• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Webdesing

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11110

Guest
Zdravím. Prosím našel by se tu někdo kdo by mi udělal webdesing na moji webovou stránku s Game Maker tutoriálama?
Představoval bych si někde v hlavičce logo Game Makeru
gm-logo.gif

pak vedle toho asi nápis Game Maker Tutorials(asi zeleně) a stránku sladěnou do barev toho loga (Černo šedo zelená). Prosím kdyby se někdo takový našel napište mi byl bych vám moc vděčny.
 

DeletedUser

Guest
Máš nějaké přesně rozměry? A můžu se zeptat na hosting?
 

DeletedUser

Guest
nerob to na e-stranky lebo to kazdemu pride ako amaterska praca... radsej by som kontaktoval skusenejsich nez deti...
 

DeletedUser

Guest
podle mě ti to tady asi nikdo neudělá podle představ. Max taubda by to dal... Ale ani kuře zadarmo nehrabe a webdesign je někdy drahá věc...
stylizace(obrázky sem si vyrobil eh no no :D) trvala 1 den. jenom zapasvání do HTML. Tak celý web to bude asi na dlouho...
 

DeletedUser11110

Guest
Ani ne. Udělá se webdesign a já už si udělal pár vlastních naprogramovaných šablon jen změním obrázky doplním text a mám to. Zdůrazňuju žádný webdone ani E-Stranky všechno si dělám sám přez PHP a HTML
 

DeletedUser

Guest
Mohl bych něco zkusit. Tady jde o to jak si to představuješ. Zda bys chtěl pouze vzhled nebo i kodování v Css a HTML. Můžeme se spolu domluvit na skype nebo přes PM.
 

DeletedUser11110

Guest
Jaký máš skype? A chtěl bych pouze vzhled stránku si naprogramuju. A díky. Jo ještě něco nechtěl bych vám za to platit :D
 

DeletedUser11110

Guest
taubda díky moc za design zbytek si už dodělám. Fakt dík máš ode mě reputaci
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru