• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

vylepšení

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2156
  • Vytvořeno

Líbí se Vám tento nápad?


  • Celkový počet hlasujících
    1
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser2156

Guest
Dobrý den, chtěl bych poprosit, zda-li by se dalo udělat nějaké šikovné tlačítko na otevírání Brašny s běžnými produkty. Mám jich přes 650 a nerad bych u toho proseděl mládí otevíráním těchto brašen určitě by se našlo vícero dobrodruhů co by toto vylepšení využilo.
Děkuji Mikel
 

DeletedUser

Guest
Jo, třeba klávesu "Enter" na potvrzení úkolů a nákupů...
 

DeletedUser16536

Guest
mám stejný problém jako mikel až na to že brašen mám skoro 2000
 
je to podobný tip problému, jako nakupování věcí z města na vylepšování..

když se z města koupí cca 10 věcí, tak se hra sekne a pustí tě tam až za pár minut. takže (stejně jako v řemeslech) se musí naklikat pár kusů a pak okno zavřít a otevřít znova. je to docela pruda kupovat 243 věcí tímto stylem...

bohužel místo těchto vylepšováků se vymýšlejí věci typu "jedovatý had".. (z prostého důvodu, že za hada lidi utratí peníze a vylepšení nakupování by jen zrychlilo hru-tudíž u toho člověk nestráví půl života...
 
Já když jsem odesílal vajíčka, tak mě to při té rychlosti klikání vyhodilo ze hry taky...

No ale to už je zase jiná věc, asi všem by se hodilo, kdyby hra zvládala vybírání všemožných věcí v řadě za sebou...
 

DeletedUser

Guest
je to podobný tip problému, jako nakupování věcí z města na vylepšování..

když se z města koupí cca 10 věcí, tak se hra sekne a pustí tě tam až za pár minut. takže (stejně jako v řemeslech) se musí naklikat pár kusů a pak okno zavřít a otevřít znova. je to docela pruda kupovat 243 věcí tímto stylem...

A proč tě to kope pryč?
 
Pokud několikrát rychle klikneš (řádově desítky kliků), hra se na chvílí sama na chvíli zablokuje. Je to jednochudé v případě, že klikáš na jedno místo (craft, script na srdíčka), ale dá se toho např. dosáhnout i např. běžným zadáváním 15s prací ... Při nižší kadenci to zablokování oddálíš, ale přesná čísla nevím, nějak mě moc tohle nebavilo zkoumat ...
 

DeletedUser

Guest
Jenom nechápu, jaký to má význam, vyhazovat hráče.
 
Podle mě to je spíš nějaké protibotovské opatření, ale to je vlastně jedno. Nesmyslné je to, že se to stává i u věcí u který to hra přímo požaduje a nápor na hru to je, protože animace ...
 
Taky si myslím, že to tam někdo přidal jako opatření proti botům. Stačilo se trefit a zadat či zrušit práci v okamžiku, kdy měla jiná začínat a byl konec. Člověk to musel celý zresetovat jinak se nehnul dál a neudělal na westu ani nic jinýho.
 
Nahoru