• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Za kterou Vaši věc jste moc rádi?

DeletedUser11464

Guest
Nevím, zda-li tu toto téma už je, ale já ho nenašel. Chci se Vás zeptat, na jakou Vaši věc jste nejpyšnější, za jakou jste moc rádi? U mě to bude Velbloud:

Získaný úspěch 'Pán zvířat '.
16.03.2012 v 19:04 hodin

Pán zvířat
purple_01.png
500
Nasbírej všechny normální a výjimečné jezdecké zvířata.


Kód:
[report=288525242a93ffc61f]Získaný úspěch 'Pán zvířat '.[/report]
Report Converter (c) 2011 Blood Killer

Jinak nic extra zatím nemám, nějakého super vzácného ;)
 

DeletedUser9733

Guest
Mě udělala radost sběratelská puška :) Ale když jsem byl nižší lvl, tak jsem měl největší radost z Hernanda, protože ho v té době mělo lidí
 

DeletedUser

Guest
jj vembloud je nejlepsi :D [report=383232573bde518887]Získaný úspěch 'Pán zvířat '.[/report]
 

DeletedUser11464

Guest
Zvířátko 150% rychlost a ještě dává schopnosti, co víc si přát?! :D
 

DeletedUser

Guest
já jsem asi nejvíc šťastný a vděčný za těch X tisíc uhlí, dřeva, tyčí a jiného materiálu potřebného pro craft a jiné sporty :)
 

DeletedUser

Guest
Růžová sukně na S2. Ta je totiž na celym S jen jedna!!!
 

DeletedUser

Guest
Sice nemám, jak to dosvědčit, ale mám u sebe už 1 rok starou sušenku. :D
Je připravená pro zvláštní příležitost. :D
Neřekl bych, že bude doplňovat zdraví. :D
 

DeletedUser

Guest
jednoznačně velbloud :)
díky kterému jsem pak konečně zkompletoval sběratelskou sadu :)
 

DeletedUser11464

Guest
Velbloud je pravděpodobně nejtěžší na získání z těch sběratelských věcí, nebo se mýlím? :)
 

DeletedUser

Guest
to je protoze si nektere veci potrebne na jeho ziskani nemuzes pujcit jako je to u ostatnich
 

DeletedUser

Guest
ja jsem na tom stejne stim rozdilem ze pstrosy mam 2 :-D
Inventar
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ja ale jeste nemam splnene ukoly na zlateho oslika a ani pstrosy vysledek bude 3 pstrosy a 2 zlati oslici :D
 

DeletedUser11464

Guest
ja som asi najviac hrdá na velblouda....

ale najšťastnejšia som teraz z INNO opasku, lebo to je asi najväčší problém zohnať :) stál ma 1 mega :pianista:


Taky bych ho chtěl, sběratelsky. Ale to jestli se mi povede někde sehnat... Za míň, než mega....
 
Nahoru