• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

westernová noční můra

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3338

Guest
Je připravená nějaká kompenzace pro hráče, kteří už plnili a splnili úkol s 10 KO?
 

DeletedUser12110

Guest
Zatim je i samotna zmena podminek ukolu v rovine spekulaci.
 

DeletedUser17809

Guest
Aspoň je jednou nějaký trochu akčnější quest, ne samé sbírání surek a dělání prací.
Je teda fakt, že to evidentně přeložil někdo s pětkou z jazyků - ale udělat se to dá. Jen dělníci a kupci mají problém....
A na co proboha kompenzaci?
 

DeletedUser2164

Guest
tak jsem dnes dokoncil a musim rict, ze mi to dalo zabrat.
Samozrejme jako spousta jinych jsem udelal asi 50 duelu, nez me napadlo precist si forum a zjistit, ze mam JA dat NPC do komatu. Takze jsem pak musel udelat dalsich 150 duelu, nez jsem to dokoncil... fuuuuu, never more! :D
 

DeletedUser

Guest
...A na co proboha kompenzaci?
No někteří lidi do toho vložili UPD na energii a doplnění HP .. Dát 10 KO není jen tak pro lidi, kteří se věnují třeba hledání vzácných věcí, dělníci, bitevníci.. atd.
A když si poctivě projdeš 150 duelů aby jsi dal 10 KO a pak změní podmínky na pouhé 1 KO, tak tě to přinejmenším na... štve.
 

DeletedUser

Guest
NPC z questů se nepočítají? To musém jen duelanty z výběru? Nebo je někde chyba?
 

DeletedUser17592

Guest
Ano, jsou to jen NPC z výběru. Nevztahuje se to na questy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17809

Guest
No někteří lidi do toho vložili UPD na energii a doplnění HP .. Dát 10 KO není jen tak pro lidi, kteří se věnují třeba hledání vzácných věcí, dělníci, bitevníci.. atd.
A když si poctivě projdeš 150 duelů aby jsi dal 10 KO a pak změní podmínky na pouhé 1 KO, tak tě to přinejmenším na... štve.
Máš pravdu, ale když už kompenzovat, tak raději za ten překlad na úrovni žáčka pomocné školy....
Na Dakotě to dali docela v pohodě i někteří kupci, kupodivu. Možná jak moc neduelují tak tam měli slabochy. Bitevníkům to jen trvá, hlavně tankům. Blbé je, že v druhé řadě Základny je úkol na 5 KO a ten se zřejmě měnit nebude.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru