• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

zase další 3 nové zbytečné, hnusné sady?

DeletedUser7836

Guest
Majte ešte trochu strpenia. Presné dátumy neviem a keby aj viem, nemôžem ich prezradiť.
Tak či tak, táto téma je venovaná niečomu inému, nebuďme príliš off topic.
 

DeletedUser17871

Guest
njn někdo je trpělivý několik let :D ale přístí rok už o ten multiplayer ani pes nestekne, ne že by se lidi ted netesili, ale za rok tu nikdo nezbude :D

krasný zbytek dne Vám přeje čmuchýna
 

DeletedUser17592

Guest
Ja bych to nehrotil...nove sady maji opet nektere sikovne atributy, stare se vyprodavaji, myslim ... idylka


A ze tu nikdo nezbyde? Asi bych se nebal...presne cisla odlivu hracu neznam, tusim, ze fluktuace je tu jako v jakekoli jine hre / komunite.

Jedine co vidim jsou hraci co pred rokem rvali ze 'uz fakt konci' a jsou tu dodnes. Mozna se svety vylidnily - multaci, bany,....nekdo odejde, nekdo prijde. Ztraty, se kteryma se pocita.
 

DeletedUser16969

Guest
Jde o to, aby nebylo pozdě. Doufám, a asi nejen já sama, že to bude stát zato, jinak v této hře mě už nic nedrží :/ krom toho takových je víc, jestli ten MP nebude něco čuprového, tak tu ubude půlka lidí.

Inno si háže klacky pod nohy samo :/ nechápu, tohle neni ani marketing, ani ekonomická strategie, to je zhoubná propast.

Takovýhle zvěrstva dělat u nás ve firmě, nebo navrhovat - tak letíme všichni :D

to jsou ale základy marketingu :D

? -> ★ -> dojná kráva (Bostonská matice)
 

DeletedUser1318

Guest
to jsou ale základy marketingu :D

? -> ★ -> dojná kráva (Bostonská matice)
Ty se domníváš, že The-west má aktuálně pozici "dojné krávy"?
Viděl bych to spíš nějak takto:
Bídní psi
Patří sem produkty, které končí svou komerční dráhu. Je na zvážení podniků, jak dlouho se vyplatí příslušný produkt udržovat na trhu a podporovat jejich prodej zesílenou marketingovou politikou.

Přičemž zesílenou marketingovou politiku vidím v nekonečné nové řadě nových setů.
 

DeletedUser17871

Guest
rozhodně si nemyslím, že the west je prim a že je dojná kráwa, alespon z pohledu české komunity. Souhlasím s postem nademnou a to o přiřazení westu do kategorie bídní psi.

multiplayer bych zaradila do otazníku :D - ale to odbočujeme a ne asi zcela je to dobre zaraditelné.

Me to proste prijde jen snaha vytahat co to jde, protoze upadek je více nez viditelný.

A jestli tohle dle nekoho je super, ze to vede k vyprodejům, tak by me zajimalo kde, pac takové colorado - tam skoro nic neni :/ a jen tak nebude.
 

DeletedUser

Guest
jojo, tato kráva chcípla minmálně rok zpátky. Celkem mne překvapuje, že se jí ještě vyplatí dojit.
 

DeletedUser9371

Guest
... Patří sem produkty, které končí svou komerční dráhu. Je na zvážení podniků, jak dlouho se vyplatí příslušný produkt udržovat na trhu a podporovat jejich prodej zesílenou marketingovou politikou.[/I]
Přičemž zesílenou marketingovou politiku vidím v nekonečné nové řadě nových setů.

Tak nějak. Jenže, na kompletaci celé sady nemá běžný hráč šanci. Dokup za nuggety je nejsnadnější cesta, ale jejich počet stále narůstá.
Klikačky, losovačky v ruletách a podobně mě už nechávají v klidu. Už to nekrmím nuggety, takže INNO přišlo ve mě o zdatnou dojnici, od roku 2009. Jejich chyba. Ale hrát s vědomím, že na to nikdy mít nebudu, prostě běžné hráče nebaví, což je vidět na jejich počtech, na jednotlivých světech.
:(
 

DeletedUser16969

Guest
kráva chcípla tak dojí psa

a nakonec ještě podojí medvěda :D
 

DeletedUser17592

Guest
Nevim, na ziskani cele sady nepotrebuju ani jeden nuget. Sem bezny pes co si za den dokaze vydelat 25 UPD, Na Ludwiga mi to staci a ty ostatni mimoradne nabusene sady taky nejak prijdou...

Porad mam tento typ akce radsi nez nejakou socialni klikacku kdyz musim denne lajkovat co nejvic pratel. Tupost.
 

DeletedUser7239

Guest
Jejich chyba. Ale hrát s vědomím, že na to nikdy mít nebudu, prostě běžné hráče nebaví, což je vidět na jejich počtech, na jednotlivých světech. :(

Jinak já osobně si myslím, že by byli zalidněné všechny světy přibližně stejně, kdyby nebyly některé uzavřené. :( Navíc chcete migrovat ze všech světů na jeden. Na to je nejlepší řešení zlikvidovat své postavičky na všech světech, kromě jediného, kde se vám nejvíc líbí. :) To už ale patří zase jinde. K těm setům... jak psal MarihOOd výše dá se k nim časem propracovat pokud budou na trhu. Ono je těžké si představit co člověku nejvíc vyhovuje, když to nemá na sobě, přestože jsou všechny sady skoro všechny stejné. lol
 
Nahoru