• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

vojak cez pasce

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
viem ze to tu uz bolo.......ale chcem sa spytat ci sa mi opati ist za vojaka prvych 25-30 urovni cez pasce.ci to nebude velka strata. dakujem za odpovede:cool1:
 

DeletedUser

Guest
no bude to podobný jako dobrodruh přes pastě, jen s jinym obrázkem, lepší zbraní na lvl, "dražší" pokud jsi na volné noze a najdeš o trochu méně předmětů (zanedbatelnou pravděpodobně)
 

DeletedUser

Guest
no ja som to chcel pre rychlajsi rozbeh a potom davat do strelby a vystupovania
 

DeletedUser6324

Guest
No myslím, že přes vystupování máš hodně rychlý rozjezd, pak přidáš přesnost a střílet a máš schopnosti na to, abys uspával. Zbytečné je dávat do pastí, když je pak musíš předělat za nehorázné prachy.
 

DeletedUser

Guest
Ja to jedu na jednom anglickem a jsem maximalne spokojeny.Do grizlyho,coz bylo tusim na 22lvl s equipem jsem jel jen Zrucnost a paste a od 23lvl jedu jen Zrucnost a strilet.Od 45lvl pojedu Charisma a vystupovani.Na pastich muzes delat grizlly,vlky a kojoty-slusny expy,na kradezi koni nejaky penize.Pri pokracovani ve strileni se dostanes na sluzbu v armade,mastickare,okradat pocestny...Jako vojak nebudes mit problem s ukoly Mstitel,o 3lvl driv lepsi zbran,bezva trumpetu:)Sice duely pro tebe budou hodne dlouho spatne,ale pokud to pojmes jako nekteri stavbari,ze si nechas hodne dlouho davat pres hubu a hnat se nahoru pres expy za praci a vybavis si batoh tim nejlepsim co West nabizi a pak se teprv pujdes expit k tem chudackum co maj duelovku za tu dobu o par desitek lvl pred tebou,ale ty je budes uspavat jednim duelem:)
 

DeletedUser

Guest
no aj to chcem podobne len pokracovat v zrucnosti a strelbe + vystupko
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru