• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Westoviny

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14862
  • Vytvořeno

Líbí se?


  • Celkový počet hlasujících
    81
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9371

Guest
je lepší udělat soutěže těžké a odměny těžko dosažitelné. Asi je důležité rozhodnout, zda bude hra pro děcka a nebo normální lidi, kteří se nebojí výzvy - a kteří spíš jsou

Právě proto jsem zastánce krátkodobých soutěží, úkolů i odměn, že je tady hodně malých hráčů věkem. Nemají trpělivost a hra je pak přestává bavit :)
 

DeletedUser

Guest
To pak ale hra nemá smysl, když je vše hned a jednoduché.. Takové podmínky jdou udělat ve hře, kde věk trvá pár měsíců... a ne v "nekonečné" hře.
 

DeletedUser9371

Guest
To pak ale hra nemá smysl, když je vše hned a jednoduché.. Takové podmínky jdou udělat ve hře, kde věk trvá pár měsíců... a ne v "nekonečné" hře.

Máš taky pravdu. Ale někdy jsem i já otrávený, když něco "spackáš" jako já, pak to musíš dělat za rok, nedostaneš se na hru a musíš to dělat další rok. Některé sváteční i časové úkoly jsou otravné :):)

Já jsem trpělivec, ale v podstatě tlumočím to co sleduji u hráčů :):)
 

DeletedUser

Guest
Vím, o čem mluvíš. Také jsem třeba byl na služebce a vrátil se až po časovém úkolu. Ale to z toho dělá právě tu jedinečnost. :-) Já jsem ve městě kde je věkový průměr trošku vyšší (a předtím jsem byl v podobném městu), takže zase spíš vidím a tlumočím co sleduji u "dospělejších" hráčů. Na sektorovém spamu samozřejmě taky vidím, že si někdo stěžuje.. ale už podle vyjadřování (a spam list se mi díky sektorovému spamu, určenému co jsem vysledoval zejména k urážkám a tržnímu obchodu - vyřvávání X po sobě koupím/prodám //takzvaná tapeta) si stěžují zejména děcka. A protože zrovna oni většinou brečí i kvůli nuggetům - které si spíš koupí vydělávající člověk -, tak předpokládám, že INNO by měl možná víc zajímat názor té vyspělejší části komunity. Těch, co chtějí výzvu a mají rádi nějaké to složitější zpestření.
V téhle otázce se nejde asi úplně zavděčit všem, tak alespoň nějakej kompromis. Třeba těžké a složité úkoly, které zaberou nějaký ten čas = epická výhra. Primitivní úkoly, které uděláš za jedno odpoledne = malé výhry, čistě pro zpestření hry - jak ostatně bylo záměrem.
 

DeletedUser9371

Guest
V téhle otázce se nejde asi úplně zavděčit všem, tak alespoň nějakej kompromis. Třeba těžké a složité úkoly, které zaberou nějaký ten čas = epická výhra. Primitivní úkoly, které uděláš za jedno odpoledne = malé výhry, čistě pro zpestření hry - jak ostatně bylo záměrem.

Tak a jsme jednotní. Tohle je přesně to co mám na mysli :):)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru