• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zelené pivo

DeletedUser

Guest
Může padnout kdekoliv. Musíš mít ovšem ten úkol přijmutý. Mě stačili 3x 15. sec. práce (Jít na průzkum) ...
 

DeletedUser

Guest
<table id="post270661" class="tborder" align="center" border="0" cellpadding="6" cellspacing="0" width="100%"><tbody><tr valign="top"><td class="alt1" id="td_post_270661" style="border-right: 1px solid #ffeecc"><table border="0" cellpadding="6" cellspacing="0" width="100%"><tbody><tr><td class="alt2" style="border:1px inset"> Původně založeno Heleonora
Nemůžu najít ten motýlek :-( nevíte kde ? zkusila jsem spousta prací a nic :-( jinak všechno mám
</td> </tr> </tbody></table>
Víme kde..

Motýlka dostaneš po splnění úkolové série Nemocný sládek :-)
</td> </tr> <tr> <td class="alt2" style="border: 1px solid #ffeecc; border-top: 0px">
user_online.gif
</td> <td class="alt1" style="border: 1px solid #ffeecc; border-left: 0px; border-top: 0px" align="right"> </td></tr></tbody></table>
jaj ja sem pitomá máš pravdu, já na to zapomněla
 

DeletedUser

Guest
Čtyřlístek padá na kterékoliv práci za 15s, Někomu padne hned, jinému po pár kliknutí a jiný se nakliká... Doporučuji hledat na lehké práci, kde máte nejvíc nebo hodně pracovních bodů.
 

DeletedUser9371

Guest
Čtyřlístek padá opravdu na každé, libovolné práci. Na dvou světech hned na první pokus. Na Eldorádu jsem se chvíli trápil.
Na Dakotě mi chyběl revolver, ten brčálově zelený do setu vodníka Česílka ( Set Patrik).
Klikal jsem celou noc po mapě. Pak mi padl na druhý pokus na stříbrné práci sklízet obilí. Je to prostě jen a jen o náhodě a pevné nervové soustavě.
:)
 

DeletedUser17953

Guest
Já už mám úkol nemocný sládek splněný, ale chybí mi puška. Říkám si, jestli jsem se splněním úkolu o možnost jí získat nepřipravil? Dva dny už nechce padnout.
 

DeletedUser

Guest
HURÁÁÁ mám to všechno - a to už jsem propadal panice!
Pro zvědavce prozradím, při jaké práci to v mém případě bylo:
- kalhoty = sběr lotosových květů
- kabát = sklízet bavlnu
- boty = sběr lotosových květů
- opasek = chránit osadníky
- revolver = chránit osadníky
- čtyřlístek (motýlek) = vyhnat zlodějíčky
- klobouk = vydělávání kůže
- puška = těžit železnou rudu
- nůž = mletí kávy
Aneb trpělivost se někdy vyplácí.
 

DeletedUser9371

Guest
Já už mám úkol nemocný sládek splněný, ale chybí mi puška. Říkám si, jestli jsem se splněním úkolu o možnost jí získat nepřipravil? Dva dny už nechce padnout.

Nevzdávej to a hledej. Klikej na běžné práce, jako je mlít obilí, kosit pastviny a podobně. Prostě na obyčejné práce, na kterých máš hodně PB (pracovních bodů). Zadávej po sobě opakovaně práce po 15 sekundách. Padne to, uvidíš. Trpělivost. :)
 

DeletedUser789

Guest
Nalezeno v tomto pořadí:
Boty - mlít obilí 15 sek.
Klobouk - mlít obilí 1 hod.
Kalhoty - okrádat pocestné 1 hod.
Opasek - hnát krávy 1 hod.
Kabát - potloukat se jako haz. hráč 1hod.
Revolver - chránit osadníky 15 sek.
Nůž - chránit osadníky 15 sek.
Puška - chránit osadníky 15 sek.

Nejspíš nezáleží na druhu práce, ale je to všechno o náhodě.
PS: Je mi líto těch nedočkavců co si v shopu nejspíš zakoupili zbytek setu.
 

DeletedUser16057

Guest
Ti co si to koupili ze shopu, tak jsou asi ti, co se velmi rádi chlubí inventářem a neradi mají nějaké věci jen 1x.
Pokud to koupil někdo, kdo "nemá trpělivost", aby mu to padlo. Tak by se měl trošku zamyslet. Přeci jen, co jsem hledal ty kusy ze setu, tak většina mi padla dohromady do 5min. To vše jsem jel pouze po 15s. Na jiném světě se mi podařilo najít i za 1h, ale to jsem se hledání už nevěnoval. ;)
 

DeletedUser

Guest
Taky mi nepadal a nepadal ... 2 dny jsem ho intenzivně hledal a nic.. Pak jsem nad tím mávl rukou (už jsem podezříval Inno, že schválně poslední kus nepadne, aby jsme "museli" navštívit SHOP) a šel plnit úkoly ... a revolver se sám našel :-) ...
 
Ti co si to koupili ze shopu, tak jsou asi ti, co se velmi rádi chlubí inventářem a neradi mají nějaké věci jen 1x.
Pokud to koupil někdo, kdo "nemá trpělivost", aby mu to padlo. Tak by se měl trošku zamyslet. Přeci jen, co jsem hledal ty kusy ze setu, tak většina mi padla dohromady do 5min. To vše jsem jel pouze po 15s. Na jiném světě se mi podařilo najít i za 1h, ale to jsem se hledání už nevěnoval. ;)

super dalsi chytrak, za prve ty veci padaj nahodne a opravdu neni problem mit peska a promarnit marnym hledanim nejake zbrane klidne i nekolik set energie (vyzkouseno, 15s prace). Navic vsichni vime, ze ne vzdy se podari dokonale sladit oznamovany a skutecny cas skonceni akce - takze s navazenim do nekeho, kdo mel jen proste mene stesti nez ty, bych byl trochu opatrnejsi ...
 

DeletedUser1318

Guest
Ti co si to koupili ze shopu, tak jsou asi ti, co se velmi rádi chlubí inventářem a neradi mají nějaké věci jen 1x.
Pokud to koupil někdo, kdo "nemá trpělivost", aby mu to padlo. Tak by se měl trošku zamyslet. Přeci jen, co jsem hledal ty kusy ze setu, tak většina mi padla dohromady do 5min. To vše jsem jel pouze po 15s. Na jiném světě se mi podařilo najít i za 1h, ale to jsem se hledání už nevěnoval. ;)
Zkus to brát třeba z té stránky, že ten, kdo si něco koupí v shopu, ať jej vedou jakékoliv pohnutky, přispívá na to, že jiní mohou hrát zadarmo.
Zamysli se nad tím, jak by west pokračoval, kdyby do shopu a pro nugety nikdo nechodil...
Mimochodem, já sám tu sadu hledal a je mi celkem sympatické, že už nebylo její zkompletování možné jen díky shopu.
 

DeletedUser16057

Guest
No dobrá. Tak bych tu dobu v tom Shopu nijak nedával časově omezenou, ale aby to bylo jak u sady z Mýdlové opery. To co šlo získat jen z úkol. řady, tak nelze získat ze Shopu. Jen tady se dají ty části k setu najít i na práci. Tak aby i nováčci měli nějakou šanci získat něco z toho setu.
 

DeletedUser16057

Guest
Pouze musím říct, že mě dost zklamaly některé části ze sady Sv. Patrika. Tím poukazuji především na pušku či Revolver Sv. Patrika. Jde mi především o to, že to jsou věci od 130 úrovně, tak od toho očekávám něco víc a lepšího. Nůž, který je taky od 130, tak má dost bonusů, zato revolver je o proti tomu jak "stříkací pistole na vodu". Jediné + u pušky je to, že má +3 atributy ke každému, ale to je vše.
 

DeletedUser

Guest
Mozna by neuskodilo porovnavat vybavu ze 130 lvl a vybavou ze 130 lvl.
Ale to bude tezky u nekoho komu vadi, ze na 130lvl nema +9 do zviratek v pistoli a tak se mu asi tezko levli, nebo dueluje, ci co. Evidentne je pro nekoho skoro fyzicky nemozne si vymenit nuz za revolver v duelovem slotu.
 
Nahoru