• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Western radio

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4517

Guest
Tak jsem brouzdal po internetu a narazil jsem na peknou stránku http://www.radioo.cz kde je možno si vytvořit vlastni free radio.Tak jsem taky udělal.Potřebujete k tomu jen winamp.Jsem začátečník co se vytváření radia a práce s winamp týče takže bych uvítal kdyby mi někdo helpnul.
Jo a hraje se jenom Country a Folk.
Můžete tam slyšet Rednex,Statler Brothers,Hanka Wiliamse atd.
Pokud budete znát nějaké pěkné country písničky tak mi je pošlete PM nejlépe link ke stažení nebo ji hoďte na www.ulozto.cz a pošlete link.Budu vděčný za každou poslanou písničku a veškerou pomoc.


Radio můžete najít na http://www.radioo.cz/my?id=129


Veškeré připomínky pište tady do tématu.:střelec:

Rádio je ON
 

DeletedUser765

Guest
Nebyl by to špatný nápad.. viděla jsem toto už na jednom fóru.

Kdyby se sepsali skupiny, které hrají country a vše do stylu westernu, mohli by jsme si sem něco takového vložit a kdo by měl zájem tak i poslechnout :).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4517

Guest
právě potřebuji seznam skupin a skladeb,které hrají country,popřípadě linky ke stažení abych je mohl hrát.Později naberu posilu do týmu aby byl chod radia co nejplynulejší a aby se nemuselo často vypínat.
dej bacha na legalitu, aby´s neměl nějaké popotahování...
jak to jako myslis s tou legalitou,hraju country a ty songy maji tak v prumeru 10-30 let a hrajou se v radiich a vsude.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser765

Guest
právě potřebuji seznam skupin a skladeb,které hrají country,popřípadě linky ke stažení abych je mohl hrát.Později naberu posilu do týmu aby byl chod radia co nejplynulejší a aby se nemuselo často vypínat.

jak to jako myslis s tou legalitou,hraju country a ty songy maji tak v prumeru 10-30 let a hrajou se v radiich a vsude.

ale platí rádio nějaký autorský poplatek, že to může takto vysílat. Aby skladba se mohla volně pouštět bez poplatků, musí být stará myslím 60 let.

Tudíš aby jsi mohl přehrávat volně skladby, musíš mít zakoupená práva na tu určitou písničku. Nejlepší obejít nové hudební skupiny, které nejsou nijak populární a zeptat se jich, zda by bylo možné jejich tvorbu vysílat bez poplatků.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4517

Guest
tak ono to je internetove radio ktere nikdo moc neposloucha horsi by to podle me bylo kdyby to bylo normalne v eteru to by mohl naladit kazdy,ale tak.a na www.radioo.cz je tolik radii a pochybuji ze maji zakoupene prava
 

DeletedUser4517

Guest
tak ja sirim hudbu bez moznosti stazeni ja ji jenom prehravam odeme ji nemaji jak jinak ziskat.Oni to asi berou kdyby mi to radio vydelavalo tak mam platit penize.Aspon tak jsem tomu ja porozumel
 

DeletedUser765

Guest
tak ja sirim hudbu bez moznosti stazeni ja ji jenom prehravam odeme ji nemaji jak jinak ziskat.Oni to asi berou kdyby mi to radio vydelavalo tak mam platit penize.Aspon tak jsem tomu ja porozumel

ono jen přehrávat hudbu je skoro to samé co stahovat. Existuje hodně programů, díky kterým můžeš nahrávat z internetových rádií.
 

DeletedUser4517

Guest
nevim no necham to pro zmenu tak,casem se uvidi

No ono vlastne na www.radioo.cz ty autorske poplatky jsou za to jestli chci mit vlastni port tak musim prokazat lehalnost vysilani jinak tam neni nic psane
 
Naposledy upraveno moderátorem:
To máš tak, pokud provozuješ nějakou činnost kdy veřejnosti dáváš přístup k uměleckémi dílu. Tak je třeba platit autorům, za šíření jejich duševního vlastnictví. Známý hraje v kapele a oni platí určenou sumu organizaci OSA. Ty když budeš mít nějaké rádio, které bude vysílat skladby, tak musíš zaplatit, pokud má na ně někdo práva. Jestli to někdo poslouchá anebo ne, či je to výdělečná činnost, to už je jedno. Svého času se veřejnost bouřila, když nebylo jasné jestli se dá postihnout nějaká akce u táboráku. Jestli někde slyšíš nějaké písničky, z rádií, tak věz že ty takové poplatky platí.

Mrknul jsem se na tu adresu, ten provozovatel sám říká, že každý jednotlivec musí mít při provozu tohoto rádia tyto záležitosti pokryté.. Jedině tak je možné každému umožnit mít svoje "rádio" na jeho webovkách.

[SPOIL]Blíží se konec ?

Provoz serverů radioo.cz je sice finančně náročný, ale i tak budu projekt provozovat ZCELA ZDARMA. Chtěl jsem, aby zůstal projekt nekomerční, aby měli šanci opravdu všichni. S veřejným vysíláním jsou však spojena i autorská práva a ty se musí dle zákova platit. Dle organizací OSA a Intergram však drtivá většina rádií autorská práva neplatí, proto jejich vysílání nesmím šířit. Jsem tedy nucen poskytovat server pouze těm, kteří mají autorská práva řádně zaplacena. Jelikož se jedná o velké částky, je pravděpodobné, že si to nebude moci nikdo dovolit a projekt zcela zanikne.

Obracím se tedy na vás všechny, kteří fandíte amatérskému vysílání. Podaří-li se sehnat dostatek sponzorů pro vaše oblíbené rádio, to pak bude moci legálně pokračovat ve vysílání i nadále. Jestli projekt vůbec přežije a kolik rádií zůstane, záleží jen na vás...
...Matony [/SPOIL]

Jak sám píše jde o velké částky a je třeba sehnat sponzora. A věřím tomu že se na to nějaký ten "Osák" sem tam mrkne, ti mají na agendu lidí dost. Tím tě nechci nějak strašit anebo otrávit od projektu. Bohužel, to však není tak jednoznačné, jak by mohlo většině připadat. A při praxi zdejších úřadů by to mohlo být v důsledku celkem nemilé.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru