• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zelené pivo

DeletedUser

Guest
Ahoj-Opravdu nevím,proč ta nápověda v questu je taková,ale fakt nemohu přijít na to,jak mám získat Ječmen setý podle nápovědy,která je k ničemu.To mám sklízet obilí,nebo co mám dělat?

Prosím vás,můžete někdo poradit?Děkuji všem Bill
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To jsem chytrej :)))Díky moc,já se radši zeptal,ať neztácím čas
 

DeletedUser

Guest
Ano jak je psáno na wiki, je třeba mít u sebe sklenici vody a mouku - jinak se úkol neukáže :-)
 

DeletedUser17726

Guest
Moct nosit zbraň a pušku je od každého (10) levelu který ještě nemáš nebo se pletu? Stejně by mě zajímalo proč jsou ty věci v shopu když svoje základní 15 kolečko(100 energie) a padlo vše co šlo:D.Neví někdo co dává celej set?
 

DeletedUser17726

Guest
Tak ,už jsem to našel 20% zkušeností,štěstí a peněz
 
Ano, a na vsechny otazky byla odpoved hned v prvnim odkazu...k tomu jecmenu, to je to tak tezke? Vzdyt jecmen normalne najdete na poli :zásek:
 

DeletedUser6989

Guest
no,zatím jsem našel 4 itemů při dělání questů + 2 ze samotných questů ... padá to rychle :-)
 

DeletedUser

Guest
17.3. Jo jo, krásně, chybí mi jen Nůž . Otázka krátkého času.


18.3 / 9:40 Hod =
Tak jsem se spletl, není to otázka krátkého času, nůž jsem hledal celou noc všude na různých místech,
a dneska totéž a stále nic. Kámoš jej našel na Mlít kávu. Tak zkouším teď štěstí tam.

18.3 / 10:20 Hod =
Výborně, 2x jsem dal 15s práci Mlít kávu a nůž padl :)
Jinde bych ho hledal ještě týden :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14693

Guest
Myslíš, že krátkého času? Taky mi chybí jen nůž. Hledal jsem ho celou noc a nenašel :(
 

DeletedUser9371

Guest
Zkoušejte jen 15 s práce. Nůž mi padl za chvilku i puška. Vydělávání kůže, mlít obilí, kávu, práce v kamenolomu ... Prostě běžné práce. :)
 
rozdrcením celého sladu, ne ?

Buď pochopíš, co máš dělat přímo ve hře, popř. z odkazů a jen v tomhle topiku máš 2x odkaz na celou sérii, takže stačí zalistovat o stránku zpět, kde to je ...
 

DeletedUser

Guest
Nemůžu najít ten motýlek :-( nevíte kde ? zkusila jsem spousta prací a nic :-( jinak všechno mám
 
Nahoru