• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vykrádání hrobů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3338
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3338

Guest
Ahoj, chci se jaké je nejlepší vybavení na Vykrádání hrobů pro ženskou postavu.

Díky za odpověď, Vencju :-)
 
Tak pokud by jsi v setu tanečnice vyměnil perlový náhrdelník za hnědý trojcípý šátek, měl by si´s o cosi více pomoct.

Když dáš postavě to co ti doporučí weststats, včetně poutnických dámských bot, přidáš kosu a raketu, tak by obdržíš 170 pracovních bodů. Což bude asi nejvýhodnější kombinace, s kompletním babským setem by jsi se dostal na 139 včetně granmontovy pistole a kosy. Pokud vyměníš náhrdelník za šátek tak se dostaneš na 154 pracovních bodů.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
drahej stetson
hnědý šátek
drahá kožená bunda
kosa
granmotova pistole
boty díkuvzdání
kudramin slunečník / raketa na ohňostroje (tady záleží, jestli chceš mít větší % štěstí ze svátečního setu nebo o malinko PB víc)
 

DeletedUser8261

Guest
Nejlepší je toto:

drahej stetson
hnědý šátek
drahá kožená bunda
kosa
granmotova pistole
mokasíny
mustang
raketa na ohňostroj

ještě pokud máš k dispozici zlatý kolt či šavli a zlatou pušku tak to dát místo kosy a pistole, ale to moc lidí nemá...
 

DeletedUser

Guest
To Mawerrick:

Bohužel tě zklamu, ale nemáš pravdu. Holínky díkuvzdání přidávají 24PB a mokasíny + mustang pouze 21PB, nehledě na to, že sváteční sada ti přidává % k nalezení předmětu.
 

DeletedUser

Guest
Carmelox má pravdu, opravdu to je nejvíce, co z toho vymáčkneš, Maweerick má o něco méně ;)
 
Carmelox má pravdu, opravdu to je nejvíce, co z toho vymáčkneš, Maweerick má o něco méně ;)

Každopádněe ty mokasíny s mustangem nepodceňujte. Sám jsem to chtěl uvést, taky to takto kombinuju, při některých pracích. A když jsem viděl ten rozdíl u dámských bot a mokasínů, tak jsem to neuvedl a jak jde vidět neudělal jsem dobře. Proto radím vyzkoušet a tady na toto pamatovat.
 

DeletedUser8261

Guest
Jojo je to tak máte pravdu, holínky díkuvzdání jsou o 3 body a nějaký to procento výhodnější :)))
 

DeletedUser

Guest
poutnické dámske boty su najlepšie . on sa predsa pýtal an žensku postavu . s ostatným súhlasím
 

DeletedUser

Guest
image.php
 
Moc pěkný obrázek, ale co z toho když polovina věcí na něm není v držení hráče. To je jen taková frajeřinka a žádná pomoc.
 

DeletedUser

Guest
Moc pěkný obrázek, ale co z toho když polovina věcí na něm není v držení hráče. To je jen taková frajeřinka a žádná pomoc.


Tak když myslíš (jestli jsi tím myslel ty zbraně):

image.php


PS: JESTLI JE ZAMĚŘENÝ NA VYKRÁDÁNÍ HROBŮ, ATHOSÁK NENÍ PROBLÉM!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru