• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Zlatá šavle

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím,chtěl jsem se zeptat,když již teď začnu hledat zahnutý kus kovu,tak jestli ho už najdu,nebo až dosáhnu určitého levelu.(úroveň 37/38)-Chci ho pro zlatou šavli. A ještě,zobrazí se mi lesní palouk na mapě až ho najdu,nebo kdy?
 

DeletedUser

Guest
Lesní palouk se ti zobrazí na úrovni 1 a víc a ten kus najdeš- a máš 30 úrovní na udělání šavle nebo koltu :) Ale doporučil bych ti Belle Starrsku- 30 úrovní je fakt hodně- 2 měsíce pokud nejsi TOP hráč.
 

DeletedUser

Guest
Rad bych se jen zeptal k tomuto tematu, takze kdyz pujdu na zelený palouk tak tam dostanu ukoly ktery mi pomuzou ziskat zlaty kolt nebo savli?
 

DeletedUser

Guest
Rad bych se jen zeptal k tomuto tematu, takze kdyz pujdu na zelený palouk tak tam dostanu ukoly ktery mi pomuzou ziskat zlaty kolt nebo savli?

musíš nejdřív najít buď zahnutý kus kovu nebo hroudu -doporučuji Ti si přečíst témata a nápovědy tady na foru -vypisovat Ti to nebudu
 

DeletedUser

Guest
Ja jsem se prave snazil najit nejaky tema dal jsem i vyhledat zlatý kolt ale nevyhodilo mi to zadne stranky , tak se omlouvam ze to jsem pisi znova. Mohli by jste mi jsem kdyz tak dat odkaz na danne tema díky.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru