• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Youtube - nahrání hudebního videa

DeletedUser6989

Guest
Možná to bude znít divně,ale netušil jsem,že na youtube lze nahrát hudební soubor.
 

DeletedUser

Guest
Přesně tak, já to taky netušil a dokonce myslím, že to nelze. Většinou, když hledám nějakou originálku na youtube, tak je to vždy video, obrázek alba a hudba pod tím. Stahovat se z youtube MP3 dá, ale to už je něco jiného.

EDIT:Veny, máš přesně o 200 příspěvků víc než já :D
 

DeletedUser6989

Guest
Pokud opravdu nelze uploadovat zvukové formáty na youtube,stačí sehnat nějaký program na konvertování videa/audia a z mp3 udělat třeba Avi (doporučuji stáhnout Format Factory)
 

DeletedUser

Guest
V nejlepším případě to ve format factory zkonvertovat přímo do FLV (flash video), který využívá server youtube, upload bude mnohem rychlejší :)
 

DeletedUser

Guest
Stačí ti třeba Windovs movie maker, nebo jakýkoliv program na střih videa (na netu jich najdeš plno, i freeware). Do něj vložíš mp3 (jako hudební stopu k videu) do video stopy vložíš obrázek, nebo třeba nic, můžeš tam nechat klidně černotu:). Program ti *.mp3 převede do *.avi Teď již tento video soubor můžeš v nějakém video conventoru převést do formátu *.flv, ale nemusíš, to si YouTube udělá samo. Video nahraješ na YT a máš to hotový...
 
Nahoru