• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

zlaty kolt aneb trziste

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
ahojte mam takovy problem hrajem s bratrem the-west na arizone ja jsem duelik a on stavar jelikoz nemohu tezit ropu zaplatil jsem mu vse potrebne na vyrobeni zlateho koltu, ten dokazal udelat ale nemyle prekvapeni kdyz my ho chtel hodit na trziste vubec nejde prodat na trzisti jakto?? kazda zbran by jse mela dat prodat na trzisti ne? jelikoz napodobeniny uz jsem na trhu videl tak proc se neda prodat zlaty kolt prosim za odpoved dekuji
 

DeletedUser

Guest
Protože kolt se dá získat jen jednou, za to napodobenina z truhel klidně opakovaně.
 

DeletedUser

Guest
a neni to jako trochu k nicemu? kdyz je nekdo stavar a kazdy hrac muze celkem udelat od kazdeho typu jen jednu 1 kolt 1 savli a 1 pusku a kdyz ma na silu uderu kcemu mu bude kolt? to radsi nekomu proda za prachy kdyz to nekdo nemuze... je to pak fakt knicemu protoze napr: skoncil sem u zapraseneho revolveru a proc? nemohu tezit ropu kdyz si nasadim mexickou soupravu stejne potrebuju jeste 125bodu abych moch tezit ropu jaky jiny zpusob teda je nez ho koupit na trzisti....
 

DeletedUser

Guest
me se nezda jednoduchy zaplatit 50 000,- nato abych mohl tezit ropu a pak to taky dat zpatky nebo je snad snadne si vydelat tolik penez? ani se my nezda a co teprv zpatky chtel bych videt jestli neni jednoduzsi to na trzisti nakoupit treba za 25k od bratra ci nekoho z aliance co nepotrebuje kolt schvalne si zaplat teda 100 000,- a pak rekni jestli ti to stalo zato :)
 

DeletedUser

Guest
no myslím že je to levnější, než to koupit na trhu, už jen hernand se pohybuje okolo 50k a nahoru... Toto by bylo o hodně dražší...
 

DeletedUser1318

Guest
...skoncil sem u zapraseneho revolveru a proc? ...
A ty už s hraním končíš?
S každým levelem ti schopnosti a atributy přibývají, můžeš nakupovat kvalitnější vybavení, můžeš použít Waupeeho. Těch možností je víc.
Já i jako dělník mám i šavli i kolt. A že to nejde úplně snadno je jen dobře. Přece jen to nejsou žádné obyčejné věcičky.
 

DeletedUser

Guest
zkratka zhrnu to tak nejsu takej king abych nasel za den 2-3 taschenkuv tomahavk atd navic sme level 61 expeni jde pomalu takze tak rychle levleni neprichazi v uvahu waupee pokud nemuzu delat praci za ktery se dostava produkt pytel penez prodejni cena toho pytle je 1k tk tky ne pac nato nemam schopnosti takze proc jednoduse aby to nedal nekdo na trziste za tricet tisic protoze jsem treba z ali pokud bych to mel delat levlenim pochybuju ze bych mel kolt do levlu 110 kdyz vemu waupeho za den tech 50k nenasetrim a ten produkt to uz vubec ne :) myslim ze nejsem jedinej kdo si to mysli
 

DeletedUser753

Guest
pokud ses lvl 61, tak kolt i šavle je až od 70 (67 voják) levelu, takže si dávej body do ropy a pomalu si vydělávej peníze na šamana. Taky jsem to tak dělal. Jinak to nejde. 120 bodů nění extra moc. Já předělával 70 a už jsem zase na 0 u šamana (respektive na 50)
 

DeletedUser

Guest
chci si to udelat tet at pak uz nemusim nic delat a i tak 120bodu ze neni malo? malo je 50 a pokud si dobre spocitam tak 120:3´40 a 61+40 je kolik? 101level to fakt nechci ... achjo noco nezbyva nez nasetrit takovejch 80k jeste hm
 

DeletedUser

Guest
Jak ted koukám ty snad the-west neumíš hrát 120 bodů není nic těžkého kup si nějakou lepší sadu Gentlemanovu sadu našetři si +- 10 k skoč za šamanem prohod si to co nejlíp a potom prostě ti bude zbývat tak 5 levlu a na tržišti kdyby to bylo prodatelné to by to rovnou mohli dávat někde zadarmo to má býjt tajnej ukol a ne že ti to někdo udělá Ahoj Jack Win
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru