• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Změna v pravidlech - Povolení předání účtu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1318
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1318

Guest
Já bych k tomu měl jediný dotaz, je to změna jen pro české světy nebo je to obecně platné pravidlo?
A osobní dojem?
Ještě chybí vytvořit ceník pro multiúčet a už to bude komplet.
 

DeletedUser7836

Guest
Záleží na každej verzii či si túto možnosť uplatní.
Rozhodli sme sa to zaviesť hlavne kvôli tomu, že rapídne ubúda počet hráčov a je škoda rušiť vybudované účty ak je tu možnosť, že sa bude mať o ne kto starať.
Čo sa týka multiúčtov nemyslím si, žeby mali nejako pribúdať.
 

DeletedUser

Guest
Jinak.....stále platí pravidlo - jeden svět - jeden účet. Multiúčty budou i nadále trestané dle platných Pravidel.
 

DeletedUser1318

Guest
Čo sa týka multiúčtov nemyslím si, žeby mali nejako pribúdať.
Nemyslel jsem to tak, že by měly multiúčty spontánně přibývat, myslel jsem to tak, že se to začíná zdát, jako jedna z posledních možností, jak na westu ještě vydělat.
Takto měnit pravidla, to už je dle mého vkusu nevkusné.


Jinak.....stále platí pravidlo - jeden svět - jeden účet. Multiúčty budou i nadále trestané dle platných Pravidel.
V současné době to tak samozřejmě je.
Zatím.
Co je evidentní, že je west opravdu v těžké krizi a hledá zoufalá řešení, jak z ní ven.
Problém je v tom, že není škoda těch účtů, ale těch hráčů, co jim ty účty patřily.
Smutné je to, že to někteří pochopili až tak pozdě.

Mimochodem, §5) (Nákup, prodej a převod účtů) předpokládám zůstává v platnosti, jak je ošetřeno, aby nebyl porušován? Předpokládám, že účastníci transakce na sebe vzájemně žalovat nebudou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Z původního oznámení jsem se nejdříve mylně domníval, že převod už je povolen. Kdy plánujete přesun povolit? Bude možné nabízet a poptávat účty zde na fóru?

Chudák west, už aby povolili multiúčty za nugety, jak v některých jiných hrách, aspoň aby virtuálně nabyl počet hráčů.
 

DeletedUser

Guest
No tak pokud by jsi uzmul něco, do čeho jeho majitel vložil peníze, tak se není čemu divit. To je krádež jako každá jiná. Jestli několik roků něco provádíš, dáváš do toho peníze a někdo ti to vezme anebo znehodnotí, tak je to přečin.

No čekal bych že se to dá posoudit jako obyčejná krádež, ale je mají na to speciální paragraf - trestný čin - neoprávněný přístup k počítačovému systému a nosiči informací a zároveň opatření a přechovávání přístupového zařízení a hesla k počítačovému systému a jiných takových dat.

Jenom pozor, nejsme majitelé našich účtů, vše je majetkem Inna. Proto se tvá formulace nedá použít na likvidaci našich "investicí" Innem :-) . Když se Inno rozhodne zrušit ti postavum ničeho nelegálního se nedopustí.
 

DeletedUser

Guest
Docela to něco vypovídá něco o tom, jak update 2.0 "pomohl" Westu; tahle novinka jenom naštve hráče, kteří se někam vypracovali vlastními silami, takže si myslím, že je to hašení ohně benzínem...

Navrhoval bych otevřít jeden nový svět, kde by byly multiúčty, převody účtů a vše jinde zakázané povoleno, ať si přijdou na své ti, kteří si chtějí užít podobný styl hraní, mohly by tam být nastaveny i automatické migrace postav získaných převodem na jiných světech - jedni by si přišli na své a my ostatní bychom měli klid.
 

DeletedUser14862

Guest
Taky by mě zajímalo, proč to přichází právě v tuhle chvíli, odliv hráčů byl patrný již mnohem dříve.
 

DeletedUser10258

Guest
:D jako pardon, ale tady asi někdo spadl z jahody na znak, nebo já už si to nedokážu jinak vysvětlit. Samozřejmě, že si to nikdo z moderátorů ani supportu nepřizná, ale je zcela naprosto jasné a kdo tu hru hraje několik let tak ty poměry zná a ví jaké se tu dějí levoty skrz účty.

Ovšem legalizace jedné ze zakázaných situací je další fackou do řad hráčů, kteří se vypracovali sami. Jak už tu někdo poznamenal, kdybyste se raději snažili zvrátit odliv hráčů, skrývajících se za těmi účty.... ne, vymýšlíte další ptákovinu a zcela zásadně uvolňujete pravidla.

Je zcela jasné, že to bude fungovat tak, že se někdo, kdo má již jeden účet domluví s tím kdo končí, založí si fiktivní adresu (ostatně dneska jich každý může mít milion), na tu si nechá poslat registrační odkaz, heslo a vesele si účet aktivuje.

A komu tím prospějete? Jen budete uměle maskovat počty lidí na westu a nebudete schopni říct, kolik reálných lidí hraje, takže zase budete plácat jak je to růžové.

A teď prosím jednu otázku. Jak tomuto chcete zabránit? Jak chcete přijít na to, že to někdo udělal, když sami aktivně mulťáky nehledáte? Mulťáky řešíte až tehdy jsou-li někým nahlášeni. Někdo z toho má dokonce smysl této hry.
 
kazda hra ma svuj boom a pak nasleduje vetsinou uz jen ruzne rychly propad, ale W2.0 je velky kockopes ohledne stylu hrani (je obrovsky rozdil stylu resp. cas. narocnosti hrani mezi 20, 40 nebo 80 lvl), ktery nema moc velky potencial chytit a dlouhodobe udrzet noveho hrace. Proto INNO se *****ilo k teto defakto posledni obezlicce - stejne se to +- uz nejakym zpusbem tady nelegalne delalo, legalizace tohoto je jen logicky krok a osobne to vitam.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser14443

Guest
A teď prosím jednu otázku. Jak tomuto chcete zabránit? Jak chcete přijít na to, že to někdo udělal, když sami aktivně mulťáky nehledáte? Mulťáky řešíte až tehdy jsou-li někým nahlášeni. Někdo z toho má dokonce smysl této hry.

Proč myslíš, že je nehledají? To se pleteš, hledají.
 

DeletedUser7836

Guest
Ovšem legalizace jedné ze zakázaných situací je další fackou do řad hráčů, kteří se vypracovali sami. Jak už tu někdo poznamenal, kdybyste se raději snažili zvrátit odliv hráčů, skrývajících se za těmi účty.... ne, vymýšlíte další ptákovinu a zcela zásadně uvolňujete pravidla.
Hm hram tuto hru od začiatku roka 2009 a vždy ked nejaký hráč končil každý sa ho snažil od toho odhovoriť. Hlavne ak šlo už o vypracovaný účet. Hral som veľa svetov a nikdy som teda nevidel, žeby spoluhráči vítali koniec nejakého hráča. A práve preto ked už je west v takej situácii v akej je, sme sa rozhodli zaviesť tento krok. Niesom zamestnanec inno, čiže ich tu nebudem obhajovať a biť sa za nich. Nerobí mi problém napísať že west je v koncoch a posledné updaty ho len kazia a majú za ciel vytrieskať z ludí posledné peniaze. Každý kto hrá túto hru dlhšie to musí priznať.
Tak teda prečo nezachrániť aspoň pár účtov ? Nieje škoda, ked sa zruší vypracovaný účet ? Stále platí pravidlo jeden účet na jednom svete, čiže neviem prečo by sa mali navýšiť multiúčty. Niesom naivný, hráči sa snažia stále obchádzať pravidlá a samozrejme sa stane, že niekto sa pokúsi darovaním účtu mať na svete 2 postavy. Ale na toto sa dá veľmi lahko prísť a neverím tomu, žeby to nejakému hráčovi dlho vydržalo.
Už naozaj neviem ako sa hráčom zavdačiť. Ako sa podla teba dá zachraniť ešte west ? Na samotný vývoj hry nemáme žiadny vplyv, nikto z nás tu nesedí v inno. Máme im predkladať návrhy ? Ved to robíme, ale sami vidíte aká je niekedy s nimi ťažká komunikácia. Je to hned poznať hlavne na tom, ako dlho trvá odstránenie niektorých bugov. Myslím, že náš team robí pre west všetko čo môže. Napríklad toľko súťaží čo sa vyhlasuje tu som nevidel snád na žiadnej verzii. Fakt neviem čo máme ešte robiť aby sme sa vám zavdačili.

Je zcela jasné, že to bude fungovat tak, že se někdo, kdo má již jeden účet domluví s tím kdo končí, založí si fiktivní adresu (ostatně dneska jich každý může mít milion), na tu si nechá poslat registrační odkaz, heslo a vesele si účet aktivuje.
Ak si myslíš že na skrytie multiúčtu stačí nová mailova adresa tak to by sa na tie multiúčty nedalo snád nikdy prísť.
 
No nelíbí se mi to taky. Nevadí mi ani tak že někomu spadne do klína účet, který by nikdy nenahrál, pokud mu ho někdo dá, tak prosím. Kvalitu mojí hry to nesnižuje. Vadí mi to, že normální hráč, aby se bál přihlásit na west někde jinde než doma. Hned pak je v ohrožení sdílené ip. Multiúčty jsou sice nepovolené, ale popouštění účtú je krok který jde mulťákům vsříc. Tady vám pod očima běhají hráči, kteří okatě vedou více účtů a vás to netrkne, leda omylem. Po jiných jste šli jak pes, pídili jste se a tady neuděláte ani základ.

P3t4 - Ty by jsi takhle měsíc zpátky nemluvil, naopak jak argumentuješ teď, stejně by jsi horečnatě mluvil proti tomu. Jestli je škoda že padne vypracovaný účet?! Ať padne zároveň s individuem který je jeho autorem, tam je ta podstata, svaly bez mozku nic neznamenají.
 

DeletedUser10258

Guest
Proč myslíš, že je nehledají? To se pleteš, hledají.

do jaké míry? jakou intenzitou? Proč třeba v nějakém intervalu, nepošlete hromadně nějaký repotvrzovací email na adresy uvedené při registraci? Myslím, že každý ví jak by to dopadlo :D
Problematika překladu adres na routrech ISP je věc další a nepředpokládám, že mulťáci jsou tak blbí, že si posílají mezi těmi účty suroviny nebo hadry.. Jak potom takovému hráči, hráčům dokázat, že jsou mulťáci?

Už naozaj neviem ako sa hráčom zavdačiť. Ako sa podla teba dá zachraniť ešte west ? Na samotný vývoj hry nemáme žiadny vplyv, nikto z nás tu nesedí v inno. Máme im predkladať návrhy ?

Bohužel, jak jsi poznamenal west už nezachrání nic. Cesta, kterou se inno vydalo a jejíž začátek já považuji zlaté zbraně a následně vše další co nemá s tématikou westu cokoliv společného, je špatná.

Z toho plyne, že já se domnívám, že by hráče mnohem více udrželo to kdyby se němci snažili tuto hru vést čistě, tématicky, vy***t se na zlaté zbraně, slony, velbloudy, pštrosy, vánoční tomboly, ufo, duhové poníky a další kraviny. stejně jako si myslím, že by mohlo být zajimavé otevřít jeden svět s nějakou starší konfigurací, samozřejmě opravené herní chyby, ale bez zlatých zbraní, bez nugetů. Vím, že to je utopie, ekonomický nesmysl, ale myslím, že by to hráče zatraceně zaujalo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
P3t4 - Ty by jsi takhle měsíc zpátky nemluvil, naopak jak argumentuješ teď, stejně by jsi horečnatě mluvil proti tomu. Jestli je škoda že padne vypracovaný účet?! Ať padne zároveň s individuem který je jeho autorem, tam je ta podstata, svaly bez mozku nic neznamenají.
Neviem odkial bereš túto istotu. Som zato už dosť dlho a práve ja som ten "zlý" kto to v teame navrhol.


Z toho plyne, že já se domnívám, že by hráče mnohem více udrželo to kdyby se němci snažili tuto hru vést čistě, tématicky, vy***t se na zlaté zbraně, slony, velbloudy, pštrosy, vánoční tomboly, ufo, duhové poníky a další kraviny. stejně jako si myslím, že by mohlo být zajimavé otevřít jeden svět s nějakou starší konfigurací, samozřejmě opravené herní chyby, ale bez zlatých zbraní, bez nugetů. Vím, že to je utopie, ekonomický nesmysl, ale myslím, že by to hráče zatraceně zaujalo.
No bohužiaľ nemci takýto svet neotvoria. Tento návrh im už bol predložený z viacerých strán.
 
Vypadá to, že o zábavu bude postaráno :-)


A: "Ahoj Béčko, dlouho jsem tě tu neviděl, jak se vede?"

B: "Čau Áčko. Já jsem teď nové Béčko, já jsem převzal účet od starého Béčka. Ale budeš si mě možná pamatovat, hrál jsem na světě jedna jako Céčko, než jsem převzal Béčko. Na jedničce jsme se párkrát duelovali."

A: "Aha, tak na jedničce jsem ještě nehrál já. Já totiž taky nejsem Áčko pořád. Tenkrát tam na jedničce hrálo ještě staré Áčko, já jsem jako Áčko teprve půl roku, předtím jsem byl Déčko, ale to už Áčko na jedničce nehrál."

B: "Jo tak to se neznáme, já jsem s Déčkem nehrál."

A: "No tak nic, měj se, Céčko-Béčko. ;-)"

B: "Ty taky, Áčko-Déčko. ;-)"
 

DeletedUser5921

Guest
Ahoj, ne ze bych planoval MLF predat, ale nemelo by se pri predani povolit zmenit NICK, aby proste novy hrac jiz nebyl svazan s tim starym, ktery mohl mit konflikty/vazby, ktere novy hrac samosebou nema?
 
Uvedu příklad.
Server Travianu končí každých cca 9 měsíců díky čemuž mají nový hráči možnost začít bez faktické ztráty v budouvání vesnic...
S každým koncem někdo skončí, ale s každým začátkem má možnost začít znovu a i po nějakých 6 letech co Travian běží a také se různě vyvíjí, má úplně nové hráče. Co je ale hlavní: má i hráče, kteří třeba před 3 lety skončili, ale zase se na jeden nebo dva světy vrátili a začali znovu.

To u Westu není, protože poté, co v roce 2010 začal poslední NEPRÉMIOVÝ svět, neměli už nový hráči možnost začít bez deficitu na již hrající hráče.

A neukončením herního světa či postavy tak zaniká možnost nedobrovolného konce což v znamená, že se k ukončení hry musí hráč odhodlat sám. To však ve výsledku znamená, že se jeho končení bude kvůli citovému vztahu k postavě protahovat na neúměrně dlouhou dobu a následně u většiny z nich zaniká jakákoliv možnost návratu na NOVÝ NEPRÉMIOVÝ svět, pokud by nějaký byl.

Problém konce a začátku bych tedy hledal u samé koncepce této hry. Pokud tedy INNO neplánovalo projekt výdělečný 4-5 let a potom potopa. A při zjištění, že to hezky vydělává pak na samém konci nezačlo vytahovat tyto tisíckrát omýlané updaty a novinky na vytažení peněz ze zbývajících hráčů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru