• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Znáte počítačové hry?

DeletedUser

Guest
Také mě to napadlo,ale Far Cry to být nemůže,protože ve Far Cry byla na ostrově laboratoř,a né vězení...

Už je to dost dlouho,co jsem to nehrál,ale mě se zdá,že hned ze začátku byl v nějakém vězení s jedním kostlivcem.....a až s stama se dostal na ostrov..
 

DeletedUser

Guest
Už je to dost dlouho,co jsem to nehrál,ale mě se zdá,že hned ze začátku byl v nějakém vězení s jedním kostlivcem.....a až s stama se dostal na ostrov..

Popravdě,Far Cry sem nikdy u sebe doma nehrál,ale mnohokrát sem ho hrál/viděl u kamárádů,čet jsem o tom spoutu apd...
Nazačátku se objevíš v nějaké jeskyni myslím,odtamtud se postupně dostáváš ostrovem až k sopce,tam ostrov opustíš myslím...
O žádném vězení nevím,jenom vím o laboratořích...tot vše...
 

DeletedUser

Guest
Popravdě,Far Cry sem nikdy u sebe doma nehrál,ale mnohokrát sem ho hrál/viděl u kamárádů,čet jsem o tom spoutu apd...
Nazačátku se objevíš v nějaké jeskyni myslím,odtamtud se postupně dostáváš ostrovem až k sopce,tam ostrov opustíš myslím...
O žádném vězení nevím,jenom vím o laboratořích...tot vše...

To byla jeskyně?
Já že vězení...
 

DeletedUser

Guest
1.Thomas
2.revolvery
3.děla
4.povedena hra s peknou grafikou....
to je lehke :D
 

DeletedUser

Guest
Já mám taky jednu:
1. Ossovo společenství
2. Garda smrti
3. Sídlo rodu Blacků
4. Indiáni
Taky je to hodně lehké.
 

DeletedUser

Guest
z trochu jiného soudku:
1. Brian Brasco
2. náboje z rtěnky
3. ručně kreslená grafika
 

DeletedUser

Guest
Tak já dám ještě jednu, opět poměrně těžkou

1. Tichá akce
2. Zelený baret
3. 2. světová válka
4. za nepřátelskou linií
5. Výbuchy, osvobozování, pohled 3 osoby, víc postav

Edit by You-FFack : Tak ako napísal Strelok,počkaj až sa dorieši predchádzajúca "hádanka" :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak já dám ještě jednu, opět poměrně těžkou

1. Tichá akce
2. Zelený baret
3. 2. světová válka
4. za nepřátelskou linií
5. Výbuchy, osvobozování, pohled 3 osoby, víc postav

Edit by You-FFack : Tak ako napísal Strelok,počkaj až sa dorieši predchádzajúca "hádanka" :)

Některý z dílů Commandos?
 
Nahoru