• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

WestWars

DeletedUser9890

Guest
obchod

sem lvl 14 a mám tam furt jeden obchod z jednou zbranou a blbíma věcma jak otevřít další stranu nebo tak
 

DeletedUser

Guest
sem lvl 14 a mám tam furt jeden obchod z jednou zbranou a blbíma věcma jak otevřít další stranu nebo tak

Jak psal honik13, musíš čekat určitý časový limit na zobrazení nové nabídky který je zobrazen nad obrázkem obchodníka. Pokud se ti nechce čekat a máš pár nuggetů, kliknutím na čas který zbývá do další nabídky se ti za 3 nuggety zobrazí nová nabídka obchodníka ihned.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7904

Guest
[SPOIL]
vber.png
[/SPOIL]

Frontier
 

DeletedUser

Guest
Pokud ještě hrajete, tak dnes mi bylo potvrzeno že čeština na westwars bude na 100% bohužel nevim kdy, protože se překládá do více jazyků... takže si budeme muset nějákou chvíly počkat :)
 

DeletedUser

Guest
de tomu dost dobře rozumět i když neumíte moc anglicky jen základy jako já
 

DeletedUser

Guest
Můžeš to použít jednou za 24 hodin. A plně ti to dobije energii (pouze energii ne duelovou energii) pokaždé to posíla člen tvého gangu, samozřejmě ji mužeš poslat i ty když si klikneš na svuj gang tak je tam Send energy boosts. Tim rozešlej energii celému tvému gangu. (na hlavni strace ji musí ale přijmout)
 

DeletedUser6989

Guest
Díky,
Chci si totiž poslat energii (naposledy jsem tohle využil od jiného člena před cca 28 hodinami),ale už 2 hodiny se nic neděje.Mám to chápat tak,že dobiju energii všem kromě mě ??
 

DeletedUser

Guest
Přesně tak :) Všem kromě sebe, zkus napsat někomu z gangu kdo je online ať ti ji pošle ;)
 

DeletedUser

Guest
Na west wars byl dnes nahrán update, můžete duelovat přátelé a členy svého gangu za 15 bodů duelové energie a můžete si změnit text svého profilu. Ten si změníte když kliknete na charakter.
 

DeletedUser6989

Guest
Na west wars byl dnes nahrán update, můžete duelovat přátelé a členy svého gangu za 15 bodů duelové energie a můžete si změnit text svého profilu. Ten si změníte když kliknete na charakter.

Já to mám za jedenáct bodů DE (můj gang má 19 členů) !!
 

DeletedUser7904

Guest
Cena duelu z členom vášho gangu sa odvíja od toho koľko má váš gang členov ja mám 31 a za duel mi to chce 19 bodov duelovej energie
+ s dnešným update sa odomkla ďalšia "skupina" prác z názvom Training
[SPOIL]
traininge.png
trainingq.jpg
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6989

Guest
Cena duelu z členom vášho gangu sa odvíja od toho koľko má váš gang členov ja mám 31 a za duel mi to chce 19 bodov duelovej energie
+ s dnešným update sa odomkla ďalšia "skupina" prác z názvom Training
[SPOIL]
traininge.png
[/SPOIL]

To nebude updatem.Jaký máš lvl. ??
 
Nahoru