verziu 2.0 to prestal tuto hravat. Po pridani dennych uloh som zacala duelovat okolitych hracov. Az jedneho dna som odstrelila gule hracovi adamcok. Po mnohych vzajomnych dueloch sa zrodilo nase priatelstvo. Casom pristupil do mojho mesta, ktore sa rozrastlo na troch clenov. Navzajom sme si kryli chrbat. A ked nejaky doterny duelant nevedel prestat, tak spolocne sme ho dali dole.
Po dostavani mesta prestalo mat pre mna vyznam byt stavitelkou. Jedine, co je na tom dobre, ze bankove poplatky su len 2%. Tak som si schopnosti preorientovala skor na dobrodruha. Zacala som sa venovat plneniu uloh. Dodnes ich nemam vsetky splnene, kedze moj zaujem o tuto hru je ako na hojdacke. Raz ma bavi a inokedy sa tu prihlasujem len zo zvyku. Tesne ku koncu starej verzie westu nase mesto pristupilo k aliancii. Zucastnilo sa zopar bitiek o pevnosti. Prechod na novu verziu sa mi paci grafika a vsetko. Lenze clovek tu musi byt stale, ked chce nieco dosiahnut. A nato pracujuci clovek nema casu. Po prejdeni na novu verziu nase mesto sa stalo spoluzakladatelom pevnosti. Zda sa, ze vsetko zbytocne, kedze svet 3 sa zrusil. Som skor vlk samotar. Po zruseni sveta 3 som prisla o svoje mesto vystavane v krvi a pote.
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
zdravim vás lidi jestli bych se mohl přidat jsem na s1 spolumajitel velké aliance WEST HEROES a už jsem tam dost dlouho a abych vám něco o tom řekl co se děje na s1 je tam taková situace že se tam před měsícem přiemigrovaly hráči top z s2 a bojují proti nám v bitvách a mají hodně tanku atd.. prostě nám sebraly za měsíc skoro všechny pevnosti my proti nim bojujeme co to jde ale síly ubývají a tak bych vás chtěl pozvat k nám do aliance abyste nám pomohly a jestli vás zajímá proč vám to říkám tak proto že já jsem byl hráčem s3 jako vy jmenoval jsem se prusaj ale někdo mi vlezl na učet změnil všechno a to byl muj konec jak koukám na to kdo emigruje tak jsem moc rád že se potkám se známími tvářemi a dobrými lidmy a bitevníky proto doufám že se přidáte ke mě :) děkuji a kdyby něco napište mi na s1 jmenuju se tam elfyk
 

DeletedUser7904

Guest
Kontrola:
1. Migrácia: ok
2. 13x 10 viet: 13/13 ok
3. Hromadná bohoslužba: ok
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru