1. V úterý 6.8. proběhne aktualizace na verzi 2.106. Více informací najdete na herním fóru
  Zamítnutí oznámení

Zhodnocení prvního posezení

Téma v sekci '<b>Posezení u dýmky míru</b>' založené uživatelem Darling, 14. dub 2012.

?

Líbilo se Vám první posezení s Marapavem?

 1. Ano

  39 hlasů
  86,7%
 2. Ne

  6 hlasů
  13,3%
 1. Darling

  Darling VIP

  Registrace:
  5. dub 2009
  Příspěvků:
  3.986
  Obdržená poděkování:
  128
  První posezení máme úspěšně za sebou a nás by zajímalo, jaký je Váš názor na takovou akci, zda si ji přejete i do budoucna, jak se Vám líbil průběh posezení, zda je něco, co byste rádi změnili, jestli Vám vyhovuje sobotní termín,...

  Prostě zkráceně obsáhlý komentář.. :)
   
 2. micenec

  micenec Guest

  Posezení (čtení) bylo zajimavé, zjistil sem o cheathunterovi Marapavovi zajimavé informace, a jsem samozřejmě rád, že sem inspiroval Johnyho the 5 jednou z mích otázek... Příjemné posezení... :)
   
 3. Bonehead

  Bonehead Guest

  No na první vlaštovku to šlo. Dozvěděli jsme se dost o osobnosti Marapava. Bohužel jsme se nedozvěděli prakticky nic zajímavého okolo hry. Chápu, že těžko může prozradit něco soukromého, ale mohl by si host připravit něco publikovatelného, ať nahlédneme pod pokličku westu?
   
 4. Jack Goldman

  Jack Goldman

  Registrace:
  5. led 2012
  Příspěvků:
  32
  Obdržená poděkování:
  2
  první posezení nebylo špatné, chtělo by to, ale dozvědět se něco víc o hře, bylo by zajímavé vědět co se chystá, o čem se diskutuje, mě by také zajímalo jak je to konečně s tím pokrem, zda už bude na 100% nebo ne a další věci.
   
  Naposledy upraveno: 14. dub 2012
 5. Marapav

  Marapav Guest

  Z mé pozice vám toho opravdu moc prozradit nemůžu, prakticky vůbec nic. To spíš supportéři by vám mohli poskytnout na co se jsou schopni někteří zeptat.

  A druhá věc je ta, že pořad je situován tak, že tazatel se ptá a host odpovídá, takže je dost těžké se na to připravit. Navíc, a to mi určitě potvrdí i tazatel, těch 90 minut je hrozně málo. Natáhli jsme to o 30, ale pořád to je málo.

  Pokud máš na mysli o čem se diskutuje v INNO, tak to si budete muset pozvat někoho z majitelů. :D To stejné platí i o pokru. Snažíme se vám předkládat maximum informací, které máme k dispozici, takže v takovéto diskuzi Vám v danou chvíli nikdo neřekne nic nového.
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 14. dub 2012
 6. Bonehead

  Bonehead Guest

  No třeba mě by zajímalo kolik je rekord zabanovaných lidí jednomu mulťákovi najednou a podobně:)
  Prostě takové anonymizované informace, které snad ve finále nevyzrazují nic. Chápu, že třeba celkový počet zabanovaných lidí je anonymní informace, kterou je rozumné tajit.
   
 7. Johny the 5

  Johny the 5

  Registrace:
  16. lis 2010
  Příspěvků:
  306
  Obdržená poděkování:
  33
  Tazatel má opravdu velkou výhodu v tom, že může (a měl by) mít otázky připravené, v debatě z nich jenom vybírá, "katendpejstí" je, mírně upravuje a doplňuje podle aktuálního vývoje. Já tomu věnoval celé odpoledne, minimálně polovinu otázek jsem však nepoužil. Trochu mne zaskočila "rychlost" odezvy systému, v průběhu diskuze jsem se snažil zrychlovat zadáváním 2-3 otázek najednou,ale ztráta ze začátku byla příliš veliká.
  Hostovi by hodně pomohlo, kdyby dotazů od hráčů bylo v diskuzi dostatek, mohl by se lépe zorientovat a alespoň trochu připravit. To tentokrát bohužel nebylo, možná i proto, že na jejich zadání byla krátká doba, myslím asi 2 dny - jako přiměřené bych viděl tak týden. Možná by nevadilo, kdyby některé závažné dotazy dostal host písemně předem, to je ale jen otázka k zamyšlení.
  90 min. na debatu v této podobě je skutečně asi málo.
   
  Jack Goldman za toto poděkoval/a.
 8. Krosna33

  Krosna33

  Registrace:
  20. led 2010
  Příspěvků:
  2.793
  Obdržená poděkování:
  126
  První sezení bylo výborné. Tazatel i host mají ode mě : :72:
   
  twdb za toto poděkoval/a.
 9. edai

  edai

  Registrace:
  17. bře 2010
  Příspěvků:
  356
  Obdržená poděkování:
  32
  abych se přiznal, tak jsem to nečetl, ani se neúčastnil,

  nicméně bych chtěl říct, že na DK něco podobného funguje asi půl roku. byl jsem také jednou tazatelem a vím jaké to je. (nic 2x příjemného)

  na DK to bylo založeno proto, aby se hráči dověděli něco o hráčích které jim dávají bany, jak to vůbec skloubí s běžným životem, co doma a pod. prostě dovědět se něco o hráčích.

  pokud se chce vědět něco nového o hře tak se založí vlákno na příslušném foru a je to...

  nevím za jakým účelem a co je cílem tohoto posezení u dýmky, ale doufám že stejný cíl.. (nedokážu si vybavit jiný důvod)


  u lidí typu supporter, moderátor a pod. je problém v tom, že o hře nemůžou téměř nic říct.. (nového) sice to vědí ale prostě nemůžou..


  nicméně tento nápad (posezení u dýmky) podporuji :)
   
 10. Novcek

  Novcek Učitel národa

  Registrace:
  18. čer 2011
  Příspěvků:
  335
  Obdržená poděkování:
  16
  Toto není pravda . My nemůžeme říct věci týkající se ticketu, jména hráčů a co udělali, na co vše máme přístup v systému atd. Ale o hře vám říkáme vše. Moderátor, support nebo cheathunter neví o hře o moc víc než vy. A pokud se dozvíme něco nového, tak maximálně 2-3 dny předtím než to je zde zveřejněno.
   
 11. Hyron

  Hyron Guest

  Je to tak. Škoda. Skoro si říkám, jestli posezení je ta pravá forma, jestli by třeba nebylo lepší vyhradit pro diskusi delší časový úsek. Dát víc času tazateli i tázanému. Třeba dvě, tři otázky denně během týdne nebo tak nějak...
   
 12. Marapav

  Marapav Guest

  Teď mě napadla jedna věc. Před nějakou dobou zde Darling vytvořila chat. Takže pokud je funkční, co to provádět jeho prostřednictvím a pak hodit na forum jeho přepis? Rozhodně by se takto stihlo více otázek, protože i když se to možná nezdá, tím že musíte neustále aktualizovat stránku, vznikají prodlevy.
   
 13. Krosna33

  Krosna33

  Registrace:
  20. led 2010
  Příspěvků:
  2.793
  Obdržená poděkování:
  126
  Výborný nápad, jestli je to realizovatelné. Bylo by to pružné. :)
   
 14. Darling

  Darling VIP

  Registrace:
  5. dub 2009
  Příspěvků:
  3.986
  Obdržená poděkování:
  128
  Problém u toho chatu je, že když tam naleze nějaký spammer a začne tam házet velké množství zpráv, zlikviduje to podstatné zprávy - tuším, že si chat pamatoval nějakých 50 zpráv zpětně..

  Fórum má k dispozici vlastní formu chatu, která je vskutku promyšlená (viz spoiler - screeny) - dají se odmazávat jednotlivé příspěvky, přímo i banovat uživatelé, přejímá nastavení fóra (od barev, smajlíků po zakázaná slova).. Jenže - Inno jej nepovolilo, ptala jsem se na něj flexiho.. Můžu to zkusit znovu, že bych se pozeptala na spuštění pouze po dobu posezení u dýmky, ale moc bych si od toho neslibovala..

  [SPOIL][​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG][/SPOIL]
   
  Naposledy upraveno: 15. dub 2012
 15. Garbhan

  Garbhan Guest

  Je jasné, že se nemůžete vyjadřovat k jednotlivý účtům, proviněním, jaké mate nástroje k jejich odhalení atd. Ale.. jaký máte přístup do systému by mě docela zajímalo, jelikož se sami můžete hry jako takové účastnit. Kdyby ne, bylo by mi to putna. V rámci rovných podmínek hry by nebylo špatné vědět - toto support může/vidí a toto ne. Jde mi třeba o toto: dohaduje se taktika bitvy na chatu, který protivník samozřejmě nevidí. Může ho však vidět někdo ze supportu? A podobně. Tím nechci říct, že to někdo zneužívá, jen to jen má zvědavost. Třeba pracovník sázkové kanceláře se sám "hry na sázení" účastnit nesmí - vidí do systému. Alespoň pokud vím. Jak to máte vy? Jste sami kontrolováni, nebo nijak ovlivnění hry, z toho kam vidíte, nehrozí?
   
  Krosna33 za toto poděkoval/a.
 16. P3t4

  P3t4

  Registrace:
  31. čvc 2009
  Příspěvků:
  1.228
  Obdržená poděkování:
  77
  Každý supportér vidí len svety na ktorých nehrá. Na svet na ktorom supporter hrá nemá žiadny prístup. Čiže právomoci sa nedajú zneužiť.
   
 17. Marapav

  Marapav Guest

  Pochopte to, že vám nemůžeme sdělit, k čemu všemu máme přístup v systému. Ale věřte tomu, že vše je ošetřeno tak, aby nemohlo být čehokoliv zneužito.
   
 18. MARVIN0

  MARVIN0 Guest

  Ke hře jsme se opravdu nedozvěděli nic :( Jonhy si jen testoval takže při dalším setkáni to snad bude k tematu jen mi přišlo že to bylo dost osobní a zbytečně
   
 19. Marapav

  Marapav Guest

  Podle Tebe to nebylo k tématu? Tak nevím, ale rozhovor byl se mnou, ne se hrou. Takže hlavní téma bylo, dozvědět se něco o mě, o hře toho máte na foru plno.

  A že to bylo osobní a zbytečné? Tak to přece nemusíš číst. Já bych se třeba rád něco dozvěděl o Johnym, doufám, že tedy jednou usedne i jako host. A zajímaly by mě osobní věci, ne jeho herní postava, o té se každý může dozvědět dle různých statistik.

  Toliko můj osobní názor, tato sekce byla vytvořena, aby jsme se něco dozvěděli o lidech, kteří jsou za různými nicky. Pokud se pletu, klidně mě opravte.
   
 20. Krosna33

  Krosna33

  Registrace:
  20. led 2010
  Příspěvků:
  2.793
  Obdržená poděkování:
  126
  Místo toho, aby si byl rád, že jsme se tady konečně dočkali otevřených debat s moderátory, což tady tedy nepamatuji, tak je přesně takovým příspěvkem co si stvořil jen otrávíš. No a jestli s nimi "praští", tak se tomu vůbec divit nebudu. :(
   
  Naposledy upraveno: 16. dub 2012
  BICHIREK za toto poděkoval/a.