• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Vojáci zaměření na zdraví.

DeletedUser

Guest
Zdravím.
Jak jistě víte, tato hra už není ani zdaleko to co bývala a mnoho hráčů tu drží jen bitvy o pevnosti, ve kterých je aspoň kousek srandy a pobavení.

Já a můj kamarád Garl máme na S4 udělané (restartnuté) nové postavy (vojáky) zaměřené pouze na zdraví. Můžu říct, že je paráda mít na levelu 20 kolem 1500 zdraví a to bez žádných věcí. Taky je parádní když příjdete do pevnosti a jen tak vás nikdo nesejme. K těm pevnostem - určitě je alespoň jedna za den, takže pořád máte o co bojovat.

Já vám chci nabídnout, když už vás tato hra přestala bavit na S4, abyste se smazali a založili znovu a cpali tak jako my s kamarádem Garlem vše do zdraví. Za pár týdnů z nás může být velmi silné město co se týče bojů o pevnost. Když si to tak vezmete a bude nás aspoň 10 takových, tak budeme jen těžko prolomitelní.

Co se týče města, tak máme úplně dostavěné, takže není problém :))

A prosím, pište sem jen ti, kteří byste měli zájem :))

Díky za pozornost
 

DeletedUser

Guest
možná bych to zkusil ale nebudu tu na kazdou bitvu:lovec::lovec::lovec::lovec::lovec::lovec::lovec:
 

DeletedUser

Guest
Tak je jasné že nikdo tu nesedí věčně, ale třeba se na městském foru můžeme domluvit 3 dny dopředu na nějakou bitvu o 20:00 a pak tam přijít. (a věř že skoro každý den bývá ve 20:00 alespoň jedna)
 

DeletedUser6753

Guest
na s4 mám uroveň 72 a zdraví kolem 2200 i s bonusem tak když tak my pošlete pozvánku asi máte o mě zájem
 

DeletedUser

Guest
Ok, pošlu ti ji :))

Ps: Včera si mi tam zatápěl v té pevnosti :-D. Ale nakonec sem to přežil :))
 

DeletedUser

Guest
ja uz sem tam taky ale jen lv1
A neco si budu davat i do uhybani
a budem na utok nebo na obranu? (vytrvalost nebo skryvani?
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,taky bych měl zájem,ale mám jednu otázečku!:

Takže když cpu všechno do zdraví a atributy do síla.Ale jaké dobré práce na to jsou?Max ty bitvy o pevnost a tam dostávat xp.A možná nějaké lehké práce na stavět...
Musím si někde vydělat na zbraň!

Napiš mi název města a já se přidám-V pondělí
 

DeletedUser

Guest
Legionar3: Né né. Nic nedávej do uhýbání, nebo aspoň mě by se více líbilo kdybysi všechno dával do zdraví. My bráníme i útočíme. Podle situace.

Taubda: Vím, začátky jsou těžké a musíš to dělat tak, aby si přežil v bitvě a dostal nějakou věc. Například já včera získal rezavý deringer a hned sem měl 365 dolarů :)) Ale pak na levelu 20 už to jde docela dobře a baví tě to - a to je u mě hlavní.
 

DeletedUser

Guest
já bych to řešil tak:
schopnosti do zdraví
a atributy do zručnosti a do pohyblivosti
 

DeletedUser

Guest
Ok. Už máš batman19 pozvánku

Jinak klidně sem pište a já vás buď hned pozvu a nebo když se budete moct zaregistrovat až za pár dnů, budu na to pamatovat. Prostě nebudu každému kývat ano aby mi nepřibývaly zbytečně příspěvky.
Dík za pochopení
 

DeletedUser

Guest
Já bych taky šel,ve hře už máš odemě telegram.
A pevnosti můžu až od 13. úrovně?Nebo to jde i přes script třeba od 1.?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já bych taky šel,ve hře už máš odemě telegram.
A pevnosti můžu až od 13. úrovně?Nebo to jde i přes script třeba od 1.?

ikonu na pevnosti tam mas az od te 13 urovne ale bojovat muzes kdykoliv.staci mit jen mesto a nesmi te vyhodit :-)
ja sem takhle bojoval na s8 a mel sem uroven 2 :-)
 

DeletedUser

Guest
moc to nebylo,da se rict ze sem se skoro porad schovaval a nahodne i nekoho trefil.Ale asi to bude zalezet na lvl/ - zkusenosti.
udelal sem na tom 3lvl (2-5) coz za cca 30min neni vubec spatny :-)
 

DeletedUser

Guest
Takže dneska večer si založím účet takže se mnou počítej
 
Nahoru