• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Web o Metallice

DeletedUser

Guest

Chtěl bych Vám oficiálně představit můj nový web o Metallice - Only-Metallica.Webnode.cz

Tato stránka, bude informovat všechny fanoušky této populární Trash-Metalové kapely o dění v Metallice i o turnéch, albech atd...

Najdete tam kompletní diskografii, o členech kapely a jejich nástroje!

Doufám, že se fanouškům Metalliky zavděčím a že jim stránka bude vyhovovat.

Díky,james-m.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11508

Guest
pěknej web.. ::): ::): ::):
to ti muselo dát dcl práce..
 

DeletedUser

Guest
Díky ;-)
Práci to dalo, ale není to zdaleka všechno....
 

DeletedUser

Guest
jea Metallica je muj život..........dobře ty lepší web bych neudělal
 

DeletedUser

Guest
Dnes má Lars Ulrich, bubeník naší oblíbené Metlly narozeniny, 47 let!

Tak všechno nejlepší a hlavně dalších spostu odbubnovaných roků!
 

DeletedUser

Guest
Dnes, jsem přidal userbary ke všem albům, naleznete je zde i s kódem na vložení do podpisu ;-)
 

DeletedUser7906

Guest
Idkyž mettalicu vbec neposlouchám-máš pěkně udělané stránky :)
 

DeletedUser

Guest
Díky..
Teďka jsi mě připomněl, že na prvním demu Metalliky, to měli tak podobně špatně naspáno..zvrzal to prý jejich producent :D
 

DeletedUser

Guest
-Web o Metallice-

Ahoj, Wesťáci!
Chtěl bych vám oznámit znovuspuštění tohoto webu! Je sice terpve ve fázi vývoje, ale už teď je o 100% lepší, než ten starý. Je tam kompletně nový design, přidána sposuta novinek, informace o turné této skupiny a později i mnoho více.

Prosím všechny příznivce této kapely, aby tuto stránku navštívili a zkusili ji používat :)

Díky moc, james-m


Dále také prosím, aby jste sem napsali svůj názor na obsah stránek a taky na grafiku stránek a co by jste na nich vylepšili, díky :)

-Web o Metallice-
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
mas chybu v linku..
ta stranka je cesky nebo anglicky? pulka textu cesky a pulka anglicky...kdo se v tom ma vyznat? + pravopisny chyby..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Omlouvám se všem za chybu v linku, vypadlo mi písmeno "n". Opraveno.


mas chybu v linku..
ta stranka je cesky nebo anglicky? pulka textu cesky a pulka anglicky...kdo se v tom ma vyznat? + pravopisny chyby..

Vyzná se v tom každý, kdo Metalliku zná (je jejím fanouškem=pro ty je stránka dělaná)...Jelikož kdyby ne, tak si jaksi ani na oficiální stránce ani neškrtne...


PS: Já si myslím, že je to přehledné, zatím jsem od nikoho komu jsem posílal odkaz, toto neslyšel. Na opravení pravopisných chyb pracuji.
 
Nahoru