• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vista

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 32331
  • Vytvořeno

Deleted User - 32331

Guest
čus potřebuju poradit kupuju si notebook a nevim jestli je lepší na notebook XP a jestli je lepší home premium nebo business
 

DeletedUser4295

Guest
Kup si Visty a to Home Premium (pro tebe bohatě stačí). Proč? Na podzim dostaneš GRÁTIS (budeš platit jenom poštovné a balné (?)) Windows 7 a podle testování by to měl být skvělý operační systém hlavně pro notebooky. K XP už bych se nevracel, přece jenom, za chvíli už to nebude žádnej profi systém a některé hry přestávají DirectX9.0 podporovat. Podle mne je tedy jasná volba si koupit Windows Vista Home Premium anebo počkat ještě nějaký ten měsíc, až vyjde Windows 7 a pak si koupit notebooka s tímto operačním systémem.
 

DeletedUser

Guest
Pokud nebudeš kupovat nějaký nejlevnější mininotebook, tak určitě Visty ;)
 

Deleted User - 32331

Guest
co myslíš tím nejlevnější? zatim nemam primo vybrano bude kolem 20 tis. zatim mam vyslapnuto na tenhle

a hadl díky za info věděl jsem jen že nějaký vistě ale nevěděl jsem jaký a myslim že ten operacni system je novej a ten notebook s windowsem 7 by stal tak 50.000
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
co myslíš tím nejlevnější? zatim nemam primo vybrano bude kolem 20 tis. zatim mam vyslapnuto na tenhle

a hadl díky za info věděl jsem jen že nějaký vistě ale nevěděl jsem jaký a myslim že ten operacni system je novej a ten notebook s windowsem 7 by stal tak 50.000

Tedy nevím kde jsi přišel na částku 50 000kč.. Ale do Win 7 bych se zatím tak nehrnul.. Pořiď Visty a až Win 7 bude, tak teprve uvidíš ;)
Já osobně mám Vistu Business 64bit a jsem spokojen... Hlavně si nekupuj 32 bitové Visty, ale raději 64 bitové ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4295

Guest
co myslíš tím nejlevnější? zatim nemam primo vybrano bude kolem 20 tis. zatim mam vyslapnuto na tenhle

a hadl díky za info věděl jsem jen že nějaký vistě ale nevěděl jsem jaký a myslim že ten operacni system je novej a ten notebook s windowsem 7 by stal tak 50.000

Pokud koupíš notebook od HP (podle toho, co sis zatím vybral), tak by ti pak měla přijít nabídka, zda chceš Vista upgradovat na Sedmičky ;) Ale je pravda, že je lepší si počkat, než vyjde první service pack. Visty zezačátku taky totálně padaly (obrazovka smrti :grrr:), avšak po prvním service packu už to bylo lepší. My, kteří Visty máme už delší dobu (včetně mne - mám Ultimaty :P) budeme moci také upgradovat, ale jen se slevou, ale aspoň něco :cool1:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Na tento NoteBook ti doporučuji Vista Home premium (na svém notebooku ji mám a je super).
 

DeletedUser

Guest
mě se teda do vist moc nechce ale má je každý notebook tak co naděláš.
 

DeletedUser

Guest
Zalezi co chces
XP-Pokud bys tam chtel hrat hry<ja bych si vybral XP
W7-Stejne jak u XP
Vista-Na internet,soubory atd.
 

DeletedUser

Guest
daj si radsej vistu. je ovela lepsia na hry (ja osobne mam vistu 64bitovu a som spokojny a velmi)
 

DeletedUser

Guest
Zkušeností mám více než dost se všemi... XP stabilní, vhodné na cokoliv. Vista paskvil vhodný na.... no... možná nejnovější hry s podporu DX10. Win 7 velmi příjemné překvapení už v betě, rozhodně bych volil něco, co umožNúje bezplatný přechod na Win7.
 

DeletedUser

Guest
kup si xp!!nabo 7 vistu za nic sou pomaly i vyrobce rek ze je to propadak.kup si nakej herni notebook kamos ma asi za 26 000kc nechal si tam dat xp a rozchodi mu to i gta iv ktery sou docela narocny na grafiku
 

DeletedUser

Guest
Chjo zase ty fámy o Vistách.. Visty jsou již stabilní a není problém rozjet jakoukoliv hru. Nic nespomalují a ve všem jsou mnohem rychlejší než XP. Zvláště díky DX10
 

DeletedUser

Guest
Chjo zase ty fámy o Vistách.. Visty jsou již stabilní a není problém rozjet jakoukoliv hru. Nic nespomalují a ve všem jsou mnohem rychlejší než XP. Zvláště díky DX10

naprosta pravda zadne problemi doporucuji Vista Ultimate hry me jedou a blbosti ze na viste nejdou stare hry me de mafie stara hra ale dobra
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Chjo zase ty fámy o Vistách.. Visty jsou již stabilní a není problém rozjet jakoukoliv hru. Nic nespomalují a ve všem jsou mnohem rychlejší než XP. Zvláště díky DX10

presne tak konecne niekto to nezhadzuje vistu. ja mam vistu a nic ziaden problem. a mam aj dx10
 

DeletedUser

Guest
Kecy vista je super mám ji už asi dva roky a rozhodně bych to neměnil nechápu např. lidi co si koupí vista a přeinstalovávají to na xp, neříkám že vista nemá chyby ale protože to můžu porovnat tak vím že vista je lepší a to mám starší verzi:smoking king:
 
Nahoru