• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Změnit hráčské jméno (nick)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
No vidíš a sám tady spamuješ. Nesnáším anarchii a chaos, pouze lehké popichování a mírné provokování. A druhý bar, protože první měl úspěch a ve skupině to zapadlo.
Tak tady nepiš takové hlouposti.:mad talking:

já myslel, že máš smysl pro humor...:crazy3:
asi jsem se mýlil... jo a k tomu spamu. já myslel, že tu můžu napsat svůj názor... a že bys mě zrovna ty měl poučovat o spamu...:yes:

Jo a navíc, kdyby tu byli samí vzorňáci, tak by se tady módi unudili. To máš jak ve škole, po 20 letech si učitelka na vzorňáka ani nevzpomene, ale grázlíky má v podvědomí pořád.

teď už tě nechápu vůbec... napřed mě poučuješ, a pak řekneš, že je to vlastně správně :crazy3:
víš co? oba se shodnem, že ani jeden z nás není zrovna svatoušek :devil:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
já myslel, že máš smysl pro humor...:crazy3:
asi jsem se mýlil... jo a k tomu spamu. já myslel, že tu můžu napsat svůj názor... a že bys mě zrovna ty měl poučovat o spamu...:yes:

Aspoň vidíš, jak člověk zblbne. Sám dělám srandu a od druhého ji nepoznám. Asi mi ten smysl pro humor už opravdu chybí nebo to bude už začínající stáří. :evil: A názor ti určitě brát nechci, tak promiň.
 

DeletedUser

Guest
Hráčské jméno lze změnit pouze v případě, že je vulgární, urážející nebo jinak porušuje pravidla. Neplánuje se měnit nicky na požádání.

Zamykám. :cool1:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru