• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

zase další 3 nové zbytečné, hnusné sady?

DeletedUser17871

Guest
to už inno vážně je totálně bez fantazie a špetku rozumu? další tři stupidní sady?

tahle hra je na dně, v úpadku, tohle nemá cenu ani hrát. Fakt příšerný. speed oničem, rádoby multiplayer to taky nezachrání.

Místo vylepšení stávajícího westu, úkoly, odměny atd pouze přidají nové sady, ubohost.

čamuna

ps. servery polomrtvé, nikde skoro ani noha, ale sady, to joo, 4 mesicne hurá
 

DeletedUser7239

Guest
tahle hra je na dně, v úpadku, tohle nemá cenu ani hrát. Fakt příšerný. speed oničem, rádoby multiplayer to taky nezachrání.

Mně to stále baví. :) Akorát ta farma mi tam chybí, kde by se dalo něco nového tvořit. Ale stejně nestíhám všechno ani tak. :( Asi to je tím, že nenugetím a pořád se snažím získávat lepší a lepší věci. Mně se ty sady líbí. :hoj: Ten speed server mohl trvat trochu dýl (aspoň 3 měsíce 4x do roka - jarní, letní, podzimní a zimní. :D)
 

DeletedUser9371

Guest
Berte to jako motivaci. Samé sady, se kterými se roztrhl pytel před roky a na které (jejich komplet) nikdy bez nugget nedosáhneme. No a o tom to je. Jsou hráči (pacienti), kteří na to mají a to bez rozdílu věku, pohlaví, či jejich zdravotnímu stavu. A na tom je právě postavena tato hra, provozovatelem INNO. Každý dělá v reálném životě za peníze, ne ? Je to prostě jen a jen "kšeft". A to, že to nemá nic společného s duchem této hry, hry o divokém západě ? Tak to je nám Všem jasné už roky, ne ? Buďme rádi, že si sem do hry s tematikou indiánů, kovbojů, přírody a podobně Němci ještě k "Októberfestu" nezatáhli tanky a třeba z Československa pionýrské a svazácké odznaky, za účelem reálného navýšení zisku. Tím jim tedy pšenka lépe nepokvete, protože opak je pravdou, ubývají hráči. Stačí sledovat jejich počet na všech světech. :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Kdo nechce, tak ať ty sady nepoužívá, a je furt na tom samém...

A ještě k tomu řeknu, že lidi chtěli nové věci, obvzláště pro vyšší levly a k tomu se nové sady s "násobiltelem" hodí skvěle. Takže při trochu snahy máte dobrou sadu pro postavu...
 
- osobně nechápu proč v tolika sadách občas nevydaj nějakou s fixníma hodnotama, která by by naprosto skvěla např pro lvl 50-70, ale byla pozadu oproti levelovým sadám na 130 lvl
- ano tyhle sady jsou zbytečné, sice asi k některým pracem něco přidaj, ale top věci vypadaj jinak :-)
- INNO dobře ví, že tohle akce výrazně zvýší aktivitu hráčů ... že se ale bude jen jednat o vyklikání itemů na více světech a tapatovaním fór s nabídkou výměny ze světa na svět je věc druhá, osobně se zejména na to tapetovaní a šeptání se moc těším.
- konečně si zas bude za co vyklikat dluhopisy :-), takže očekávám rozumnou ceny všech itemů z tomboly ...
 

DeletedUser1318

Guest
...A ještě k tomu řeknu, že lidi chtěli nové věci, obvzláště pro vyšší levly...
Nevím jak ostatní lidi, já bych raději než tyto "věci" uvítal něco, co někam nakopne hru jako celek, přimalovat nové obrázky je samozřejmě jednodušší než vymyslet nějaký smysluplný úkol nebo pokračování příběhu.
Jestli to má být ještě pořád hra, tak by měla hráče bavit.
Možná v Bavorsku budou celí urvaní např. z ludvíkových ponožek nebo gertrudiny spodničky.
Mně to nějak míjí bez vyvolání jiné reakce, než smutného povzdechu ...ach jo, zase ten typický podivný německý humor bez nápadu...
Jestli jim jenom došly vlastní nápady, můžou prohrabat poštu, možná by něco rozumnějšího a "westovějšího" než periodické opakování maškarních oktoberfestů našli.
 

DeletedUser17319

Guest
A proč je název koně ,,Šortky Franka Jamese,, zase ten šotek :D
 

DeletedUser17592

Guest
Ja jsem za kazdou novou sadu rad. At si je treba sebevic pro nekoho 'blba', stejne se nakupy budou pohybovat na trhu kolem mega...

A. co hlavne, diky temto novym sadam se (zazracnym zpusobem) objevi na trhu i ty stare a nemusi nutne skoncit na smetisti dejin s jiz preroatlym a expirovamym uctem pro neaktivitu.
 

DeletedUser

Guest
Ale ty sady "pro úroveň" už mě taky štvou, možou tam dát něco např. pro level 90...
 

DeletedUser7239

Guest
Ale ty sady "pro úroveň" už mě taky štvou, možou tam dát něco např. pro level 90...

Nebo sady, které přidávají pracovní body k určitým pracím. Oni nejdříve udělali Indiánský set, který zlepšoval Lovy..., ale než se člověk dostane na komplet už ho stejně nepotřebuje, protože tu jsou jiné kusy oblečení, které pomůžou daleko víc. Já si myslím, že není moc dobře vymyšlen ten set z Divadelní opery pro muže (korzet a sukně). Rovněž je nositelná Spodnička z Taneční soupravy, ale třeba Kudramin slunečník už je nenositelný. :O Je fakt, že ve Skotsku nosí i muži sukně, ale já bych si ji tedy nekupoval. :) No je to jen hra, ale trochu nevyvážená. Já chápu, že se musí udělat rozdíl mezi platícími a neplatícími hrači a lepší věci můžou mít ti, kteří si to zaplatí. Ale mrzí mně ta nedostupnost těch dílů "starých" sad. Kdyby se po akci prodávali v těch UPD shopech, aby si to hráči mohli zkompletovat (mohlo by to být i za nugety). Jsem zvědavý kdy se dočkáme těch vylepšení, které INNO slibovalo. A myslím, že do konce roku ještě 3+1 nových sad ještě přibude. :P
 
nepočítal jste někdo nakolik UPD vyjde ten celej set (tj. 120 talířů), když pojedu jen úroveň 1 a 2 (2 dle potřeby) ? +-
 

DeletedUser9371

Guest
Klikám denně, klikám rád,
s preclíky však nejsem kamarád.

Mám asi "smolíka". Ob losování prohraji tah a tlačí mě to do UPD. Ty jsem utratil a nuggety do toho letos už cpát nebudu. Padaji věci, o které nemám zájem, včetně beden, ve kterých jsou běžné věci. V každém případě, je to zpestření hry. No a tak to beru.

Co mě ale dostalo je to, že "Čecháček" bude zase jenom v dějinách a to nejen Westu "Čecháčkem".


http://forum.the-west.cz/showthread.php?p=274371#post274371
 

DeletedUser17871

Guest
dokud vse bude hrozne drahé a nedostupné, tak se není čemu divit, že lidi maji 50 účtů a čekají na akce a pak točí tomboly. Takže ta stats vedle ani z poloviny neodpovídá reálu :)
 

DeletedUser7239

Guest
dokud vse bude hrozne drahé a nedostupné, tak se není čemu divit, že lidi maji 50 účtů a čekají na akce a pak točí tomboly. Takže ta stats vedle ani z poloviny neodpovídá reálu :)

Jo... INNO chce ukončit hru a neví jak na to, protože jim to kazíme tím, že hrajeme. lol
 

DeletedUser9371

Guest
dokud vse bude hrozne drahé a nedostupné, tak se není čemu divit, že lidi maji 50 účtů a čekají na akce a pak točí tomboly. Takže ta stats vedle ani z poloviny neodpovídá reálu :)

Je to drahé, moc. Jen ale od doby, kdy Němci začali zavádět do hry tupé nesmysly setů, za účelem zisku. Hraji 3 světy a snažím se je hrát poctivě. Krmím to nuggety a zdatně od roku 2009. Jenže, v posledních letech jen na automatizaci hry. Tyhle klikačky mě nechávají chladným. Poker jim vadil, je to hazard. Zavedli ho do hry a nikdy nespustili. Tomboly, rulety a další hňupoviny jim nevadí. Je to hra, online hra a tu někdo provozuje. Logicky a potažmo je potřeba pokrýt náklady na provoz této hry ze strany INNA. No a my jsme Ti, kteří to platí. Takže, pláč z naší strany, strany hráčů není na místě. Buď zaplatím a mám sety komplet se zaječími pacičkami, dřeváky a dalšími "lamovinami" k ničemu, nebo se smířím s preclíky, či dalšími "hňupovinami" na posílení ve hře o 10 % na energii. Nic moc, otráví to jen ze hry. No a to co by se mi "šiklo" ? To nepadne. Logicky. Neplatím.
Vadí mi i to, že hra je stavěna opravdu jen za ceny nátlaku za nuuggety ze strany INNA. UPD jsou k ničemu, ty jen utratím, prohraji losování a obnovím zase UPD. No a ty na stromě nerostou. Duch hry, hry o divokém západě, soutěživost a duely ? Bitvy ? Úkoly ? To se prostě a sprostě vytratilo neznámo kam. Porazila to hamižná ekonomika, za účelem zisku provozovatele hry.
:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
Počkajte si na MPI, to bude väčšie oživenie ktoré tu dlho nebolo.
A nebojte sa, už sa dlho čakať nebude.
 

DeletedUser17871

Guest
Jde o to, aby nebylo pozdě. Doufám, a asi nejen já sama, že to bude stát zato, jinak v této hře mě už nic nedrží :/ krom toho takových je víc, jestli ten MP nebude něco čuprového, tak tu ubude půlka lidí.

Inno si háže klacky pod nohy samo :/ nechápu, tohle neni ani marketing, ani ekonomická strategie, to je zhoubná propast.

Takovýhle zvěrstva dělat u nás ve firmě, nebo navrhovat - tak letíme všichni :D
 

DeletedUser1318

Guest
Počkajte si na MPI, to bude väčšie oživenie ktoré tu dlho nebolo.
A nebojte sa, už sa dlho čakať nebude.
Já už se těšil na tolik novinek - poker, kino, železnice, obchody v pevnostech, Awesomia i MPI.
Něco asi zemřelo, něco asi spí a něco bez aktivně hrajících hráčů asi ani nemá smysl spouštět.
Moc tomu nerozumím, sedmnáct milionů hráčů na celé zeměkouli a žádný kloudný vývoj, když nepočítám zmíněné nové sady.
A ty mi ze všeho nejvíc připomínají online podobu stařičké vystřihovánky pro holčičky, které si vystřihly papírovou panenku a oblečení, a pak ji mohli převlékat.
 

DeletedUser

Guest
Já už se těšil na tolik novinek - poker, kino, železnice, obchody v pevnostech, Awesomia i MPI.
Něco asi zemřelo, něco asi spí a něco bez aktivně hrajících hráčů asi ani nemá smysl spouštět.
Moc tomu nerozumím, sedmnáct milionů hráčů na celé zeměkouli a žádný kloudný vývoj, když nepočítám zmíněné nové sady.
A ty mi ze všeho nejvíc připomínají online podobu stařičké vystřihovánky pro holčičky, které si vystřihly papírovou panenku a oblečení, a pak ji mohli převlékat.


To už by nám mohli prozradit, že?
 
Nahoru