• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Změnit hráčské jméno (nick)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8442

Guest
Ahoj je blbí že se nedá změnit hráčský jméno.:evil:

nedá se změnit hráčský jméno to je na velké kulové
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5473

Guest
Panebože to snad ani nemyslíš vážně,ne?

Prosím LOCK, tohle je za trest...
 

DeletedUser

Guest
Panebože to snad ani nemyslíš vážně,ne?

Prosím LOCK, tohle je za trest...

proč by to nemyslel vážně?:ehm:
já myslím, že je to dobrej nápad, i když tu byl už asi milionkrát :loool::ups ha:
toto je docela velký nedostatek the-westu... je to asi v každé online hře, tak proč ne tady...
vím sice, že to nemá šanci projít, ale toto se bude navrhovat pořád a napadlo to určitě už každýho :cool1:
 

DeletedUser5473

Guest
Mě teda rozhodně ne.
Jako nedostatek to rozhodně nevidím, naopak kdyby to šlo, tak by to byl nedostatek.
A s tím, že to je asi v každé online hře...Tak to by mě zajímalo v jaké, protože jsem to zatím nikde neviděl(ale možná existují) a to jsem jich hrál už docela dost a tede west s měněním nicku...To si nedokážu představit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No podle mě to není dobrý nápad.:smoker::cool1::smoker::cool1:
 

DeletedUser

Guest
to je nanic..... kdyz se jednou muj kamarad bude menovat treba hrac A a dalsi den hrac B tak ho nepoznam :( takze za me jasne NE!!! a prosim LOCK protoze vsadim svoje cpu ze to neprojde....
 

DeletedUser

Guest
to je nanic..... kdyz se jednou muj kamarad bude menovat treba hrac A a dalsi den hrac B tak ho nepoznam :( takze za me jasne NE!!! a prosim LOCK protoze vsadim svoje cpu ze to neprojde....

pokud se tvůj kamarád přejmenuje, tak jestli je to kamarád, tak ti to řekne... pokud ne, tak máš špatný kamarády :loool:
tohle by mohlo helpnout stavitelům, kteří si neustále stěžují na to, že je někdo napadá :loool:
a to, že to neprojde, ví každý, protože tady neprojde moc nápadů, ale stejně nás pořád baví vymýšlet nové nápady, i když víme, že neprojdou ( a taky nás hodně baví ty nápady kritizovat ):loool:
 

DeletedUser

Guest
Jednou si si ten nick zvolil, tak nevidím důvod, proč ho měnit.
 

DeletedUser

Guest
jo a este kdyby ti nekdo ukrad ucet tak bys ho uz nenasel takhle se ti aspon vrati
 

DeletedUser5473

Guest
pokud se tvůj kamarád přejmenuje, tak jestli je to kamarád, tak ti to řekne... pokud ne, tak máš špatný kamarády :loool:
tohle by mohlo helpnout stavitelům, kteří si neustále stěžují na to, že je někdo napadá :loool:
a to, že to neprojde, ví každý, protože tady neprojde moc nápadů, ale stejně nás pořád baví vymýšlet nové nápady, i když víme, že neprojdou ( a taky nás hodně baví ty nápady kritizovat ):loool:

Jak by to asi mohlo pomoct stavitelům když si třeba mažou oznamka o duelech, tak potom řeknou jméno toho, co je napadl, ale vojáci ho nenajdu, protože má už jiný nick...
Takže nevím, jestli to pomůže, ale spíš uškodí stavitelům.
 

DeletedUser

Guest
Jak by to asi mohlo pomoct stavitelům když si třeba mažou oznamka o duelech, tak potom řeknou jméno toho, co je napadl, ale vojáci ho nenajdu, protože má už jiný nick...
Takže nevím, jestli to pomůže, ale spíš uškodí stavitelům.

myslím to tak, že když toho stavitele napadnou víckrát, a jeho to už nebaví, tak si změní jméno a je to :loool:
a navíc nevím, jak to uškodí staviteli, když neví, kdo ho napadá... to mu pak už musí být jedno ne?:loool:
 

DeletedUser5473

Guest
myslím to tak, že když toho stavitele napadnou víckrát, a jeho to už nebaví, tak si změní jméno a je to :loool:

hmm... tak půjdou na jiného stavitele z toho samého města... A nakonec stejně dojdou k němu....Nebo si můžou podle oblečení, podle levlu, podle obrázku....Tohle by pro stavitele výhoda nebyla.
 

DeletedUser

Guest
hmm... tak půjdou na jiného stavitele z toho samého města... A nakonec stejně dojdou k němu....Nebo si můžou podle oblečení, podle levlu, podle obrázku....Tohle by pro stavitele výhoda nebyla.

pokud je ten stavitel chytřejší než ty, tak by to určitě se jménem nějak vymyslel :loool:
 

DeletedUser

Guest
NE!! někde v pravidlech je že herní jméno se bude měnit pouze v případě, pokud je to slovo nevhodné!!! jinak měnit nejde ;);););)
 

DeletedUser

Guest
Já bych ho klidně povolil měnit každej týden, aspoň by byl pořádný chaos a zmatek :whaaat::whaaat:
 

DeletedUser

Guest
A jéje další blbý návrh. No mě to už může být stejně jedno, končím, takže si ten chaos užijete vy a ne já :-).

Teď jsem zůstal úplně mimo obraz. Nevím, zda je toto vlákno blbej návrh nebo můj komentář. Já jsem to pochopitelně myslel ze srandy, také by se mi tato častá změna nelíbila, proto jsem napsal, že se má měnit každý týden. Já mám svůj nick na všech světech a pořád stejný. :devil:
 

DeletedUser

Guest
A jéje další blbý návrh. No mě to už může být stejně jedno, končím, takže si ten chaos užijete vy a ne já :-).

no... on má přece chaos a zmatek rád :loool:
to on tady zakládal další bar ne? :ups ha:
ne... já myslel změnit si jméno jen jednou... aby se toho nemohlo zneužívat :cool1:
 

DeletedUser

Guest
no... on má přece chaos a zmatek rád :loool:
to on tady zakládal další bar ne? :ups ha:
ne... já myslel změnit si jméno jen jednou... aby se toho nemohlo zneužívat :cool1:

No vidíš a sám tady spamuješ. Nesnáším anarchii a chaos, pouze lehké popichování a mírné provokování. A druhý bar, protože první měl úspěch a ve skupině to zapadlo.
Tak tady nepiš takové hlouposti.:mad talking:
Jo a navíc, kdyby tu byli samí vzorňáci, tak by se tady módi unudili. To máš jak ve škole, po 20 letech si učitelka na vzorňáka ani nevzpomene, ale grázlíky má v podvědomí pořád.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru