• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Změna v pravidlech - Povolení předání účtu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1318
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
u obou her (Travianu i Westu) podle me autori pri jejich spusteni moc netusili jak budou jednotlive svety koncit ci se restartovat, na to prislo az casem - a zadne plany na roky dopredu rozhodne neexistovali. U westu to chteli asi autori pojmout trochu jinak (neuzavirat) a zacilit na jiny druh hracu ... i kdyz tu jsem tri roky, tak si ted nejsem jistej za to byla ta lepsi varianta ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7239

Guest
Hra The Westu ale není dělaná podle hry Travian :( Dejme tomu, že začnu 1.1. a první sézonní úkol je na sv. Valentýna, což by začátečník třeba nestihl (já jsem například se svými postavami 3 měsíce ve hře a jedna ze šesti už byla dřív, ale neměl jsem ji dobře propracovanou na Hledání pokladu takže se mi to podařilo jen s jedním). Možná, kdyby se The West hrál třeba dvouletně a potom resetoval možná by to i šlo. :D Nicméně já tu nejsem od toho, abych tu schvaloval návrhy od toho je tady INNO.* lol Problém ale vidím v penězích. Ne každý chce do hry investovat, protože na to nemá. Ten, kdo do toho investuje se potom těžce loučí s herní postavou jak píšeš. Proto jsou tady ty migrace. Akorát opravdu nevím taky k čemu je předávání těch účtů. Ten, kdo s tím chce skončit přece nepotřebuje, aby s jeho herní postavou někdo hrál (spíše tu jde o to, aby získal zpět své finance, které do toho vložil :blush:) a nováček zase si se silnou postavou nevychutná to vypracování SVÉ herní postavy. :P

*Nevím o tom, že by nějaká herní firma vůbec schvalovala návrhy hráčů, pouze ty, které se jim hodí. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahoj, ne ze bych planoval MLF predat, ale nemelo by se pri predani povolit zmenit NICK, aby proste novy hrac jiz nebyl svazan s tim starym, ktery mohl mit konflikty/vazby, ktere novy hrac samosebou nema?

toto není špatný nápad. Co při předávce účtu zavést nutnost požádat o změnu jména? Samozřejmě staré jméno by se muselo zachovat určitou dobu na profilu, ať je to všemm jasné.
 

DeletedUser9371

Guest
Chudák hráč, který by musel hrát pod nickem Krosna, kdybych opustil třeba sedmičku a účet daroval. Což nehrozí, takovou radost hráčům na druhé straně hradeb neudělám.
V každém případě, změna nicku hráče je dobrá myšlenka.
:D
 

DeletedUser

Guest
Na sk darovanie účtu funguje čo pamätám a funguje to normálne, jasné, že s tým je občas nejaký problém, ale s čím neni?

Berte to tak, že kto chce podvádzať, tak si cestu vždy nájde, či sa účty dajú previesť alebo nie. A aj tak 99% hráčov, ktorý majú dobré postavy a hrajú už dlho a majú svoje meno, tak postavu nikomu nedá a tá skončí spolu s ním.
 

DeletedUser2682

Guest
No nevím, měla jsem jeden čas celkem útlum a k tomu postavu skoro na každém světě , skončit se mě nechtělo , právě kvůli vypracovanosti postav.celkem bych v té době uvítala, kdybych mohla někomu předat postavu , nebo dvě. Ale jen s tím, že se dá přeměnit nick.
 

DeletedUser

Guest
..... Ale jen s tím, že se dá přeměnit nick.

no však práve preto hráč s menom svoj účet väčšonou nedá....a zmena nicku by musela byť cez support a pochybujem, že sa bude chcieť do toho pliesť...Okrem toho, že by mohol niekto duelovať, okrádať a ja neviem čo a potom si zmeniť mail a napísať na support, že účet je darovaný a chce zmeniť nick a bol by čistý a to by asi nebolo fér :)
 
No nevím, měla jsem jeden čas celkem útlum a k tomu postavu skoro na každém světě , skončit se mě nechtělo , právě kvůli vypracovanosti postav.celkem bych v té době uvítala, kdybych mohla někomu předat postavu , nebo dvě. Ale jen s tím, že se dá přeměnit nick.
Tady se ale zřejmě jedná o to, že se předá celý účet se všemi postavami na všech světech.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru