• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zlatá šavle - diskuze

DeletedUser1451

Guest

Zde můžete diskutovat o tajném úkolu, v jejímž finále dostanete Zlatou šavli.​


4146453_savle.png

Co potřebuju, abych získal Zlatou šavli?
Zaprvé potřebujete zablácený zakřivený kus železa.Ten můžete najít při práci, která se dělá v případě, že chcete, aby se parníky rychleji dostávaly do cíle. Ještě musíte mít na místě produktu nasazený nástroj, který se k této práci hodí (ostatně on se hodí všude, kde potřebujete něco kopat). A abych nezapomněl, nejméně parníku jezdí k večeru, proto to bude vhodná doba k práci.


Mám ten zakřivený kus železa. Co mám s ním dělat?
Přece nechceš, aby bylo to železo křivý, ne ? Musíš ho narovnat nástrojem, který se k tomu hodí. Ale nesmíš být žádnej slabota, musíš mít aspoň sílu jako 100 chlapů. Taky na to musíš mít klid. POrozhlídni se po nějakém klidném místě, třeba někde v lese.


Teď mám narovnaný zablácený kus železa. A co dál?
Musíš, železo vyčistit. Ale nebude to v žádné práci s vodou. Nejprve si dej do políčka produktu narovnaný zablácený kus železa. Do levé ruky si dej předmět, kterým to železo snadno vyčistíš (dávej si pozor, ať se jím nepoliješ... nedopadlo by to dobře). A teď si najdi práci, kde smíchávách jakési byliny a všeljaké blbosti, které se pak patlaj na lidi.


Dostal jsem očištěnou zlatou čepel. A teď mám udělat co?
Máš čepel, ale ta není ostrá, musíš jí naostřit. Dej si do produktu očištěnou zlatoiu čepel. A teď potřebuješ nějakou práci, kde je kamení, hódně kamení, nejlépe pokud se tam rovnou těží.


Mám ostrou zlatou čepel, co dál?
Zase si dej ostrou zlatou čepel do produktu. Máš jenom čepel, potřebuješ si dotvořit zbytek. Ten už nebude zlatý. Tak jdi dělat práci, kde budeš těžit kov, který je asi nejpoužívanejší v dnešní době. Ale to není vše. Než začneš dělat tuto práci seber Henrymu půl tuctu té černé věci, co má u kamen.


Super, mám zlatou šavli!


V tomto tématu jsou zakázány přímé návody. Otevřeně můžete diskutovat zde
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hrouda k šavli není,musíš to najít při jedné práci ve vodě..
 

DeletedUser10932

Guest
viem :) ale ci sa vam ju uz podarilo najst chcem vediet :) ci v tej info co mam neni nejaka klamna info
 

DeletedUser

Guest
A kdo chce vidět šavličku ve hře jako zbraň, ať se podívá na německou Arizonu na hráče McMercy !!!
 

DeletedUser

Guest
já myslim že je to s tim setem tak že je to buď šavle nebo kolt jako zbraň aby to bylo vyrovnané
 

DeletedUser10932

Guest
bonus bude asi nejaky neutralny aby pridaval aj secnym aj strelnym, cize by tam nemala byt ani sila uderu a ani strielanie. Aspon si myslim :)
 
Nahoru