• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

vycházková hůl

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
na světě 3 psal hráč teď nevim jistěj jméno Seipy měl vycházkovou hůl a pasal naptejte se okolo ní... vše je na the west tak ja tady všude možně chodím a nic sem o ní nesehnal řekli byste mi něco o ní kde se dá koupit oklik stoji ...;) předem děkuji
 

DeletedUser

Guest
protože chodíš na The-West forum. koukni na weststats (odkaz vpravo nahoře) nebo použíl tlačítko hledat (hned vedle). :)
 

DeletedUser

Guest
koupit se neda...muzes ji tak moaximalne najit u nejake prace s vysokym stestim
 

DeletedUser3698

Guest
Nedokazes napsat nic lepsi, nez to ze se to tu nekolikrat resilo? Da se najit u prace se stestim +-90%, nebo je jako odmena z ukolu, ktery je od lvlu 67. Pozor, je pouze pro muzske pohlavi.
 

DeletedUser5082

Guest
img.php


mě se jí podařilo najít při vykrádání hrobů.
 

DeletedUser

Guest
ja mam 12 a nič nemožem najst :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
 

DeletedUser

Guest
ja mam 12 a nič nemožem najst :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:


musis byt trpelivy ja mam 4 body a za prvnich 12h jsem nenasel vubec nic a za dalsich 8h uz mam drahy motylek,drevorubeckou sekeru a revolver No1 vychazkovou hul bohuzel jeste ne ale taky by se hodila:ups ha:
 

DeletedUser1756

Guest
Ja mam 81PB na Vykradani hrobu a hul jeste nikde.Ale to prijde.
 

DeletedUser7607

Guest
Nálezy vycházkové hůle není na denním pořádku že ji najdeš. Vše je jen o štěstí
 

DeletedUser

Guest
Ja jsem ji našel při "Přepadání dostavníků". Měl jsem cca 20 prac. bodů.
 

DeletedUser

Guest
ono to asi nebude tak ze pridete a hned ji najdete,ale ja si myslym ze se da najit i u jinych praci treba hasit ohen nebo preprava munice a urcite u prepadeni dostavniku
 

DeletedUser120

Guest
Vycházková hůl je drahý předmět, tudíž jí najdete u prací s velmi vysokým štěstím, a to jen výjmečně
 

DeletedUser6874

Guest
Bavíte se tu o 90% na štěstí, čili vykrádání hrobů a ještě pár velice náročných prací. Šlo by to obejít třeba premiem a prací se štěstím 60? Plus samozřejmě dobrodružný bonus:-)
A když už jsem tady.....je možné získat předměty v hodnotě štěstí třeba 130% nebo to na 100 prostě končí? Děkuji a hodně zdaru.
 

DeletedUser

Guest
konci to na 100.... ale tam uz se nachazeji ty nej nej predmety (ale na to uz ti staci i vykradani hrobu bez bonusu....) jako treba draha kozena bunda, vych. hul, drahy zaket atd....
 

DeletedUser

Guest
Promiň, ale nic se štěstím 100 jsem nikde neviděl, jen 95 u vykrádání dostavníků. To chci dělat :D
 

DeletedUser

Guest
Může mi tady někdo říci, tedy ten co už může vykrádání dstavníků, co tam našel dobrýho? Já už vykrádání hrobů na jednom z účtů můžu a zatím jsem tam našel "jen" 2 pepperboxy, mačetu a dál už nevim. Na druhým z účtů jsem našel hucklyberryho prak na obchodování s indiány, ale jinak nic z unikátů...
 

DeletedUser

Guest
Když už je o tom řeč, chci se zeptat, můžu třeba najít stejné věci u přepravy munice(64%) a lovit kojoty(26%). Nebo se zeptám jinak, můžu třeba u té práce 'lovit kojoty' najít peacemaker ? nebo to je úplně vyloučené v téhle práci
 

DeletedUser120

Guest
Kolik máš % u štěstí ovlivňuje hodnotu předmětu, tudíž u práce s 60% najdeš dražší předmět než u práce s 20%
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru