• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zadavatelé úloh

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7239
  • Vytvořeno

Zadavatelé úloh


  • Celkový počet hlasujících
    11
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7239

Guest
Přišel jsem na to, když vidím nové zadavatelé úloh, že o některých nic nevím, protože je tam zámeček. Nemohli by to nahradit přeškrtnuté obrázky s informacemi, s jakými podmínkami (levelem, dobou události) se k úkolu dá dostat ? Zámeček by se potom objevil po splnění úkolu.

+ Rychlé informace ve hře
- přepracování původního schématu
 

DeletedUser9371

Guest
To mi připadá naprosto zbytečné.
Vždyť Ti to základní informace dává. Že na to nemáš úroveň hráče, od které úrovně na to mít budeš (pak se práce otevře a přijde Ti i info, že je nová práce otevřena), kolik Ti pak na to bude chybět pracovních bodů, co tam získáš za produkt.
:)
 

DeletedUser7239

Guest
To mi připadá naprosto zbytečné.
Vždyť Ti to základní informace dává. Že na to nemáš úroveň hráče, od které úrovně na to mít budeš (pak se práce otevře a přijde Ti i info, že je nová práce otevřena), kolik Ti pak na to bude chybět pracovních bodů, co tam získáš za produkt.
:)

Já nemyslím zadavatelé prací, ale úkolů. Když jsem například objevil tu novou parní loď (mimochodem přidávání takových objektů je skvělé :) ) tak jsem nejdříve nevěděl co tam budou za úkoly. Až z fóra jsem zjistil, že je to pro šestou řadu Hlavního příběhu. Myslel jsem, že by nebylo špatné tuto informaci získat už ve hře samotné. :radní:

P.S. Ale ono to nejspíše bude tak schválně, aby jsme si lámali hlavy jak se k těm úkolům dostat. :) A některé nejsou ani funkční pro normální hru. :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Jasně, pochopil jsem to špatně. Tyhle nové řady úkolů, příběhů a spol mě nechávají v klidu. Osobně jsem to vzdal. Otrávilo mě to, ztrácím se v tom. Uvidím, třeba mě to časem začne bavit. Časem a datumy limitované úkolové řady neplním, nebaví mě to. Zapomenu a za rok si na ně možná vzpomenu. :)
 

DeletedUser7239

Guest
Jen at to zůstane skrite, hráč se k tomu dopracuje až bude třeba, do te doby to pro něj nemá cenu...

Akorát v tom bude mít hráč chaos, kde všude úkol splnil a kde ne. Dá se to sice zjistit přes úspěchy, ale je to náročnější na čas. Tak kliknu na ikonku a vidím přeškrtnutý obrázek - nesplňuji popdmínky; normální obrázek - úloha je otevřená a zámeček - úloha je ukončená. A nemusí se to vyhledávat mimo hru (fórum, nápověda a TW-DB). Jen by mně zajímala ještě jedna věc. Na mapě jsou zobrazené žluté kolečka zadavatelů úkolu. Není mi však jasné proč mi svítí Svatá hora, když tam žádný úkol nemám. :O
 

DeletedUser9371

Guest
Jen at to zůstane skrite, hráč se k tomu dopracuje až bude třeba, do te doby to pro něj nemá cenu...

Souhlas. Kde jsou zlaté časy, kdy jsme neměli ani Twb info, Wiki takhle "vymakané". Všechno se hledalo, tajilo. Když někdo něco zjistil, drželo se to pod pokličkou ve městě. Dnes ? Všechno každý chce hned, všechno jde v podstatě koupit a dohledat v návodech. Ticket s dotazem na support a odpověď : "Kdo hledá najde", to byly doby hry a zábavy. :D
 

DeletedUser7239

Guest
Souhlas. Kde jsou zlaté časy, kdy jsme neměli ani Twb info, Wiki takhle "vymakané". Všechno se hledalo, tajilo.


Však pokud INNO vytvoří nějaké další tajné úkoly nebudu proti. Například mít na sobě Dalekohled (který by se musel udělat) a Pracovat jako astronom (práce, která by se taky musela vytvořit) by znamenalo najít Přívěšek z kůže ufouna (ten už je, ale není ve hře). :) Ale pro toho, kdo to tady bude číst a náhodou by se to objevilo ve hře tak už to tajné nebude. :D No ještě přemýšlím o těch farmách. Jde o to hru vylepšit nebo ne ? :O Pro mně by to tedy bylo OK. :good: No a vám, co se líbil starý West se už nelíbí žádné vylepšování (ještě jistě cítite zklamání z přechodu na verzi 2.0). :(
 
Akorát v tom bude mít hráč chaos, kde všude úkol splnil a kde ne. Dá se to sice zjistit přes úspěchy, ale je to náročnější na čas. Tak kliknu na ikonku a vidím přeškrtnutý obrázek - nesplňuji popdmínky; normální obrázek - úloha je otevřená a zámeček - úloha je ukončená. A nemusí se to vyhledávat mimo hru (fórum, nápověda a TW-DB). Jen by mně zajímala ještě jedna věc. Na mapě jsou zobrazené žluté kolečka zadavatelů úkolu. Není mi však jasné proč mi svítí Svatá hora, když tam žádný úkol nemám. :O

Nevím jestli jsi svojí reakci chtěl nějak rozřešit něco očem jsem se vůbec nezmínil. Taky mi není jasné, jestli si chtěl nějak svému nápadu přilepšit. Připadá mi, jako by jsi napsal prostřední třetinu odpovědi.

Jak by měli mít hráči v tomto chaos, tu by ho už museli mít dávno. Když se jim (tak jako doposavad) bude ukazovat to co má, tak žádný chaos nebude. Ostatně žádna panika s dosavadním systémem není. A i kdyby se tvůj návrh implementoval, pokud by byla, nijak by se nevyřešila, akorát by jsi měl popis u úkolů, na které stejně nestačíš. Celé mi to příjde jen o zvědavosti...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru