• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vysvědčení

DeletedUser

Guest
No tak sem čekal víc trojek ale nakonec jen jedna z fyziky(pro mě nejhorší předmět),jinak AJ jednička(ta mě de už od narození) a pár dvojek no
 

DeletedUser

Guest
Tak to já na gymplu dostal jednu trojku z češtiny ( učitelka :tom: ), 6 dvojek a pak jedničky... No, teď si chci opravit tu trojku a 2-3 dvojky...
 

DeletedUser

Guest
sami 1cky ale propadam z telaku :D
ne kecam....
3dvojky.... (bez uceni) a jinak 1cky....
8.trida :) asi ze mne neco bude :D
uz se tesim na Harvard :D :D
 

DeletedUser8082

Guest
já mám dvě 2(matika,přírodopis)jinak samý1
PS:6 .třída
 

DeletedUser

Guest
čisté ale na druhy polrok asi (nie assi určite) dostanem z vitvarki gulu:kobylka:
 

DeletedUser

Guest
chodím do 9třídy a -
ČJ-2 NJ-1 Dějepis-2 Občanka-2 Rodinka-1 Zeměpis-2 Matika-2 Přírodopis-2 Fyzika-2 Chemie-3 Hudebka-2 Výtvarka-1 Pracovní činnosti-1 Tělocvik-1 Informatika(VP)-1

Na to, že chodím do 9.tř to není špatné ne?:-) (až na tu chemii no:-()
 

DeletedUser9391

Guest
čisté ale na druhy polrok asi (nie assi určite) dostanem z vitvarki gulu:kobylka:

no nechci šťourat ale z výtvarky se píše s tvrdými i, a myslím že i na slovensku :-)

jinak nevím co tu napsat, sem na vysoké tak vám tu napíšu své maturitní vysvědčení:-)
český jazyk a literatura - výborné
anglický jazyk - chvalitebné
Ekonomika a podnikání - chvalitebné
chov zvířat - výborné
Praxe z chovu zvířat a účetnictví - výborné

matura s vyznamenáním :-):hoj:
:kobylka:
 

DeletedUser

Guest
Vcelku bych souhlasil s tím, že na základní škole dostat nedostatečnou je opravdu vrchol - leč nikoliv demence, ale lenosti ve své prapůvodní, nejčistší a krystalické podobě; v podstatě totéž lze říci o dostatečných.

Když si tak pročítám ty studijní výsledky, téměř by to ve mně vyvolalo komplex méněcennosti - naštěstí jsem si vzpomněl na onoho Uživatele, který se zde vcelku nedávno pokoušel kolem desáté hodiny večerní vypracovat referát z hudební výchovy na téma "Moje oblíbená skupina"... pokud dnes studium vypadá takto, mohu být v klidu - nehledě na často pochybný způsob klasifikace právě na základních školách.

Zmíním dva zásadní aspekty - na prvním stupni se přece špatné známky nedávají, protože dítka jsou ještě malá a musí se takzvaně pozitivně motivovat a chválit; v šesté a sedmé třídě se jim přece špatné známky dávat také nehodí - děti jsou v pubertě, za to nemohou a nelze je za to trestat, musí se přece projevit trochu pochopení... a v osmé a deváté třídě se jim nezkazí vysvědčení, vždyť se jim píše na přihlášky. A máme to tady, "hups" na střední školy na průměr :-))

Druhý aspekt - také klasický: dítko půl roku chodí do školy (doslova chodí) a kupříkladu si o paní učitelce myslí (a nezřídka i tvrdě prohlašuje), že je "tamto či ono"; leč přijde pololetí a drsňákovy poloviny zadnice začínají zvolna stříhat desítku drát. Následuje prudká změna drsňáka v rektálního alpinistu - "paní učitelko, a nešlo by, abych dostal (a) lepší známku... víte, já jdu na školu na průměr a když mi dáte tu 2 (3,4,5), tak mě tam nevezmou" - pokud možno bez zkoušení a tudíž bez práce.

Paní učitelka se zahalí do závoje "profesionality" či "pedagogického taktu" a je to doma. Faktem ovšem je, že žák ani zdaleka necítí nic, co by se byť jen vzdáleně blížilo vděčnosti - naopak, další půlrok bude opět chodit a myslet si (a tvrdě prohlašovat), že ta paní učitelka je "to či ono"... s jedním malým dodatkem pro žáky nižších ročníků: "woe, u tý se neuč, před výzem za ní zajdeš a tu jako ukecáš, v pohodě ti to napíše".

U sta hromů, jaké jsem to jen měl vlastně na tom vysvědčení známky? Ne a ne si vzpomenout... kdoví, nejspíše jsem tenkrát chyběl :-))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7906

Guest
jedna věc je propadnou a druhá věc je propadnou ze 7 přednětů ajk se to povedlo mejm dvou spolužačkám.. toto jsem ještě fakt nezažil
 

DeletedUser

Guest
6 třída 7 dvojek jinak samý 1 ale taky z aj mě bude určitě vycházet nakonec aspon 3 proto že to máme na 3 skupiny já jsem v tý 1 nejtěší je ta aj těžká.
 

DeletedUser

Guest
Já mám dvě 2 no...Mam to uplne stejne jako NINJA444:)Z matiky a příroďáku jinak samý:)Taky bych se měla trochu učit no:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru