• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Wanted: Survival

ano/ne


  • Celkový počet hlasujících
    58
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Návrh na projekt: WANTED: SURVIVAL

Jedná se o projekt s prostým principem: hráči se přihlásí do projektu, v určený den odstartuje survival a na každého účastníka systém (support apod.) vypíše odměnu. Vyhrává poslední přeživší. Hru hlídá vybraný člen týmu.

Hra je svým zaměřením tedy zacílena především na duelanty, zejména na ty defensivně stavěné. Ale třeba se budou chtít zúčastnit i další hráči.

Podmínky a požadavky:
1) hráči se do hry hlásí anonymně (telegramem/zprávou na fóru apod. předem oznámenému organizátorovi) – někteří hráči se sice prozradí sami, další uhodnete podle šerifa, ale u dalších si nebudete jistí, věřte – takže částečná anonymita (nebudete přesně vědět, kolik lidí ještě chybí), zvýší napínavost hry;
2) účastníci musí splnit tuto podmínku: musí odstartovat aspoň 1 duel denně (opatření proti neustálému spaní v hotelu – cena stejně nebude tak lákavá, aby kvůli ní někdo pár dní spal) – domluvené duely nejsou dovolené, pokud se něco takového zjistí, může být hráč z projektu vyloučen – jiné neřesti (duely dělníků, dobrodruhů, bitevníků apod.) povoleny jsou;
3) vypsaná odměna musí být aspoň trochu náhodně určená, aby se podle hodnoty v šerifovi nedalo přesně určit, kdo všechno je v soutěži (nějaký randomizační algoritmus v rozumném intervalu snad nebude problém) – opět to bude zvyšovat atraktivitu soutěže;
4) termín startu projektu bude ohlášen na fóru, případně může být účastníkům třeba den předem rozeslán telegram.
5) vyloučení hráčů, kteří budou v okamžiku startu v koma.

Cena pro vítěze: Taška Buffalo Billa, 5 lékařských brašen a 100 nugget

Předpoklady:
Projekt by se mi více líbil separátně pro každý svět, ale v podstatě by to mohlo fungovat i napříč světy. Další předpoklad je ten, že sami účastníci v den zahájení vypíšou na jiné hráče odměny, aby si ostatní nebyli jistí, kdo je všechno do hry zapojen. To vypsání odměny na účastníky survivalu je důležité, protože na ně půjde více duelů a hra tak bude mít větší spád. Zábavné a výnosné to také může být pro ostatní duelanty.

Výhody
1) mohou se zúčastnit hráči bez ohledu na level;
2) zpestření duelů;
3) může fungovat napříč světy.
4) nenáročné na pochopení

Nevýhody
1) zacíleno jen pro určitou skupinu hráčů;
2) dopředu nejsem schopná odhadnout náročnost sledování projektu pro organizátora;
3) a rovněž netuším, zda je Inno ochotné jen tak rozdat do hry herní peníze (na odměny wanted).

Každopádně díky za připomínky, za další nápady a vylepšení a samozřejmě za hlasy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10597

Guest
Pěkné :)
Ale zajímalo by mě, jak to chceš udělat napříč světy ? :)
 

DeletedUser

Guest
Objevila se spousta jakoby turnajů, ale myslím, že tenhle má nejvíc šťávy:bandita:

Osobně bych se držel varianty co svět to vlastní projekt a ikdyž mé programátorské (ne)schopnosti mi nedovolí představit si to funkční až to někdo zprovozní rád se zapojím;-)

A ještě drobnost nakonec, pokud by byl problém s vypisováním odměn z Inno peněženky, hráči by mohli platit startovné;-)

Za mě jistě :72: a do boje :střelec:
 

DeletedUser10597

Guest
A jak chceš udělat, aby třeba hráč s duelovkou 200 šel na hráče šel na hráče s duelovkou 130 ? To tě systém nepustí.. :(
 

DeletedUser

Guest
A jak chceš udělat, aby třeba hráč s duelovkou 200 šel na hráče šel na hráče s duelovkou 130 ? To tě systém nepustí.. :(

aha, tak to není tak jednoduché na pochopení, měla bys změnit výhody, tazz:D
oni ale účastníci nemusí bojovat mezi sebou - pokud jsem to dobře pochopila, princip je v tom, že se přihlásíš do akce, necháš na sebe vypsat odměnu na uspání a vyhrává ten, kdo je poslední živý
 

DeletedUser

Guest
Přidala jsem do podmínek ještě jednu důležitou věc.

5) vyloučení hráčů, kteří budou v okamžiku startu v koma.
 

DeletedUser8767

Guest
Je to originální nápad a je zajímavý.

Uhýbači ovšem budou ve zjevné výhodě:D, to je jasné.
 

DeletedUser

Guest
Moc velká odměna, pokud by byla méně výrazná, dal bych ANO. :-)
Prozatím se zdržuji. :-)
 

DeletedUser

Guest
Jeden duel denně abych pořád nespal ?
Takže si spánek načasuju tak, abych ve 3 v noci někoho podueloval. Nemyslím že mě někdo chytne mezi třetí a čtvrtou. První dny prospat bude povinnost, než bude odstraněna většina konkurence. Spánek zakaž úplně.
 

DeletedUser

Guest
Asi tak, spánek a cokoli, co by mohlo hráče vynechat z duelů. :-)
 

DeletedUser

Guest
Dám Ti ano, líbí se mi to.. :-)
Možná lehce dopromyslet, ale i takhle to je rozhodně lepší, než většina ostatních návrhů. :-)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru