• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vyznamenání v bitvách

  • Zakladatel vlákna DeletedUser17592
  • Vytvořeno

DeletedUser17592

Guest
Zdravim,
mám sympatické 4 dotazy. Jeden se týká asi-bugu, další tří přirozené lidské zvídavosti.

Opakovatelné sváteční úkoly (id: 20271): asi-bug: Měl jsem zadáno 4hod hledat poklad. V tom herní onanista Hamerinski využil situace a dal mě v Indiánském oblečení do KO. To jsem měl proto, abych tam dojel co nejdříve. Ihned po zadání jízdy jsem se převlékl

1. Jakto, že se mi ty 4 naklikané hodiny počítaly do splnění úkolu? (po KO mi stačilo jen dalších 6 je splnit)
2. Stále platí to, že se výsledek duelu počítá s tím oblečením co mám na konci? (nezdá se mi. Jak se může z1500XP pro něj stát najednou jen 500XP. Z poškození 900HP najednou 2500HP).
3. Stále platí to, že po příjezdu do hotelu platí 50min pro útočníka "lze duelovati" ? Co vidím v logu, jen co přijedu do hotelu, jsem nesmrtelný.

a 4. Co znamená ve přehledové listině bitvy položka "Vyznamenání"? Která se pohybuje cca od 0 do 10.

Děkuji za odpovědi.

P.S. Omlouvám se, že tak hanlivě mluvím o svém bývalém spolubojovníkovi, ale údajně na ali chatu slíbil, že mi zařídí ban (což může jako duelant kemper-pozorovatel z křoví udělat kdykoli. Jako bych mohl já udělat u dalších, kdybych měl potřebu je za každé slovo proti slušným mravům nahlásit).
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Duely jsou součásti hry a mimochodem i podporované zdejším týmem (ale prý ony Duely o čest budou přinášet hlavně radost hráčům) - tj. měl bys ses naučit s nima hrát. Chtěl jsem ti i na něco odpovědět, ale ty vesměs neumíš jednoznačně formulovat otázku, navíc maš slovník jak nějakej vidlák (ja ako bývalý člen týmu snad na wiki hledat umíš, ne ?), takže to nechám na někoho, kdo s tebou bude mít tu svatou trpělivost ...

PS. doufám, že H bude úspěšný
 

DeletedUser

Guest
Každopádně to vyznamenání nás taky zajímá.
Hlavně tedy za co ho dostanu a jak je to stupňováno.

Díky
 

DeletedUser17592

Guest
Aha, tohle jsem čekal. Pro upřesnění pro mé odpůrce - nemám problém s tím, že mě někdo dueluje - šetří mi energii, plní mi úspěchy, atd.

Své otázky čtu s 12-ti hodinovým úspěchem a stále mi přijdou jasně formulované.

Mé otázky jsou na základě wiki a zdejšího fora (teda, alespoň se to tak na wiki psalo a zde na foru se o tom hojně debatovalo v tom směru, o kterém píšu).


UPDATE: Na wiki je 45 minut, ne 50 jak jsem uvadel. Omlouvam se tedy IGHAS, ze jsem ho zmatl a proto nepochopil otazku:-)

Také věřím, že H úspěšný bude.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Hele zeptat někdo takle před rokem, tam mu to smázneš a dáš kartu navrch - lidí co min tušej, je tu více, ale holt tu máš špatnou reputaci a nikdo se s tebou nechce zahazovat :-)
 

DeletedUser17592

Guest
Promin, se smazavanim temat nesouhlasim, takhle se moderator chovat nema a proto jsem to nedelal. A s kartou v tomto pripade souhlasim, coz mi muze byt potvrzeno.

To, ze mam u tebe (napr) spatnou reputaci neznamena, ze musis na mnou 4 polozene otazky na odlisne fungovani Westu (bugu) nez je v "manualu" reagovat stylem, ze tomu nerozumis a hned si strcit prst do nosu. A i v tomto pripade to neni na mazani, ale na zlutaska
 
k tvé osobě se už vyjadřovat nebudu, ale odpovím ti na otázky:

1) nevím proč by se ti 4 odpracované hodiny neměly počítat do splnění úkolu - byl bys radši aby si musel udělat těch 10 hodin v kuse?
2) ano, počítá se oblečení na konci duelu
3) po skončení duelu je vyzyvatel 45min duelovatelný i když spí v hotelu. není ale duelovatelný obránce.
4) tady bohužel odpovědět neumím - nevím jak se počítají dluhopisy ve Vyznamenání.
 

DeletedUser17592

Guest
Nevyjadřuj, to ani nebylo předmětem mé otázky (mám-li tedy ještě právo se tu na něco ptát).

1) nevím proč by se ti 4 odpracované hodiny neměly počítat do splnění úkolu - byl bys radši aby si musel udělat těch 10 hodin v kuse?

Já je ale neodpracoval. Říkám, že jsem je 4x po hodině zadal do bufferu, ale nedojel jsem, protože po cestě jsem byl dán do KO. Místo plnění těchto zadaných 4 hodin jsem spinkal. Přesto se mi započítaly, jako bych je odpracoval. Ale pro jistotu se podívám ještě jednou do Oznámení, kolikrát tam mám práci dokončenou. Obávám se, že k číslu 10 nedojdu. Pokud ano, posypu si hlavu popelem.

2.-3. Pokud je to opravdu tak, tak dobře, má zkušenost je jiná :)
4. Ví tohle vlastně někdo? Dá se na to případně zeptat? S kým se ve hře bavím, tak mi na tohle neumí odpovědět, proto jsem to postoupil sem na forum.
 
4. bod jsou je doměnky. Ale co bylo empiricky zjištěno, vyznamenání získávají hráči s největší dmg, s největšími úhyby a nebo jinými nevysvětlitelnými faktory, možná počtem střídání či specifickýc pohybů. Nevím, zda systém umí rozpoznat i případné blokování sektoru, ale hádám spíše, že ne.

Ovšem nějaká pravidelnost v tom hledat také nejde. Rozmezí je přesně 0-9, několikrát jsem měl 9, kdy jsem přežil celou bitvu, měl jsem nejvíc úhybů, hodně nastřílené dmg a celkově všechny statistiky velmi dobré. V jiné bitvě jsem měl tyto parametry na stejné úrovni, ale vyznamenání jsem dostal jen 6 nebo dokonce jen 3. A naopak v dalších bitvách jsem nebyl celkově tak úspěšný a dostal jsem třeba 6 vyznamenání, zatímco jiní spoluhráči s lepšími úhyby a více dmg dostali méně.

Je tedy dost dobře možné, že tam dali nějaký prvek náhody, podobně jako u zásahu v duelu či bitvě a nebo dropu z práce či bedny.
 
1) v tom případě je to možná nějaký bug. toto by měl zkontrolovat support.
2-3) nevím jakou máš zkušenost, těch 45 min funguje naprosto přesně.

4) doplnění k HIVovi - může se do toho počítat i počet hráčů poslaných do bezvědomí. ještě mě napadá že to může fungovat podobně jako úspěchy - dosáhneš určitý počet bodů (třeba úhyby, dmg) a podle toho se dává Vyznamenání. tento počet bodů se může počítat pořád dál, takže nikdy nezačínáš od 0 ale pokračuješ tam kde jsi "skončil" poslední bitvu. ale jsou to jen mé dohady.
 

DeletedUser17592

Guest
Oki, dekuji za vysvetleni,nejak tak jsem to take tusil, ale zeptal sem se.

Jook: mohu Te poprosit o prejmenovani threadu na "Vyznamenani v bitvach"? Asi to vystihuje lepe obsah. My obycejni smrtelnici nemuzeme se svymi prispevky nic. Diky :-)
 

DeletedUser9350

Guest
Milý Mari rád ti pomůžu s těma expama :D. Duelová motivace klesá a klesá s každým duelem :D.

Ps. Za ty duely si můžeš svým chováním. Takže hodně štěstí.
Ti co mě znají odjinud vědí, že když se zakousnu je vymalováno. Můžeš se zeptat Krhounků ze světa 7 :P.
 

DeletedUser17592

Guest
Ale já se na tebe nezlobím, že mě dueluješ ! Nevím, proč tu každý z toho má ten pocit. Ani tady, ani ve hře jsem kvůli tomu nic neřekl, spíše naopak.

Ptal jsem se na otázky dle duelů (bugů), které jsem vypozoroval.

Navíc jsi mě teď potěšil, pokud opravdu každou prohrou klesá duelová motivace ? To je paráda, pomož mi ji prosím ještě víc snížit. Ono pak už duely nemají cenu, když každý má duelovku příliš nízkou a nemůžeš skoro na nikoho a když tak XP z výhry je pak jsou taky mizivá.

Takže mi víceméně prokazuješ službu a děkuji :)
 
Výsledek duelu na motivaci nemá vliv. Klesá vždy jen tomu, kdo duel vyzval.


P.S. Když někoho nazýváš herním onanistou v souvislosti s tím, že tě dueluje, nemůžeš se divit reakcím okolního lidu domnívajícího se, že tě duely od něj obtěžují.
 

DeletedUser17592

Guest
Chápu a omlouvám se, nemělo to spojitost, to označení vzniklo mnohem dříve. Taky jsem včera koukal, že mi duelovka neklasá.

Každopádně Ti děkuji, jak jsi mě obsáhle vysvětlil ono bitevní vyznamenání. Mám i pocit, že větší hodnoty lze dosáhnout v obraně než v útoku. Přeci jen v obraně je o něco větší procento ran na hráče vystřelených, větší šance na počet úhybů, atd.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
To bych ještě upřesnil... podle mých zkušeností dostavájí vyznamenání vždy nejlepší z útoku i z obrany. Čili nemá vliv na pravděpodobnost získání nejvyšších vyznamenání strana v bitvě.

Posledně jsem měl vyznamenání 9 v útoku, kdy jsem byl v úhybech celkově asi na 7. místě, ale z útočníků nejlepší.
 
Nahoru