• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zimní událost - zpětná vazba

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Mikosansobi

Člen týmu
Milí hráči,

prosíme o zpětnou vazbu na akci Zimní událost a na výprodejovou akci, která probíhá do ranních hodin neděle 2.2. 2020.

Prosím o tento postup u obou akcí zvlášť:

např.

+ rád sbírám rampouchy
+ získal jsem skvělé věci/padají úžasné věci

- nesnáším rampouchy
- padají staré věci/všechno už mám a nic nového jsem nezískal


Celkové hodnocení akce:

Hodnocení události: 8
Hodnocení výprodeje: 5

1 - 10

1 - spokojenost nulová až po 10 velmi spokojen



Prosím o slušné výrazy v postech nebo diskuzi, kterou najdete zde.
 

Pawn

Člen týmu
Zdravím.

Zimní událost
+
každá aktivita/mini-event dobrý /respektive je oživení hry.
+UPD, posilováky prakticky za "pár" kliknutí.

-repetetivní, dýně,vločka,úkolovka etc. všechno na jedno brdo i když to větší eventy, květiny,preclíky jsou také..
-staré sety, bedny 2013,14,15 jsou již k ničemu a každý jich v inventáři má x, já jsem pro budto úplně odebrání stím že blokují místo pro nějaký ten špenát,upd navíc, nebo bedny vylepšit ať jsou blíže roku 2020. :)
-droprate jak rampouchů tak věcí do úkolu není zrovna ideální, stejně jako kdyby byla jistota že každý z těch 100 co si otevře získá pouze přesný počet toho co potřebuje na daný úkol aby se nemuselo shánět jinde. (Bohužel, kdo je líný tak by úkol prostě nesplnil nejspíše. :))
-lopata na sníh co je prakticky obrácená vařečka od pekaře pobavila. (A nebo je to +?)

Ohledně výprodeje .. tam není co říct, inno vyloučením beden před vánoci protože nemělo dostatečné zisky, které se snaží dohnat nyní prostě nejde ohodnotit kladně, a je to podraz vůči hráčům co jen jde. Stejně jako dělení free2play a pay2win, v podobě union officíra x měsíců zpět. Stejně jako nyní je otázka zda když oba sety byly "převedeny" do prémiové formy zda se ukáží například v dalším vánočním výprodeji. (pokud se toho hra dožije a bude vůbec proč o ně stále stát krom sbírky.) Bod za "slevu" 30%, která tu i tak byla nedávno a je víceméně potom co většina lidí je i tak bez upd po vánocích na nějaké hojnější nákupy. Ale přesto asi proč ne.

Hodnocení události: 6
Hodnocení výprodeje: 2
 

Deleted User - 825207

Guest
@Mikosansobi
Tohle inno myslí vážně?Feedback k tomuhle?...

Ok, zimní akce, nic extra, klasika jako vždy, opravdu malá šance na drop těch rampouchů.Uvnitř klasika, když má člověk štěstí tak nějaké to prodloužení prémka či UPD chytne, ale marmeláda, podkovy či podobný odpad je převážný drop takže za ten čas ta odměna nestojí.Takže nic nové a nic co by potěšilo.
Je dobré že díky těm truhlám a všemožnému odpadu co lze z rampouchů získat mají aspoň zde https://www.psas.cz/ lidi práci, inno je zásobuje víc než dost.

Výprodej?To jako vážně?Jediné plus je, že byla ve slevě taky sekce s posilováky kde je výhodné koupit pytel na nuggety, pokud člověk nezapomíná každý den vybírat, tak je pak v plusu ve finále.
K výprodeji vaquero a kovbojky a těm cenám se nemůžu vyjádřit protože nechci ban za neslušné chování a nadávky ale myslím že na beta forum má inno krásný feedback od hráčů co si myslí o tom "skvělém výprodeji" a opravdu nevím zda se najde někdo kdo má na tu šaškárnu kladný názor..
 

Deleted User - 825207

Guest
otázka zda když oba sety byly "převedeny" do prémiové formy zda se ukáží například v dalším vánočním výprodeji.
Vaq a kovbojka nejsou klasické prémiové sety, byli k mání v normální akci ve hře, co se pravidelně opakuje.
Že na vánoce 2019 nebyli tyto sety v pytlích a netočili se v shopu, a že teď jsou v tzn. výprodeji a jen za nuggety je věc jiná, ale určitě(teda na 99%-známe inno) ve vánočním výprodeji 2020 tyto položky budou protože ty sety pochází z akce která se pravidelně opakuje a jak víme, tak ve vánočních výprodejích bývají k mání sety co se objevili v klasicky se točících akcích v daném roce plus z pár let zpět takže logicky ve vánočním výprodeji 2020 by tam být měli.(teda na 99%-známe inno)
Union set není klasický set z tomboly, ale vyloženě set z výprodeje takže ten na vánoce nebude(je to jako čekat že na vánoce bude k mání set luci nebo kuchaře apod), objevit se může podle mně nahodile když bude nějaký speciální výprodej, tipnul bych třeba black friday, tam se občas objevují takhle tyto starší výprodejové sety ala luci, wrightovci apod takže union set na vánoce určitě v pytlích nebude či v shopu ale vaquero a kovbojka na 99% jo.
Ale další věc že než dojde k vánočnímu výprodeji 2020 tak se ve hře objeví daleko žádanější sety, známe přeci inno, no ne? :rolleyes:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Mikosansobi

Člen týmu
Ale o tom to přece je. Tady se hrstka spamerů rozčiluje, že se nestarám o komunitu a neodesílám přání hráčů. Když tedy udělám diskuzi a zpětnou vazbu, tak si všichni myslíte, že jsem spadla z višně. Takže raději mám nechat toto téma bez povšimnutí a vykašlat se na to a nechat si neoprávněně nadávat ve hře a na fóru, nebo centrále pošlu vyjádření české komunity a tím se přidáme k beta hráčům?
Žádná zpětná vazba se rovná spokojenost hráčů na 100%.
Takže si prosím ujasněte své priority. Chceme docílit, aby si nás všimli a vzali v potaz naše přání? Čím více hráčských návrhá a zpětné odezvy v týdenním reportu pošlu, tím rychleji se bude o tom diskutovat a přemýšlet, co zlepšit. To samé ořechové platí na nápady hráčů a the annoying bugs - nejvíce otravné bugy.
Mé reporty jsou obsáhlé, mohla bych se na to vykašlat a psát jednou větou. Já se každý týden snažím podat co nejvíce informací, aby se vědělo, že i naše malá česká komunita má nárok na svůj hlas, vyjádřit svou nespokojenost a chce výrazné změny.
 
Hodnocení události: 0 - klikat 15s mě fakt nebaví nejsem závislák abych tu furt seděl. Udělal jsem to jednou na vánoční dárky že jsem klikal cca 3h a pak sem si uvědomil co to bylo za ztracenej čas a slíbil jsem si že nikdy víc už.

Hodnocení výprodeje: mínus deset, tohle už je úplnej výsměch, jak už jsem psal v diskuzi vedle...

Jsem génius
 
Ahoj,
v diskuzi nic nebylo, takže se vyjádřím také sem.
Vše zatím funguje za předpokladu, že budeme uvažovat jak INNO (aspoň podle kroků které poslední dobou činí). Tj. west=dobrá ždímačka/pračka peněz. Nevím asi zapomněli, že je to hra. Ano jsou tu tací, co prostě chtěj být ty nejlepší a mít všecko, ať se to týká duelů, nebo pevností nebo ...
Ale oni už ztrácí smysl pro realitu, nebo dělají vše pro to, aby to mohli zavřít,-) (týká se to hlavně bodu 2, viz níže)

takže:
1)rampouchy
+ je super že tyhle blbiny dávaj do hry, vždycky potěší, když vám padne něco víc než jen produkt/předmět, co je dnes většinou k "ničemu", příjemné zpestření, klidně by v tomto směru mohli udělat něco pravidelnějšího (ne jen během nějakých akcí, tož na diskuzi)
--- drop je trapnej, pokud je potřeba zprasit určité množství energie, měli by jít cestou zvýšení množství, ne huntování dropu, ať z toho klikání lidi něco maj
--- nedražitelnost rampouchů apod. také nepřidá na popularitě mezi hráči (osobně mám vždy raději, když něco co mi připadá neužitečné mohu poslat na trh, protože někdo to vždy vidí jinak, tj. aspoň z toho něco mám)
--- padání starých truhel (ať už je to teď nebo když věci z nich házeli do Vánočního SHOPU je obhajitelné pouze v případě nových světů, aby "sběrači" měli vše,-) (jinak je vše starší 3 let opravdu ve hře k ničemu a to jsem určitě eště mírný ohledně užitečnosti/stáří věcí,-) (ale v kontextu nových světů, prostě nelze proti tomu protestovat, argument, že jinak to někomu bude chybět v inventu je silně obhajitelný,-)
takže celk. spokojenost 5
(hlavně za to že to vůbec je a že z těch blbin mohou padat i prémka) (tj. je doře že je to ve hře, mám důvod se do ní přihlašovat, přes pochybné parametry akce)
....
2)
 

Deleted User - 825207

Guest
Když tedy udělám diskuzi a zpětnou vazbu, tak si všichni myslíte, že jsem spadla z višně.
Miko ale pochop že ty rampocuhy nejsou nic nové, a to platí i pro samotný drop z nich, inno dávno ví že my hráči nemáme zájem o odpad v podobě starých truhel apod, že by jsme chtěli něco nové, něco co má "nápad" a ne jen to samé dokola a dokola, vločky, rampouchy, dárečky, pořád to samé se stejným odpadem uvnitř.Jasně, posilováky/UPD jsou gut, jenže právě tyto gut věci tam moc nejsou a většinou tam jsou věci do odpadkového koše, proč tam třeba není aspoň omezení že když nasbírá hráč dostatečný počet krámů do úkolu(u těchto klikaček je snad vždy nějaký úkol co je doprovází) tak další nedropnou, proč musím mít ze 100 rampouchů víc jak 1/3 odpad v podobě čepic, soli apod.(věci do úkolu), proč tam nemůže být omezení, třeba na 2 kusy od každého druhu(abych druhý kus teda třeba prodal na trhu)?
Inno dostalo xxxxx zpětných vazeb, píše se o tom pořád, snad u každé podobné akci hráči píšou feedbacky a co se změnilo?Jedno velké NIC..
nebo centrále pošlu vyjádření české komunity a tím se přidáme k beta hráčům?
To samozřejmě můžeš, ale ruku na srdce, co myslíš, co se stane?Myslím že odpověď tak nějak tušíš...
Žádná zpětná vazba se rovná spokojenost hráčů na 100%.
A nebo to, že hráči vědí že je to jak mluvení ke zdi a kdo by ztrácel čas mluvením ke zdi která neodpovídá..
Chceme docílit, aby si nás všimli a vzali v potaz naše přání?
Ano, to se ví že ano.


Já neříkám že flákáš reporty, že je píšeš jednou větou apod, jen říkám že inno nemá chuť diskutovat(očividně), podívej, kdyby chtěli tak by něco dělali.
Když se zeptáš 10 hráčů, tak dovolím si tvrdit že názor na tyto klikací akce a podobně směšné výprodeje jako ten co teď probíhá mají stejný a to špatný.Všude se o tom píše, v hře, na .net forum, beta forum, opravdu inno to moc dobře ví co si o podobných akcích hráči myslí..
Chceš feedback, ok, zimní akce, nuda, nic nové, drop pořád stejný odpoad, ztráta času.
Výprodej, no na stupnici 1 až 10 ho hodnotím -999 (mínus 999), za docela dlouhou dobu jsem zde nezažil tak do očí bijící výsměch hráčům(super ceny, bez možnosti platby UPD).

No a co myslíš co se stane, za pár týdnů/možná měsíc máš zde to samé, až na to že se nebudou sbírat rampouchy ale něco jiné.A o těch "special sales" nemá cenu psát, těch ještě v tomto roce bude hafo..
 

DeletedUser307

Guest
+ nic

- nesnáším klikat jak idiot 15s abych něco splnil
- padá staré haraburdí, úkolové věci několikrát zbytečně navíc, bez podpory neví nikdo jestli je prodat nebo někdy budou ještě potřeba
- buglé úkoly/ chaotické úkoly


Celkové hodnocení akce:

Hodnocení události: 0
Hodnocení výprodeje: 0

PS: 11 let hraní a včera mi padla z „nové akce" sada Allana Quatermaina - to beru jako výsměch a lituju těch co opravdu kupují nugety!
PS2: teď padla podruhé - HURÁ!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:
...
2)
jak jsem zmínil na začátku, v souvislosti s tím INNO před vánoci učinilo chybné rozhodnutí nedat do akce sady z DNŮ MRTVÝCH (top věci pro duelanty) a asi se jim to promítlo do zisků, takže výsledkem je, že to zkouší takhle. Sami si svázali ruce před VÁNOCI, teď to dokonali,-)
Vánoční výprodej 2019 nebyl úplně Vánoční výprodej 2019, přinejmenším ohledně toho roku 2019,-)
Problém je že jsou DNY mrtvých a VÁNOCE víceméně po sobě, ale je to snad chyba hráčů? Nikoliv, chyba spočívá na straně INNa, že ty akce během roku rozhodilo takto, nelze za to pokutovat hráče, ale stalo se. Tato politika má a bude mít za následek jen a pouze menší zisky INNO, dle mě kdyby byly sety z Dnů mrtvých 2019 vhozeny do Vánočního shopu a teď v únoru 2020 přišla do SHOPU nějaká nová nuget akce, nebo stará (např. s andaluským koněm či havej sadou atd., protože to lidi reálně na serverech sháněj) udělaj líp a vydělaj víc,-)
To co teď vidíme na shopu vypadá opravdu zoufale,-)
Ale dík za slevu pro nuget pytel, za to dávám celé akci 3 (je dobře, že je, ale kdyby tam nebyly ty věci z Dnů mrtvých za ty ceny asi bych dal i 5, byl by to menší výsměch,-)

Nic ve zlém, snažil jsem se jen o konstruktivní "hodnocení" zmíněné akce, neb jsem měl pocit, že je o to zájem,-)
Howgh
 

DeletedUser14059

Guest
Zimní událost:

+ fajn výplňová akce, kde člověk očekává málo (zapadne do řady výplňových klikacích akcí)
+ z rampouchů občas vypadne i něco užitečného
+ nevyžaduje to po nás nuggety ke splnění akce (pokud se někdo nehoní za úspěchem být první)
+ nejsme nuceni rampouchy klikat (nic nám neuteče, protože rampouchy nic nenabízí extra)

- úkolová řada, která má vysoké požadavky a nízké odměny (opět nebudu plnit, protože není důvod ji plnit)
- padají staré sady, které jsou nepotřebné
- stejná pravděpodobnost rampouchu při 15s i při 1h pracích (kdo dělá jen 1h práce, nenasbírá zřejmě 100 rampouchů)
- úkolové itemy padají až moc často vzhledem k tomu, kolik jich je potřeba na splnění úkolu (vzniká přehršel úkolových itemů, které jsou k ničemu)


Výprodejová akce:

+ 30% sleva na vše (jediné, ale velké plus)

- kovbojka/vaq za praštěné ceny vůči jiným nugget setům
- kromě kovbojky/vaq zimní výprodej nepřinesl nic, než 30% slevu
- shop i přes velké slevy je plný odpadu (nepoužitelné staré sety, staré truhly s odpadem, jako např. za 1400 nugget lesklá premiová…)

Celkové hodnocení akce:

Hodnocení události: 6
Hodnocení výprodeje: 6
 

Deleted User - 825207

Guest
Vidíš Miko, třeba love je nadprůměrně spokojen jak s rampouchy tak s výprodejem, oběma dal nadprůměrné hodnocení, hlavně toto pošli do německa, aby viděli že lidi jsou prakticky spokojeni.. :D

EDIT:
Nebo radši to tam neposílej, uvidí že je někdo spokojen a žádné změny se nedočkáme..
 
Osobně nejsem příznivec těchto akcí, jejich smyslem je klikat 15s práce s vědomím, že vám nic hodnotného stejně nepadne. Neplním je a dokud nebudou odměny odpovídat času, který je potřeba při jejich plnění vynaložit, tak ani nebudu. Výprodej je jen výsměch hráčům, není potřeba ho komentovat.

+ nic

- nepoužitelné "odměny", které ani dědek nechce.
- klikání 15s, jinak nemáte šanci se zapojit a cokoli získat.


Hodnocení události: 0
Hodnocení výprodeje: 0
 

DeletedUser15301

Guest
akce ujde, uprimne by to asi chtelo neco zajimavejsiho a rozsahlejsiho, ale pro nemce to rozhodne neni priorita a po tom, co se delo wastelandu, si doufam cz tym rozmysli jestli jeste neco zacne, takze aspon neco.
za velky plus povazuju ty rampouchy za denni ukol
jeste jsem to moc aktivne sbirat nezacala, ale co se tady tyka tech kecu o ztrate casu: vy co tu nejvic drzkujete tu sedite u fora nekolik hodin denne, tak si kecy o ztrate casu nechte... nejrychlejsi to nasbirali za nejakych pet hodin...


no vyprodej: na to, ze tam byla sleva 30% tak mi to stejne prijde drahy... ja to kupovat nehodlam, ale dost lidi ve hre kricelo, ze by ty sady chtelo a nebyly ve vanocnich bednach...

rampuchy: 7
výprodej: 4
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 586785

Guest
Po 10letech hrani koncim. Nebudu tu tyden nonstop sedet a klikat, abych nasel vsechny rampouchy. Vaquero v shope je vysmech, stejne jako symphie.

Je to jen hra. Kdyz te to prestane bavit, tak s tim prestan.
Výsmech sú hráči, čo majú ego po strop. A to Vaquero, presne, Inno chce zarobiť posledné $$$.
Preto som si od 2.0 nekúpil nuggety, lebo som to videl už vtedy.
Vtedy boli všetci ticho a boli spokojný z novými zmenami; tí, čo neboli, už roky TW nehrajú.
Duely stoja od 2.0 za h**** a utrácať niekoľkokrát do roka výplatu za nové sety, to si radšej idem zahrať niečo do kasína,
alebo hrať na všetkých svetoch a otáčať si takto peniaze, na to nemám čas.
Zlý systém, ktorý vás psychologicky donúti tu sedieť stále, alebo utrácať za to majetok, v začiatkoch TW to tak nebolo.
Co to je ta symphie? Nějaký úkolový předmět, nebo jezdecké zvíře? Hledám a hledám, vůbec netuším.. Každý si na to stěžuje, nevím ale co to je..
Díky za odpověď
Človek, ty si multiúčet, čiže ako hovorím ja - NPC.
 

DeletedUser14059

Guest
Upřesnění mého hodnocení k tomu výprodeji… ono jedna stránka je 30% sleva na VŠE (toto tu již párkrát bylo, je to fajn, proč ne… prostě sleva…), druhá stránka je to, že tam dali vaq/kovbojku a třetí stránka může být cena vaq/kovbojky. Tyto tři aspekty mají pro mne asi následovné hodnocení, ze kterého vzniklo celkové hodnocení.

Pak je tady ještě otázka shopu obecně, jestli není už zastaralý, co se itemů týče… že už je jedno, jestli je sleva 30% či 70%… stejně tu lesklou premiovku nikdo soudný nekoupí, i kdyby měla stát 200 dluháčů…

Takže moje hodnocení:
30% sleva = 8
daní vaq/kovbojky do výprodeje = 6
cena vaq/kovbojky = 2

celkem za výprodej: 6
 
- rampouchy nepovedené,zbytečná ztráta času a nabídka pro nuzáky

Celkové hodnocení akce:
10 - událost výsměch,když jsem zjistil co je v té bedýnce z úkolu,málem jsem se potrhal smíchy a poplácal se po ramenou,že jsem do toho nešel :D
5 - výprodej hodilo se doplnit chybějící části do setu,ale pochopitelně je to za nugáty a 4500 za bednu je dost.Smutné je,že se to asi jak je výše uvedeno,objeví zase v nějakém výprodeji,ale vem to čert.

Celková spokojenost tak 50/50 musím však níže doplnit...

DODATEK:Rozhodl jsem se tento event zkusit a dokončit alespoň na jednom servru.
Takže sumasumárum +- 6-7 hod celkem,+- 1200 energie a musím vypíchnout,že teda 5 truhel Vánoce 2012 které dali 3x neskutečně využitelného Bumptona a 1x Čingačuka a 2 Zimní jsou k nezaplacení :D
Nespočet PÁDEL co někdo nazval lopatou na sníh,KULÍŠKAMA bych mohl zásobit Kapku naděje,SOLI mám víc jak čeští silničáři a RUKAVIC jež vypadají jak v potlesku k povedenému eventu padlo taky víc než je vhodné :D
Padli i nějaké karty,ale co já vím která ještě chybí když to nikde (alespoň případně nevím kde) neukazuje které již mám,ale to už je opravdu zanedbatelný nedostatek.
Takže k eventu...NÉÉÉÉ JIŽ NIKDY!!! Tedy při takovémto párádním nálezném ;)
Věřím,že všichni supportéři,vývojáři,vrátní i uklízečky jenž v rámci zaměstnání U INNO našli stejné VZÁCNOSTI a prošli stejnou cestou ;) Nevěřím,že by někde někdo mohl být jakkoli zvýhodněn :D
Tedy nezbývá než poděkovat

Jediné plus dávám,že se zapnutým prémkem na výdělek si člověk nadělal alespoň nějaké doláče :) Ovšem stále je zde otázka zda to stálo za to :D

PROHLAŠUJI,ŽE TOTO NENÍ STÍŽNOST NA COKOLI A ROZHODNĚ JSEM DO VŠEHO ŠEL VE SVÉ VŮLI A DOBROVOLNĚ :D
PS: 1:45 hod ještě 7x :D

A jen mimo téma (Kočovný cirkus) je to loterie,věci stejné a z velmi vzácných tedy žluté oddělení (i když taky není o co stát) jsem snad neviděl ani jednou co jsem na hře,ale hlavně proč to píšu i když se opakuji jestli z 5ti možností volby je obsah 4x Jarmareční vesta a 1x čtyřlístek pak se nedivím,že za ta léta jsou lidi prudivý a nakakinkovaní...je to taktéž výsměch...howgh
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 825207

Guest
Po 10letech hrani koncim.
cg!
Nebudu tu tyden nonstop sedet a klikat, abych nasel vsechny rampouchy.
Jen maličkooo, cca jen 10 hodinek, ne týden.. :D
Je to jen hra. Kdyz te to prestane bavit, tak s tim prestan.
Přesně tak, dost lidí právě toto nechápe, když tě to nebaví, vždy můžeš přestat a najít si jinou hru co tě bavit bude!
Co to je ta symphie?
Ahoj, zde najdeš odpověď na svojí otázku. https://wiki.the-west.cz/wiki/Team
no vyprodej: na to, ze tam byla sleva 30% tak mi to stejne prijde drahy...
Ale ten pytel na nuggety se slevou se opravdu vyplatí, po vyklikání jsi v plusu, pokud ovšem dokážeš každý den vybírat..:)
Pak je tady ještě otázka shopu obecně, jestli není už zastaralý, co se itemů týče… že už je jedno, jestli je sleva 30% či 70%… stejně tu lesklou premiovku nikdo soudný nekoupí, i kdyby měla stát 200 dluháčů…
Ano, přesně tak, shop by chtělo nějak upravit, vylepšit, jak ty truhly tam tak i věci v nich a to platí i pro města a hadry a omg vše prakticky..
Hmm tak to asi neklapne..
A jen mimo téma (Kočovný cirkus) je to loterie,věci stejné a z velmi vzácných tedy žluté oddělení (i když taky není o co stát) jsem snad neviděl ani jednou co jsem na hře
Čéče já jo, ne tedy že by mi něco droplo ale koupil jsem na Jerichu od jednoho kluka komplet obsah truhly klauna(nebo jak se přesně ta truhla jmenuje), a ta je tuším v té poslední kategorii v cirkuse, říkal že mu to droplo z cirkusu ta truhla, takže možné to asi je ale šance budou závratně malé si myslím.
 

Deleted User - 586785

Guest
Přestaň spamovat vlákno OT...konečně se tu vede normální debata a zase to zmizí kvůli kravinám. Takové provokatéry tu mám nejradši.
Ja som nezačal. Nesprávnemu človeku to hovoríš.

Moje hodnotenie: 5
+ výhoda pre trash duelantov, ako ja, ako každý event, zbieram doláre tých, ktorý zbierajú rampouchy, v starých setoch dokonca a robím si z toho srandu
(jediná vec, za čo som ochotný utratiť nuggety v budúcnosti je ten nápoj na zníženie duelového levelu, aby som v tom mohol pokračovať, ale to je len riešenie následku, nie príčiny nedostatku hráčov)
+ výhoda pre tých, ktorý zbierajú staré itemy
- komu sa to chce klikať?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru