• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zloději na světech

DeletedUser16879

Guest
Zdravím všechny nevím jak je to na ostatních světech ale napříkald na Coloradu hraje jeden hráč co opakovaně krade cenné věci z akcí z trhu. Je mu jedno jestli to je protivník nebo spolubojovník z aliance krade když může.
Nejhorší je že se pak každému ještě vysměje a nic nevrátí a hraje dál. Občas dostane ban ale to je vše nic jiného se neděje. Psal jsem několikrát na Support aby ho zablokovali permanentně protože tuto hru kazí slušným lidem ale marně. Furt se ohání pravidly že s ním nic nezmůžou.
Proto by jsem rád aby se Inno zamyslelo a udělalo nějakou aktualizaci herních pravidel protože si myslím že takhle se ne jenom nám vysmívají zloději ale i cellé Inno. Já takhle přišel o Basse pušku při minulé akci ted zase další člověk o koně či sedlo. Tyhle lidi jsou neponaučitelní a budou krást neustále dál a dál a nevím jak už je zastavit.

Ahoj Houmli
 

DeletedUser16057

Guest
Taky se mi stalo, že jsem byl jedním hráčem "okraden". Přitom lze krádežím i předejít. Pokud vím, tak existuje pomůcka zvaná "šepot". Toto se velmi hodí při obchodování, hlavně když je to mimo vlastní alianci!
Takže podstatě za vlastní chybu se platí, mnohdy i vysoká daň.
 

DeletedUser

Guest
Pokud takto obchoduješ mimo alianci jsi hlupák. Pokud v alianci, stěžuj si veliteli.
 

DeletedUser9990

Guest
Tuto klikačku hraji již nějaký ten pátek,ale zatím se mi ani jednou nestalo,že by mi nějaký člověk něco ukradl z inventáře.
Ač to není při podobných činnostech pro úspěch nezbytně nutné,snažte se občas zapojit mozek i u bezduchého klikání.
 

DeletedUser7239

Guest
Proto by jsem rád aby se Inno zamyslelo a udělalo nějakou aktualizaci herních pravidel protože si myslím že takhle se ne jenom nám vysmívají zloději ale i cellé Inno.

Tak Inno mělo pro tento rok v plánu, že budou moci dva hráči obchodovat mezi sebou. To jestli se jim to povede zavést do příštího updatu ale netuším. :unknow:
 
Tak Inno mělo pro tento rok v plánu, že budou moci dva hráči obchodovat mezi sebou. To jestli se jim to povede zavést do příštího updatu ale netuším. :unknow:

plán INNA na další období vypadá následovně: zavedení MPI, bugfix MPI, nějaká (vánoční?) losovačka o soupravy, úprava/rozšíření MPI, bugfix MPI, nějaká (velikonoční?) losovačka o soupravy, roztočení medvěda, bugfix medvěda, nějaká (den nezávislosti?) losovačka o soupravy a pak konečně budou mít volné ruce k tomu něco udělat ...

jinak je dobré s vzrůstající cenou itemu, mít co nejmenší potencionální trh a co nejmenší čas zboží na trhu .. ale to snad musí být každému trochu znalému místních podmínek jasné, nebo ne ?
 

DeletedUser1318

Guest
...Tyhle lidi jsou neponaučitelní a budou krást neustále dál a dál a nevím jak už je zastavit.

Ahoj Houmli
Nepoučitelný je ten, který opakuje stále stejnou chybu.
Nabídka na trhu je přístupná tak, jak ji nastavíš.
Pokud někdo cokoliv koupí, pak není zloděj.
Jestliže se neumí domluvit kupující s prodávajícím, je problém v tom, že pořádně neumí využít možností daných nastavením hry.
 

DeletedUser17592

Guest
Nevim, jak muze byt ten, kdo kupuje verejne veci na trhu byt oznacovan za zlodeje, apelovat na support at mu daji ban, pripadne chtit po Innu menit pravidla hry.

Jaky zakon dava onomu cloveku si to nekoupit? To, ze je u toho napsany nejaky jmeno? Sam tyhle zluty otazniky nectu, protoze jsou v nich napsany vetsinou blaboly, jak je to nejvyhodnejsi a nejrasnejsi. Takze sory, nectu, pokud sem na Dakote nekdy takhle nekomu neco skoupil, je mi lito, mate to delat tak aby k tomu nedoslo.

Za me plakani na cizim hrobe.
 

DeletedUser9371

Guest
Tyhle pláče jsou už od vzniku trhu. A že byli borci, co číhali u každé bitvy, protože věděli, že si hráči přeprodávají třeba posílení, hadry a podobně ve městech u pevnosti před bitvou. Číhali a vyplácelo se jim to.
Od toho je možnost prodeje jen mezi hráči města, či aliance. No když je to hráč mimo ? Tak šeptem na chatu a bleskový prodej mezi hráči. Zloděj to nestihne.
A že okolo toho už bylo spousty zloby a nervových kolapsů.
Ale trestat "Banem" ? To snad ne. Prostě si musíte dávat pozor. Jste na divokém západě, i když to tak v posledních letech hry nevypadá. Spíš na tržnici, trhu, festivalu, herně ...
:)
 

DeletedUser15959

Guest
Divoký západ byl o rovných lidech, co uměli držet nejen kolt ale i slovo, bylo to o charakteru lidí, zloděj byl vždycky po zásluze potrestán, zloděje koní třeba věšeli a já bych se i přidal za to, aby ta tradice byla obnovená....
nikdy jsem si nedovolil někoho podvést při obchodu, ale někteří z toho mají i zábavu, slíbí a pak se vysmějí a dělají mrtvýho brouka, pověsit na nejbližší strom a....
 

DeletedUser1318

Guest
Divoký západ byl o rovných lidech, co uměli držet nejen kolt ale i slovo,...
Éra Divokého západu se dá definovat jednou jedinou větou: Byla to doba, kdy muži, přitom muži velmi rozdílných povah a lidských hodnot – mimořádně tvrdí a mimořádně nelítostní, zabíjející i zabíjení, brali zákon do vlastních rukou. Byl to krutý svět a doba byla příliš hektická, než aby si to uvědomovali.

Byla to doba, kdy se pionýři prodírali dál a dál na Západ a hynuli pod šípy a tomahavky Indiánů. Doba, kdy americká kavalerie v oplátku masakrovala rudochy po tisících. Doba, kdy lovci vybíjeli statisícová stáda bizonů. Doba, kdy šerifové museli čelit všeho schopným desperátům. Byla to prostě doba, kdy muži vyvíjeli nebývalé úsilí, aby poslali co nejvíc svých bližních na hřbitovy obutých.

O mnoho let později si američtí historikové uvědomili, že to všechno nebylo až zas tak úplně v pořádku. A tak začali skutečnost, opravdovou historii svého národa, přelakovávat vrstvou mýtů. Činili to skutečně dokonale, tak dokonale, že s postupem času se pravda zcela vytratila. Byla nahrazena legendou. Začali s tím doboví obskurní pisálci, kteří se přiživovali na slávě mužů, jako byli Wild Bill Hickok, Wyatt Earp, Buffalo Bill, George Custer, Jesse James, Roy Bean, Billy Kid, Butch Cassidy nebo Sundance Kid. A potom přišel film, pak televize a všechny sdělovací prostředky, včetně beletrie, převzaly už ne mýtus, ale vědomou nepravdu...


zdroj: http://www.valka.cz/clanek_11481.html
 

DeletedUser17028

Guest
Naždaj Lidiškové,

chápu že soudruzi z NDR asi už pobrali morálku z NSR a neznají slovo Krádež a tak jim přijde malicherné se takovouto Maličkostí zaobírat přitom by to šlo vyřešit Úplně Snadno:

Když Hráč vloží na trh Item s Jmenovkou jiného hráče - Tuten Bussines by byl viditelný pouze pro prodávajícího a kupujícího = Bylo by po Krádežích NaproVždy

S přáním Hezkého Předvánočního Dne - John Deep
 

DeletedUser18291

Guest
Nebylo by protože pořád máš to, že dáš jako první na trh a on to vezme a dá ignor...
 

DeletedUser9371

Guest
Jak píše Cerovin. To se nevyřeší nikdy. Čěši jsou národ vtipálků, humoru a zlodějů. :D

Mě osobně nikdo nic z trhnu od jejich vzniku neukradl. Je to o domluvě, šeptání, rychlosti a důvěře v hráče. Drahé a cenné věci neprodávám, neměním. Jen s tím, koho znám roky ze hry.
 
Toto bylo perfektně vyřešeno ve hře Runescape. Při výměně oba hráči dali své itemy do okna výměny. Když tam opravdu bylo, co jste od druhého chtěli, dali jste potvrdit obchod. To samé ten druhý hráč. Pokud jeden z nich chtěl věc vzít zpět nebo dal jinou, skočilo to zpět jako nepotvrzené a muselo se znovu potvrdit. Až když měli oba potvrzeno, obchod proběhl. Takto nemohl nikdo nikoho okrást :klubun:
PS: našel jsem i screen toho okna
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser17592

Guest
Trochu pro odlehčení a pochopení toho, proč jsem tu psal, že ty žluté kolečka většinou nečtu, jsou v nich zpravidla blbosti.

Doplácí pak na to ti, co tam napíší nějaké věnování. Prostě nekoukám, beru, je-li to výhodné, říká se tomu "bannerová slepota".


3CZnpq8.jpg
 

Mikosansobi

Člen týmu
Nehádejte se mi tady :D

Všichni jste tady dali svá pro a proti, nápady, doporučení...

Na to speciální odpověď není. Protože stejně na konci se dopátráme k tomu, že ani prodej - hráč s hráčem- nebude fungovat na 100%. I když ulehčí některé komplikace.

Také se mi stalo, že jsem u popisku našla vzkaz - berte všichni. Také se mi stalo, že jsem při svých začátcích koupila něco, co nebylo moje...tedy bylo, ale pod jiným popiskem.

Jednoduché to nemají už ani hráči, kteří jsou ve městech a aliancích, i tam se občas ukáže černá ovečka, která vykoupí všechny výhodné předměty a zmizí. Ale bandité byli i na divokém západě.

Trh přes support nedoporučuji. I tady by mohlo dojít k podvodům. Spousta hráčů stále nemá potuchy o bezpečných heslech nebo zabezpečených internetových připojeních. Krádeže, prodeje účtů je běžný jev. A pokud "zloděj" napáchá na odcizeném účtu škody krádeží věcí na trhu, je doteď poctivý hráč označen cejchem zloděje a rovnou může přestat hrát.

Čiň lidem to, co si přeješ, aby oni činili tobě.
 

Deleted User - 31870

Guest
Všechny příspěvky, které budou obsahovat jméno "zloděje", budou bez milosti smazány - respektujeme nastavení hry i samotný fakt, že pravidla hry "krádež" dovolují a osočování jiných hráčů bez důkazů je nepřípustné. Diskutujte v obecné rovině, děkuji za pochopení.
 
Nahoru